دستور واکسن نیویورک برای پایان دادن به مهمانی های زیر سن قانونی


یکی از دستورات واکسن شهردار بیل دو بلاسیو ، قربانی ناخواسته – زندگی اجتماعی افراد زیر سن قانونی شهر – را تحت تأثیر قرار داده است.

دسته های جوان طرفداران بار و باشگاه بزرگ اپل که برای ورود به نقاط داغ محلی به شناسه های جعلی تکیه می کنند ، در حال حاضر با مشکل روبرو می شوند زیرا باید واکسیناسیون COVID-19 خود را نیز نشان دهند-و تاریخ تولد در هر دو شناسنامه. مطابقت ندارد

سیلوی ، فارغ التحصیل کالج ، به The Post گفت که در سه هفته 21 ساله می شود ، سن قانونی مشروبات الکلی این ایالت – و روز بزرگ او نمی تواند به زودی فرا برسد.

او گفت که به راحتی با نوشیدن مشروب مشروب خود با کارت شناسایی جعلی خود پیش از کروناویروس را درگیر می کند. اما از ماه آگوست ، زمانی که مردم از مردم خواستند برای ورود به چنین اماکن سرپوشیده ای مدرک واکسیناسیون را نشان دهند ، اقبال 20 ساله ایمن سازی شده تقریباً بدشانس بود.

همکار از منهتن می گوید: “اگر انگشت شست خود را در تاریخ روی کارت واکسن خود زاویه دهید و فقط به آن نگاه کنید ، گاهی اوقات می توانید از آن خلاص شوید.”

اما وقتی این کار نمی کند و “شما با گروهی از دوستان خود بیرون هستید و دلیل آن این است که نمی توانید وارد جایی شوید ، این فقط شرم آور است” ، سیلوی گفت.

مردم بیرون یک بار جمع می شوند.
یک تظاهرکننده زیر سن قانونی در تولید کارتهای واکسن یک مشکل بزرگ در تابستان گذشته بود ، یک تندرو در دهکده روستا گفت.
تراشه Somodevilla/گتی ایماژ

سایر جوانان واکسینه شده گفتند که مجبور شده اند برای دستیابی به مشروب به شیوه ای قدیمی بازگردند: گشت و گذار در خارج از فروشگاه های مشروب فروشی و نشان دادن رهگذران ملایم برای خریدن شش بسته آبجو یا ارزان. بطری اسمیرنوف

با این وجود ، دست کم برخی از جوانان زیر سن قانونی واکسینه شده می گویند که برای حل معضل مشروب خود ترفندی اندیشیده اند.

اردن ، دانش آموز اخیر دبیرستان ، گفت که فقط کمی جادوی فتوشاپ لازم است زیرا اکثر بارها و باشگاه ها عکس های فوری از کارت های واکسن را می پذیرند.

“ما چند بار قبل از اینکه بفهمیم تنها کاری که باید انجام دهیم ویرایش آن بود ، رویگردان شدیم [photos] نوجوان بروکلین گفت: “کارت های واکسن ما”. “یکی از دوستان من می تواند از فتوشاپ استفاده کند ، بنابراین او فقط سال تولد من را در تصویر تغییر داد [of the card] روی تلفن من. ”

یک تظاهرکننده زیر سن قانونی تولید کارت های واکسن را در تابستان گذشته یک موضوع بزرگ بود. کارگر بار منهتن گفت ، و برخی از جوانانی که سعی می کنند به طور مخفیانه کارت ایمن سازی جعلی داشته باشند.

او به The Post گفت: “آنها از برخی برنامه ها استفاده می کنند” تا کارت ها را با شناسه های جعلی خود تراز کنند.

برنامه Excelsior Pass.
برخی از افراد زیر سن نیویورک از برنامه Excelsior Pass استفاده می کنند و سال تولد خود را تغییر می دهند.
رافائل هنریک / SOPA Images / LightRocket از طریق گتی ایماژ

“می توانید یک قالب Excelsior Pass اضافه کنید و سپس نام و تاریخ تولد خود را وارد کنید. این به همین سادگی است. “او با اشاره به پلت فرم دیجیتالی داوطلبانه رایگان دولت برای نشان دادن اثبات واکسیناسیون ، گفت.

یک مجری در یک بار شلوغ محله چینی ها گفت: “من مجبور شدم چند بار با آن کنار بیایم.

او گفت: “اما من همیشه به آنها اجازه ورود می دهم. من ad -k نیستم.”

نینا ، یک دانشجوی کالج در شهر ، گفت: “اکثر مکانها حتی گذرگاه Excelsior را اسکن نمی کنند ، آنها فقط به آنها نگاه می کنند.

“بنابراین تنها کاری که باید انجام دهید این است که سال تولد را تغییر دهید – این کاری است که گروهی از دوستان من انجام دادند.”

او اضافه کرد ، “من زیر 21 سال دارم ، اما هرگز به من کارت نخوردند.

“معمولاً بارها و رستوران ها شناسنامه من را نمی خواهند ، آنها فقط می خواهند فروش داشته باشند.”

اما در حالی که دستور واکسیناسیون داخلی دی بلاسیو برای افراد زیر سن محبوب نیست ، برخی از ساکنان شهر گفتند که از این اقدام استقبال می کنند-به ویژه اگر این کار به ایجاد یک چوب پنبه در سر و صدا کمک کند.

یکی از مادران بروکلین می گوید: “من فکر می کنم فرمان ایده خوبی است.” “من از خوردن در رستوران ها احساس بهتری دارم – و بچه های من همیشه جمعه شب در خانه هستند.”

دیدگاهتان را بنویسید