داستانی درباره CNN که هرگز نبوده است


رندی کی ، خبرنگار CNN ، بدون اطلاع قبلی به خانه من رفت و سپس من را در دوچرخه سواری در شهرم در آگوست 2021 پیدا کرد. هدف او انتشار ضربه ای بود که به من عنوان “فوق انتشار دهنده SOVID-19” را بدهد.1 بر اساس نظرات عامل خارجی عمران احمد ، بنیانگذار مدیر اجرایی مرکز مبارزه با نفرت دیجیتال (CCDH) ،2 که گروهی است که به تازگی توسعه یافته است ، توسط پول سیاه تأمین می شود.

پس از پخش داستان ، او دوباره با من تماس گرفت ، این بار از طریق ایمیل ، برای مصاحبه در مورد آخرین کتاب من ، “حقیقت در مورد SOVID-19: کشف تنظیم مجدد عالی ، قفل ها ، گذرنامه های واکسن و نرمال جدید”. سوالات مصاحبه از طریق ایمیل و همچنین پاسخ های من داده شد. طبق اطلاع من و به دلایل نامعلوم ، CNN داستانی را بر اساس این درخواست مصاحبه منتشر نکرد.

با این حال ، به منظور شفافیت ، یک تبادل ایمیل در زیر ارسال می کنم تا بتوانید پاسخ من به سوالات او را از اول بخوانید. از س questionsالات پیشرو می توانید بگویید که اگر این “داستان” منتشر می شد ، روزنامه نگاری واقعی نبود ، اما یک اثر موفق دیگر با دستور کار از پیش آماده شده دستکاری شد.

برای آخرین کتاب من درخواست مصاحبه با CNN کنید

در 26 آگوست 2021 ، کی ایمیلی ارسال کرد: “در اینجا س questionsالاتی وجود دارد که ما می خواهیم در مورد کتاب جدید دکتر مرکولا به آنها پاسخ دهیم. فردا ما تا ساعت 5 بعد از ظهر فردا از پاسخ ها استقبال می کنیم ، لطفا”. س Theالات ، که به وضوح متهم کننده هستند ، به شرح زیر است:

“شما در کتاب خود می گویید که” بسیاری از داده ها به شدت نشان می دهد که واکسن SOVID-19 ممکن است کاملاً غیر ضروری باشد ، این بدان معناست که مردم جهان بدون دلیل موجه شکنجه می شوند تا در یک آزمایش خطرناک و بی سابقه شرکت کنند. ” “آیا می توانید لطفاً هرگونه اطلاعاتی را که نشان می دهد واکسن کووید غیر ضروری یا خطرناک است به ما ارائه دهید؟”

شما در کتاب خود می گویید که “آزمایشات واکسن تقلب شده است”. چه شواهدی برای آن دارید؟ کدام آزمون ها؟ چقدر؟ چه کسی آنها را راه اندازی کرده و به چه منظور؟

شما در کتاب خود می گویید: “عقل سلیم حکم می کند که اگر واکسن ها نتوانند از عفونت و انتقال ، بستری شدن یا مرگ در بیمارستان جلوگیری یا کاهش دهند ، ممکن است نتوانند به همه گیری پایان دهند.” و اینکه “نمی توان گفت آیا آنها در نهایت از بستری شدن و مرگ در بیمارستان جلوگیری می کنند یا خیر”.

آیا می توانید برای اظهارات خود منبع و پشتیبانی کنید ، زیرا CDC می گوید که واکسن ها تقریباً 100 in در پیشگیری از بیماری های جدی و مرگ م effectiveثر بوده و عفونت را تا حد زیادی کاهش می دهند.

چگونه اظهارات بیمارستان ها و مقامات دولتی را توضیح می دهید که تقریباً همه کسانی که اکنون بیمار می شوند و می میرند واکسینه نشده اند؟

آیا با انتشار کتابی سرشار از نظریه های توطئه و ادعاهای دروغین ، مسئول انتشار اطلاعات غلط هستید؟

ناشر برای این خرید کتاب چه مبلغی به شما پرداخت کرد؟

آیا 100 درصد از درآمد کتاب خود را اهدا می کنید؟

اگر چنین است ، به کدام سازمان؟ آیا نگران هستید که این کتاب به قیمت جان مردم تمام شود؟ “

پاسخ من به CNN

سازمان های رسانه ای به طور مرتب با Mercola.com تماس می گیرند و گاهی اوقات ما را در مورد مقاله های مورد بررسی و بررسی شده که برای خوانندگان خود منتشر می کنیم ، به چالش می کشند. در مورد CNN ، اطلاعاتی که آنها به دنبال آن بودند مستقیماً با کتاب من مرتبط بود ، که چهار روز متوالی پرفروش ترین شماره 1 در همه دسته ها با هزاران رتبه پنج ستاره بود.

