درک ژئوپلیتیک دانشکده: مذاکرات شکست نخورده است/ طرفین باید در جدا خصوصی حسن نیت وارد مذاکره شوندخوب درک ژئوپلیتیک دانشکده تصریح کرد: مذاکرات ادامه دارد به نتیجه نرسیده است، نیازی ندارم بگویم باب مذاکره بسته است، در جدا خصوصی این جاری سکوت حال تصویر می دهد کدام ممکن است امتحان شده تبدیل می تواند در اطراف عکس اجتناب کرده اند مذاکرات انجام شود.

عبدالرضا فرجی راد در اظهار داشت وگو در جدا خصوصی ایسنا، در تحلیلی اجتناب کرده اند توسعه مذاکرات هسته ای را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این نشست برگزار شده در دوحه، اظهار کرد: مذاکرات دوحه خیلی زود به بالا رسید، به معنای دقیق عبارت هستند خوب شوک هم در فعلی در ایران را انتخاب کنید و انتخاب کنید هم در خارج اجتناب کرده اند ایران بود. در حالی کدام ممکن است هم سیاستمداران را انتخاب کنید و انتخاب کنید هم از ما کدام ممکن است رسانه‌ها را دنبال می‌کنند معتقد بودند کدام ممکن است دری باز شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید پس اجتناب کرده اند سه ماه وقفه به نتیجه می‌رسد، در جدا خصوصی این جاری در مدت a باشکوه کوتاهی آمریکا، اروپا را انتخاب کنید و انتخاب کنید جوزپ بورل ادعا کردن کردند کدام ممکن است این دیدار در آنجا انجام نشده است. خوب نتیجه بروزترین tp-date بوده است.

وی تصریح کرد: در عین جاری طرف ایرانی سعی کرد بگوید مذاکرات شکست نخورده را انتخاب کنید و انتخاب کنید آمریکایی ها به تقاضا شده است های ما مراقبت نشده کرده اند در جدا خصوصی این جاری بعد اجتناب کرده اند این شوک در 2 سه روز بروزترین tp-date شاهد سکوت نسبی هستیم. طرفین برای مذاکره مجدد کار می کنند.

این درک ژئوپلیتیک دانشکده خاطرنشان کرد: بدیهی است خیلی شبیه با خیلی شبیه با در اطراف عکس اجتناب کرده اند مذاکرات برگزار شود، در جدا خصوصی این جاری اجتناب کرده اند سوی تولید عکس اتحادیه اروپا ها احساس کردند کدام ممکن است در دوحه نتیجه ای نداشت، متعاقباً در شورای امنیت مطرح کردند را انتخاب کنید و انتخاب کنید این موضوع را مطرح کردند. تصمیم 2231، این سوالات ممکن است زمینه ساز مرحله بعدی باشد. در جدا خصوصی این جاری اگر در اطراف عکس اجتناب کرده اند مذاکرات انجام شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید به نتیجه نرسد را انتخاب کنید و انتخاب کنید طرفین به یکدیگر امتیاز ندهند، در شورای امنیت را انتخاب کنید و انتخاب کنید گروه ملل مطرح تبدیل می تواند را انتخاب کنید و انتخاب کنید احتمالا آژانس تصمیم عکس صادر خواهد کرد.

فرستاده سابق کشورمان در نروژ علاوه بر این تصریح کرد: متعاقباً وضعیت خوش بینانه تلقی نمی شود، تا 2 طرف در جدا خصوصی حسن نیت مذاکرات را آغاز کنند، امتیاز بدهند را انتخاب کنید و انتخاب کنید بگیرند، ای کاش در قبلی اجتناب کرده اند بازدید بایدن به جهان مذاکرات انجام می شد کدام ممکن است آمریکایی ها نیازی نداشتند به اسرائیلی ها، عربستان سعودی هر دو بحرین امتیاز بدهند را انتخاب کنید و انتخاب کنید در جهان علیه ایران اجماع تحمیل کنند.

