در میان مبارزات برادوی ، غذاخوری Stardust الن بازگشایی می شود


رستوران Stardust Ellen در ماه نوامبر آماده بازگشایی است-بیش از 18 ماه از زمانی که میزبان مشهور جهان در حال اجرا قبل از یک اتاق پر از گردشگران در حال نوشیدن روی روبنس “یاقوتی” یا نوشیدن میلک شیک های کاراملی شور.

“معجزه است. بازدید از الن جادویی است. انتظارات دو ساعته پیش از همه گیری در گوشه برادوی و وست 51 موید جذابیت آن بود.

جو کازدان ، مدیر کل ، می گوید: “بسیاری از مردم نمی توانند هزینه یک نمایش برادوی را بپردازند ، اما می توانند هزینه غذا خوردن در اینجا و تجربه واقعی برادوی را داشته باشند.”

پاییز سال گذشته غذاخوری به طور مختصر بازگشایی شد. اما با وجود هیچ سالن نمایش و تعداد کمی از گردشگران در شهر ، این تلاش کوتاه مدت بود. الن درهای خود را در 13 دسامبر بست. آنها از آن زمان بسته شده اند.

بازگشایی Ellen’s نشانه زندگی جدید بسیار مورد نیاز است زیرا برادوی ، یک فشارسنج برجسته از نشاط عمومی شهر ، نبردهایی برای بازگرداندن تماشاگران در میان نگرانی های مداوم COVID و دستور واکسن که مخاطبان بالقوه را محدود می کند.

ایده الن برای ترکیب آهنگ های نمایشی با کرایه غذاخوری کلاسیک ، این غذاخوری را به یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگری میدتاون تبدیل کرد.
ایده اشتورم برای ترکیب آهنگ های نمایشی با غذای کلاسیک غذاخوری ، این غذاخوری را به یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگری میدتاون تبدیل کرد.
استفان یانگ |

یکی از خودی های برادوی در گفت وگو با روزنامه The Post تا کنون “بلیط فروشی” ناامید کننده است و دلیل این امر را عدم وجود اطلاعات از گیشه ها اعلام کرده است. شیوع ویروس کرونا که هفته گذشته تولید “علاءالدین” را به طور مختصر متوقف کرد ، در میان خدمه ای که گفته می شود 100 درصد علیه این ویروس واکسینه شده اند ، نشان می دهد موانع دیگری در انتظار است.

وب سایت لیگ برادوی نشان می دهد که درآمد گیشه در آخرین هفته سال 2019 نزدیک به 56 میلیون دلار بوده است ، قبل از شروع در اوایل سال 2020 ، طبق معمول در سال جدید. وقتی برادوی با شیوع ویروس کرونا در مارس 2020 بسته شد ، گزارش ها ناگهان پایان یافت و از آن زمان به بعد به روز نشده است.

این منبع گفت: “اگر فروش قوی بود ، مطمئناً همه را مطلع می کرد.”

سرور Brandi Chavonne Massey
برندی مسی هنوز از نیوجرسی برای سرو غذا و آواز می آید.
استفان یانگ |

برندی مسی ، بازیگر سینما ، که در سال 2004 کار خود را در رستوران آغاز کرد و سپس در آهنگهای “Wicked” و “The Purple Color” در برادوی اجرا کرد ، گفت: بازگشایی مجدد Stardust نشانه این است که روزهای بهتری در پیش است.

مسی گفت: “الن یک جامعه درون یک جامعه است.” “این مکان ایده آل برای رفتن بین کنسرت ها ، تمرین هنر و کسب درآمد اندک است.”

ساکن نیوجرسی هنوز برای خدمت و خواندن در الن در بین نامزدی های بازیگری باز می گردد. وقتی ماه آینده درها باز شوند ، او مشغول غذاخوری خواهد بود.

کاژدان گفت ، بازدیدکنندگان بازگشتی “لحظه های متوقف کننده نمایش” بیشتری در منو خواهند داشت ، از جمله پنکیک های میوه ای دوستدار بچه ها و پنکیک های Dunkaroos ، صبحانه در تمام طول روز و فضای داخلی بازسازی شده که دکوراسیون یکپارچهسازی با سیستمعامل 1950 را برجسته می کند.

Patrick Pevehaus (سمت چپ) ، Cat Yates ، Brandi Chavonne Massey و Nicole Calkins در Stardust Diner دیده می شوند.
Patrick Pevehaus (سمت چپ) ، Cat Yates ، Brandi Chavonne Massey و Nicole Calkins در Stardust Diner دیده می شوند.
استفان یانگ |
غذاخوری Stardust ،
نیکول کالکینز یکی از سرورهای بسیار با استعداد در Stardust Diner است.
استفان یانگ |

اسکات باربارینو ، کارگردان با استعداد و بازیگر سابق الن ، از شهرت غذاخوری لذت می برد نه تنها به راه اندازی مشاغل ، بلکه در استقبال از تازه واردان به شهر که امیدوارند روزی نام خود را در چراغ راه سفید بزرگ ببینند.

باربارینو می گوید: “الن به آنها شغلی می دهد و خوشحال می شود که از آنها نیز استقبال کند.”

اشتورم گفت: “این برای آنها تمرین بسیار خوبی است.” “مثل یک تمرین هر روز.”

دیدگاهتان را بنویسید