مشابه اطلاعات Mercola.com ، اطلاعات کتاب من کاملاً ذکر شده است ، اما کی ، از قضا ، خود با انتشار اطلاعات غلط سروکار دارد و کتاب من را “پر از نظریه های توطئه و ادعاهای دروغین” توصیف می کند. پاسخ من به سوالات وی به شرح زیر است:

“بسیاری از مطالعات و سایر ادبیات از موضع من در پاسخ به چندین س questionsال شما پشتیبانی می کند ، که به دلیل پاسخگویی به همان ادبیات با هم ترکیب شده اند. در اینجا نکات مهمی وجود دارد که کتاب من را راهنمایی می کند:

واکسن ها فقط 39 درصد م effectiveثر و رو به زوال هستند و کمیته مشورتی CDC در زمینه اقدامات ایمن سازی در حال حاضر افزایش دوز واکسن های mRNA را در افراد دارای نقص ایمنی توصیه می کند. هدف CDC این است که از پاییز امسال شروع به ارائه دوزهای تقویت کننده به دیگران کند.3،4،5،6

علاوه بر این ، عفونت های پیشرفتی در افراد واکسینه شده در سراسر جهان در حال شیوع بیشتر است. شواهد در حال افزایش است که افراد مبتلا به عفونت های پیشرفته می توانند نوع دلتا را به راحتی منتقل کنند.7،8،9،10،11،12،13

به تازگی ، محققان در اسرائیل گزارش داده اند که افرادی که کاملاً واکسینه شده اند تا 13 برابر بیشتر از افرادی که عفونت طبیعی با KOVID داشتند ، مبتلا می شوند.

همانطور که ScienceMag توضیح می دهد: این مطالعه “در دو تجزیه و تحلیل نشان داد افرادی که در ماه های ژانویه و فوریه واکسینه شده اند ، 6 تا 13 برابر بیشتر در ماه های ژوئن ، ژوئیه و نیمه اول آگوست نسبت به افراد غیر واکسینه شده که قبلاً به این ویروس آلوده شده بودند ، مبتلا می شدند. کروناویروس. “

“در یک تجزیه و تحلیل ، با مقایسه بیش از 32000 نفر در سیستم مراقبت های بهداشتی ، خطر ایجاد علامت SOVID-19 در افراد واکسینه شده 27 برابر و خطر بستری شدن در بیمارستان هشت برابر بیشتر بود.”14

این مطالعه همچنین نشان داد ، اگرچه افراد واکسینه شده که دارای عفونت طبیعی نیز بودند ، در برابر نوع دلتا محافظت بیشتری داشتند ، اما واکسیناسیون همچنان در معرض خطر بیشتری برای بستری شدن در ارتباط با SOVID-19 نسبت به افراد بدون واکسن بودند ، اما قبلاً مبتلا شده.

افراد واکسینه شده که عفونت طبیعی نداشتند نیز 5.96 برابر بیشتر از دیگران در معرض خطر ابتلا به عفونت و 7.13 برابر افزایش خطر ابتلا به بیماری علامتی داشتند.

