دریک رز در تلاش است تا جریکو سیمز را از پوسته خارج کند


هنگامی که مرکز تازه کار نیکس ، جریکو سیمز ، اولین مصاحبه خود را به عنوان یک بازیکن در ماه اوت در تمرینات لیگ تابستانی در لاس وگاس انجام داد ، مرد بزرگ تگزاس در کلمات کوتاهی کرد.

پاسخ پنج کلمه ای به عنوان سخنرانی سیمز در نظر گرفته شد. اما در حالی که سیمز پاسخ های کوتاهی می دهد ، او از زمان حضور در لیگ تابستانی طولانی و در زمین فعال است.

تام تیبودو ، مربی نیکس در حالی که نرلنس نوئل از ناحیه زانو آسیب دیده و میچل رابینسون هنوز از ناحیه شکستگی پا در حال بهبود است ، نگاهی طولانی تر به سیمز داشته است ، وی پس از انتخاب 58 در درت ، تحت یک قرارداد دو طرفه قرار گرفته است. این قرارداد دو طرفه به این معنی است که او نمی تواند در بیش از 50 بازی NBA بازی کند ، اگرچه می توان این پیمان را بعداً در فصل تبدیل کرد.

دریک رز ، که به عنوان یک رهبر واقعی ظاهر شده است ، متوجه کمرویی سیمز شده و روی آن کار می کند. طنزآمیز است زیرا رز در جوانی هرگز به عنوان کتی پرحرف شناخته نمی شد. اما رز به عنوان بهترین نقل قول نیکس مطرح شده است. (او در اولین دوره حضور خود در فصل 17-2016 برنده جایزه نیکس مدیا گای گای شد.)

رز پس از شکست نیکس در جادوگران در واشنگتن گفت: “او یک فرد بزرگ است.” “او پتانسیل زیادی دارد. او درونگراست می توانم بگویم ، می توانم با او ارتباط برقرار کنم. ما آن رابطه را داریم که می توانم آن را ببینم. “

رز در پاسخ به این س ifال که آیا سیمز با هم تیمی هایش مانند رسانه ها ساکت است ، گفت: “او صحبت می کند ، اما این چیزی است که من می توانم در او ببینم. شغل من دامپزشک این است که او را مجبور کنم از پوسته خود خارج شود. به عنوان یک فرد بزرگ ، باید بتوانید صحبت کنید و ارتباط برقرار کنید. تیبز به او اجازه نمی دهد در زمین ساکت باشد. این وظیفه من است که کمک کنم. “

جریکو سیمز
جریکو سیمز
کوری سیپکین

سیمز یک بدن زنده با رازک فراوان است. او با لمس داخلی می تواند از چند جهت ریباند و گل بزند. اسطوره ای است که چگونه او به شماره 58 سقوط کرد. در بازکن پیش از فصل مقابل ایندیانا ، سیمز در راه خود به دو لوب کوچه پرت کرد و در 25 دقیقه به هشت امتیاز و 6 ریباند رسید.

در واشنگتن روز شنبه ، سیمز که از نیمکت اصلی تاج گیبسون بیرون آمد و 13 ریباند را به ثمر رساند ، هفت امتیاز به دست آورد ، از جمله یک دور برگشت عالی در خطی که رابینسون و نوئل احتمالاً در خواب رویای آن را داشتند.

رز گفت: “من به او گفتم مهم نیست اگر توپ را بدست آورم ، اگر در هوا پریدم ، همیشه قبل از اینکه توپ را خلاص کنم به من توجه کن.” “گاهی اوقات ممکن است به عنوان جعلی به هوا پرش کنم تا به او پاسپورت بدهم. من به او گفته ام همیشه مراقب من باشید تا بتوانید سبدهای راحتی تهیه کنید. “


اعتماد تام تیبودو به اوبی تاپین مرد سال دوم بسیار بالا رفته است. او تحت تأثیر سختی کار در تابستان و گذراندن روزهای بی شماری در تاریتاون قرار گرفت.

تاپین شنبه برای ژولیوس رندل در پاور فوروارد شروع به کار کرد ، در نیمه اول بدون گل به پایان رسید و در اولین خطای خطا قرار گرفت. وقتی او چهارمین خطای خود را در اولین مالکیت دفاعی نیمه دوم به دست آورد ، تیبودو با توپین کنار رفت.

این عامل اعتماد را نشان می دهد و این نتیجه را به دست آورد زیرا تاپین در نیمه دوم 13 امتیازی کرد. تیبدو ، که نگران ورود به مرحله حذفی فصل گذشته آتلانتا در مورد استفاده از تاپین به دلیل خطاهای دفاعی بود ، در حال خرید است.

تیبودو در مورد عملکرد شنبه تاپپین گفت: “این فقط بازی های تهاجمی نیست ، اما من فکر می کردم او بازی های دفاعی خوبی دارد.” “ما در مورد پیشرفت هجومی او صحبت کردیم اما پایان خط دفاعی بهتر شده است. این برای ما مهم است. وقتی روی زمین است ، تیم عملکرد خوبی دارد. او احتمالاً بهتر از هر کس دیگری در تیم ، توپ را به طرف دیگر حرکت می دهد. “

دیدگاهتان را بنویسید