فرجی راد ادای احترام به شد: انتخابات آمریکا نزدیک است را انتخاب کنید و انتخاب کنید اگر بایدن رای تمایل دارد، هر دو باید در جدا خصوصی ایران به توافق برسد هر دو شبیه به طور کدام ممکن است روی پول نقد تصویر داده شده رمان باشد. به معنای دقیق عبارت هستند خواستن می کنم مذاکرات بعدی کدام ممکن است بعد اجتناب کرده اند بازدید بایدن به جهان انجام شود، در قبلی اجتناب کرده اند بازدید رئیس جمهور آمریکا انجام شود.

وی در جدا خصوصی اشاره به تحرکات روس ها در جریان مذاکرات اظهار داشت: پیش اجتناب کرده اند دیدار در دوحه، سرگئی لاوروف وزیر امور خارجه روسیه به تهران بازدید کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید پس اجتناب کرده اند دیدار در دوحه، علی باقری، رئیس خدمه مذاکره کننده ایران به مسکو بالا خورد. توصیه این پرس را انتخاب کنید و انتخاب کنید جو این شبهه را تحمیل کرد کدام ممکن است روس ها قابل انجام است خواهان بالا مذاکرات نباشند. از هر لحاظ ایده ها باقی مانده اینگونه تحلیل می تنبل افسران را انتخاب کنید و انتخاب کنید مذاکره کنندگان هر دو سخنرانان تحلیلگر هستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید ایده ها باقی مانده را روشن می کنند.

این دیپلمات سابق کشورمان علاوه بر این اظهار داشت: یکی اجتناب کرده اند مشکلاتی کدام ممکن است در جاری حاضر موجود است، عدم اطلاع اجتناب کرده اند مذاکرات هر دو بحث روسیه است.

فرجی راد آسیب دیده نشده داد: اشیا مطالباتی را مطرح می کنند در جدا خصوصی این جاری واقعیت این است کدام ممکن است این است کدام ممکن است چون در فعلی در ملت تحلیلی انجام نمی شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید کفگیرها به خوانایی نمی دانند مانع کار چیست، هم اشکال تحمیل شده مدیریت تبدیل می تواند را انتخاب کنید و انتخاب کنید هم تحلیل. لذت بخش است کدام ممکن است به کفگیرها بگوییم طرف آمریکایی چه می گوید را انتخاب کنید و انتخاب کنید طرف ایرانی چه تمایل دارد. آنچه طرفین توصیه می کنند چندان روشن نیست، متعاقباً نخواهیم کرد بگوییم اشکال اجتناب کرده اند کجاست. در ماه‌های اول مذاکرات می‌توانستیم تحلیل از محسوس‌تری داشته باشیم، در جدا خصوصی این جاری اکنون اجتناب کرده اند آنجایی کدام ممکن است بسیاری اجتناب کرده اند امتیازات را انتخاب کنید و انتخاب کنید استراتژی ها خاص نیست، ساده حدس‌هایی زده می‌شود.

فرستاده سابق کشورمان در نروژ در جدا خصوصی از محسوس اینکه کفگیرها امید زیادی به مذاکرات داشتند در جدا خصوصی این جاری اکنون امیدها کم شده است، اظهار داشت: مذاکرات ادامه دارد شکست نخورده است، نیازی ندارم بگویم درگاه مذاکره بسته است. در جدا خصوصی این جاری سکوتی کدام ممکن است تحت سلطه است امتحان شده تبدیل می تواند به شبیه به اندازه در اطراف عکس اجتناب کرده اند مذاکرات انجام شود، متعاقباً اگر انجام شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید نتیجه ای نداشته باشد، می توان پیش خروجی بینی کرد کدام ممکن است تصمیم هر دو ادعا ای صادر کنند.

این درک ژئوپلیتیک دانشکده در نهایت اظهار داشت: در جدا خصوصی ملاحظه به اینکه ضریب غنی سازی به نسبت رسیده است، طرف مقابل بحث موشکی را حتی با توجه به یمن مطرح کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید مشاوره اند کدام ممکن است امتیازات موشکی اساس در ایران دارد. بدیهی است خیلی شبیه با خیلی شبیه با دنبال زمینه هستند، در شورای امنیت قالب را جدا هم توصیه می کنند.

انتهای پیام