نویسندگان این مطالعه گفتند: “این مطالعه نشان داد که ایمنی طبیعی محافظت طولانی مدت و قوی تری در برابر عفونت ، بیماریهای علامتی و بستری شدن ناشی از نوع دلتا SARS-KOV-2 در مقایسه با ایمنی ناشی از دو دوز واکسن BNT162b2 ایجاد می کند.”15

اکثر بیماران مبتلا به بیماری شدید در اسرائیل واکسن دوگانه می زنند.16 اکثر مرگ و میر بالای 50 در انگلستان نیز دو برابر واکسینه شده است.17 “همچنین ، واکسیناسیون جمعی از مردم با ویروس کرونا بسیار جهش یافته تنها گونه های کاملاً ویروس مقاوم به واکسن را تکامل می دهد.”18

آزمایشات تزریقی شامل عفونت های SOVID-19 به عنوان موفقیت آمیز است

بخش بعدی پاسخ من به طور خاص بر آزمایش واکسن متمرکز بود ، که از ابتدا مشکل ساز بود زیرا پیشگیری از عفونت را به عنوان نقطه پایانی شامل نمی شد. در عوض ، تمام نقاط پایانی مطالعه نیاز به عفونت SARS-KOV-2 داشتند و “موفقیت ها” شامل افرادی با موارد تایید شده SOVID-19 بود. تفاوت اندازه گیری شده این نبود که آیا واکسن ها از COVID-19 جلوگیری می کنند یا خیر ، بلکه این بود که چگونه و چگونه علائم را در افراد مبتلا تغییر می دهند.19

کور شدن آزمایشات واکسن نیز مشکل ساز است ، به این معنی که گروه های دارونما حذف شده اند. همانطور که روزنامه نگار تحقیقات پزشکی نیان لنسر در BMJ نوشت: “داده ها احتمالاً اکنون کمیاب و کمتر قابل اعتماد هستند زیرا آزمایشات عملاً کور کننده هستند.”20 این قسمت بعدی پاسخ من به کی است:

“در مورد آزمایشات واکسن: آزمایشات واکسن به طور خاص برای موفقیت طراحی شده است. مقامات بهداشت عمومی و رسانه ها مانند CNN از ترس از ویروس برای ایجاد استرس روانی که باعث اطاعت و بندگی می شود استفاده می کنند.21

علاوه بر این ، شواهدی مبنی بر “تقلب” در آزمایشات ممکن است بر اساس این واقعیت باشد که آنها گروه های کنترل – که دارونما داده شد اما سپس واکسن را ارائه کردند ، که عملاً توانایی مقایسه عوارض جانبی ، از جمله مرگ و میر را از بین می برد ، حذف کردند. درج واکسن Pfizer برای Comirnaty اذعان می کند که گروه کنترل از دسامبر 2020 وجود نداشته است:

بخش 6.1 – “به دنبال صدور مجوز اضطراری (11 دسامبر 2020) برای COMIRNATY ، شرکت کنندگان برای ارائه COMIRNATY به شرکت کنندگان دارونما کور شدند. شرکت کنندگان در طی چند ماه به تدریج کور نشدند تا به شرکت کنندگان دارونما COMIRNATY پیشنهاد شود.”22

NPR خاطرنشان کرد که حذف گروه های دارونما از آزمایشات واکسن از مشخص شدن داده های دقیق مطالعات بلند مدت جلوگیری می کند.23

علاوه بر این ، CDC در استفاده از داده ها از ابتدای امسال که کمپین واکسیناسیون برای مقابله با ادعای آنها به تازگی آغاز شده بود ، ناصادق بود. آنها از داده هایی استفاده می کنند که در ابتدای سال کمیاب بود زیرا تعداد کمی از آنها واکسینه شده بودند ، بر خلاف استفاده از اطلاعات فعلی.24

ازسرگیری تأییدیه توسط FDA کمیرناتی در این هفته بی سابقه بود. هیچ واکسن دیگری به این سرعت تأیید نشده است – و بدون اجازه اظهار نظر عمومی از طریق ACIP [the CDC’s Advisory Committee on Immunization Practices] یا VRBPAC [the FDA’s Vaccines and Related Biological Products Advisory Committee] قبل از صدور تاییدیه

تصویب غیرقابل تصور است زیرا بیش از 600000 واکنش منفی و 6000 مرگ [now over 14,500 deaths25] در ایالات متحده به VAERS گزارش شد. اکثر این گزارشات توسط متخصصان پزشکی ارائه می شود.

این نشان می دهد که ایمنی این واکسن ها اثبات نشده است. علاوه بر این ، آزمایشات تا سال 2027 ادامه می یابد ، زیرا تأیید FDA از Pfizer می خواهد تا نتایج یک مطالعه را برای تجزیه و تحلیل خطر میوکاردیت و پریکاردیت و خطر رشد طولانی مدت نوزادان در زنان باردار ارائه دهد. نتایج مطالعه در 31 اکتبر 2025 و 31 مه 2027 برای بررسی به FDA ارائه می شود. “26

اطلاعاتی را که CNN به اشتراک نمی گذارد نجات دهید

CNN و سایر رسانه ها این قدرت را دارند که اطلاعات نجات را به اشتراک بگذارند که می تواند همه گیری را تبدیل کند و جان افراد را نجات دهد – اما اینطور نیست. در عوض ، رسانه ها اصول اولیه عملکرد ایمنی سالم و اهمیت درمان زودهنگام SOVID-19 را نادیده می گیرند تا این روایت را ادامه دهند که تنها راه حل تزریق است.

بخش آخر پاسخ من به کی شامل مراحل توانمندسازی است که تقریباً هرکسی می تواند برای حمایت از سلامت خود و کاهش خطر ابتلا به بیماری های عفونی انجام دهد. این شامل داشتن ذخایر پروتکل اولیه I-MASK + گروه کاری مراقبت های ویژه COVID-19 (FLCCC) در صورت دریافت COVID-19 است.

پروتکل FLCCC I-MASK + را می توان به طور کامل بارگیری کرد ،27 دستورالعمل های گام به گام در مورد نحوه پیشگیری و درمان علائم اولیه SOVID-19 به شما می دهد. FLCCC همچنین دارای پروتکل های پیشگیری و درمان اولیه به نام I-MASS است که شامل ایورمکتین ، ویتامین D3 ، مولتی ویتامین و دماسنج دیجیتال برای کنترل دمای بدن شما در مرحله پیشگیری و دهانشویه ایورمکتین ، ملاتونین ، آسپرین و ضد عفونی کننده برای درمان زودهنگام در خانه است.

من همچنین توصیه می کنم از یک نبولایزر استفاده کنید ، و در لحظه ای که احساس می کنید بو می کشید یا چیزی در حال آمدن است ، از پراکسید هیدروژن نبوله شده استفاده کنید. همچنین عاقلانه است که یک پالس اکسیمتر در دست داشته باشید ، زیرا این یک روش غیرتهاجمی برای اندازه گیری سطح اکسیژن خون است و به شما امکان می دهد سطح خود را زیر نظر داشته باشید و به ارزیابی اینکه آیا سفر به ITR واقعاً خوب است یا خیر کمک کنید.

همانطور که به کی گفتم ، کنترل سلامتی شما هنوز “رازی” است که سعی می کنم با توده مردم در میان بگذارم. بقیه پاسخ من به CNN به شرح زیر است:

“من همه عواید را به مرکز ملی اطلاعات واکسن اهدا می کنم. من از هر فرد ترغیب می کنم که آموزش کامل ببیند تا با پزشک شخصی خود تصمیمات پزشکی خطرناک را اتخاذ کرده و خطرات و مزایای تصمیم گیری آگاهانه را در بر گیرد که شامل همه اطلاعات در مورد چگونگی این موارد است. واکسن ها کار می کنند (یا کار نمی کنند) و همه عوارض جانبی احتمالی آن چیست.

این همه گیری بازتاب مستقیم سلامت جمعیت ما است: 95 درصد از مرگ و میرهای SOVD دارای بیماریهای همزمان متعدد هستند. چاقی ، کمبود ویتامین D و اختلال عملکرد متابولیک در قلب این همه گیری قرار دارند و می توان با کنترل سلامت خود با پیروی از رژیم های غذایی و توصیه های شیوه زندگی ، این مشکل را برطرف کرد.

از آنجا که ایجاد سلامتی نمی تواند یک شبه انجام شود ، آنچه اکنون می توانید انجام دهید این است که از اسید لینولئیک اجتناب کنید ، مطمئن شوید سطح ویتامین D شما بالاتر از 40ng / ml ، ورزش ، هوای تازه و قرار گرفتن در معرض آفتاب کافی است و آن را محدود کنید. پنجره غذاخوری را به یک زمان محدود کنید. هر روز 6 تا 8 ساعت

اگر KOVID-19 دریافت می کنید ، درمان زودهنگام مهم است. پروتکل های درمانی First Line Critical Alliance iMASK + یا MATH + را دنبال کنید “.28دیدگاهتان را بنویسید