داروهای طبیعی پشتیبانی شده برای بهبود محصولات بهداشتی-محرمانه شما


نوشته شده توسط Paisley Hansen / بررسی شده توسط Ray Spots

احتمالاً شما حداقل یکی از دوستان ، آشنایان یا اعضای خانواده خود را می شناسید که به انواع داروهای طبیعی سوگند یاد می کند. داروهای طبیعی که به عنوان روشهای درمانی فریبنده یا غیرقابل اعتماد تلقی می شوند ، موضوع مطالعات متعددی در جهان رفاه مدرن با یافته های امیدوار کننده بوده اند.

کسانی که به رویکردهای طبیعی برای سلامتی روی آوردند ، و مطمئناً به چیزی علاقه داشتند. اگر می خواهید راه های طبیعی تری را برای بهبود سلامتی و رفاه خود در نظر بگیرید ، برخی از قدرتمندترین شیوه ها و داروهای با پشتیبانی علم را بخوانید.

حرکت منظم

هیچ درمان پیشگیرانه ای بهتر از ورزش منظم وجود ندارد. حرکت با سرعت پالس باعث ترشح اندورفین می شود که خلق و خو را تقویت می کند ، قلب را تقویت می کند ، گردش خون را افزایش می دهد ، سیستم ایمنی بدن را بهبود می بخشد و حتی ممکن است به مبارزه با چندین بیماری و بیماری کمک کند.

متخصصان حداقل 150 دقیقه ورزش متوسط ​​در هفته را توصیه می کنند. اگر به سختی می توانید با یک برنامه شلوغ هماهنگ شوید ، ایده خوبی است که از کار کوچک شروع کنید. حتی چند دقیقه در روز بهتر از هیچ است. برای تمرینات ضعیف یا خسته ، به دنبال مکمل های ایمن مانند جینسینگ باشید یا به دنبال آن باشید Le-Vel نظرات را رونق می بخشد برای ارتقاء طبیعی برای استقامت شما.

داروهای گیاهی

مدتها قبل از اختراع بسیاری از داروهای مدرن ، بشر از گیاهان برای تسکین و درمان درد استفاده می کرد. این گیاهان اساس بسیاری از داروهای هومیوپاتی از جمله بابونه خوابیده ، سنبل الطیب برای عملکرد ایمنی ، زنجبیل برای حالت تهوع و روغن های ضروری برای بیماری های مختلف عمل می کنند.

طب سوزنی

واکنشهای طبیعی بدن شما نسبت به درد گاهی اوقات به خودی خود آنقدر قوی نیست که درک شما از درد را به حداقل برساند. طب سوزنی با استفاده از سوزن های نازک و کوچک که از طریق پوست در نقاط ماشه ای خاصی که بر جریان جریان انرژی تأثیر می گذارد وارد پوست می شود ، این واکنش را بیشتر تحریک می کند.

مطالعات نشان داده است که طب سوزنی در شبیه سازی سیستم عصبی بدن بسیار م effectiveثر است ، که به نوبه خود اندورفین را برای تسکین درد آزاد می کند و گردش خون را بهبود می بخشد.

غذای تخمیر شده

سلامت روده شما نقش مهمی در سلامت کلی ذهن و بدن شما ایفا می کند. در حقیقت ، اکثریت قریب به اتفاق سیستم ایمنی بدن شما در دستگاه گوارش شما قرار دارد ، زیرا بسیاری از عوامل بیماری زا حرکت کرده و جذب سیستم شما می شوند.

پروبیوتیک ها برای متعادل سازی فلور روده به طور فزاینده ای محبوب شده اند و هیچ راهی بهتر از منابع طبیعی برای جذب آنها وجود ندارد. غذاهای تخمیر شده مانند کامبوچا ، کلم ترش ، کیمچی ، ماست و تمپه ، حاوی پروبیوتیک های طبیعی هستند که از هضم و بهبود سلامت روده ، که به بقیه بدن شما کمک می کند ، حمایت می کنند.

ماساژ

ماساژ به عنوان یک راه قوی برای کاهش استرس و اضطراب در حالی که ماهیچه ها و مفاصل خود را به خوبی انجام می دهید ، یک درمان طبیعی و طبیعی برای تقویت پاسخ ایمنی بدن و تنظیم هورمون ها است.

ماساژ درمانی همچنین می تواند فشار خون را تا چند روز پس از درمان کاهش دهد. اگر نمی توانید یک ماساژ لوکس انجام دهید یا معمولاً به تنهایی پرواز می کنید ، می توانید از تکنیک های ماساژ روی سر ، شانه ها و گردن برای از بین بردن تنش و تقویت جریان خون استفاده کنید.

هیدراتاسیون

از آنجا که بدن شما عمدتا از آب تشکیل شده است ، مهم است که مقدار زیادی مایعات در طول روز مصرف کنید. آب یک درمان طبیعی عالی برای بسیاری از بیماری های شایع مانند سردرد ، نفخ ، خستگی ، بی خوابی ، اسهال و عفونت های تنفسی است. به طور کلی اعتقاد بر این است که هشت لیوان آب در روز کافی است ، اما برای بسیاری اینطور نیست. بدن شما می تواند نیاز به آب بیشتر، به خصوص اگر جوانتر یا فعال تر هستید.

مراقبه

اغلب بهترین کاری که می توانید برای سلامتی خود انجام دهید تقریباً هیچ است. مدیتیشن لزوماً فقدان هیچ گونه فعالیتی نیست. در عوض ، این یک روش دقیق برای سکوت است که شامل راهبردی تنفس عمیق ، کشش ، آرامش بخش ، دفتر خاطرات یا افزایش آگاهی شما از محیط اطراف و دنیای درونی است.

مدیتیشن هم برای سلامت جسمی و هم برای روان مفید است ، زیرا می تواند پاسخ فیزیولوژیکی بدن شما را در برابر استرس و اضطراب ، از جمله سوء هاضمه ، مشکلات خواب یا مشکل تمرکز کاهش دهد. مدیتیشن همچنین به شما احساس خوبی می دهد و چشم انداز مثبت یکی از بهترین جنبه های سلامت کلی و رفاه است.

مشترک ما شوید باشگاه بهداشت محرمانه خبرنامه برای اطلاعات بیشتر در مورد نکاتی برای زندگی طبیعی، سلامت طبیعی، بهداشت دهان و دندان و مراقبت از پوستOn اگر به دنبال منابع بهداشتی بیشتری هستید ، مطمئن شوید فهرست منابع بهداشتی مورد اعتمادبر

نوشته شده توسط:

پیسلی هانسن نویسنده مستقل و متخصص در زمینه سلامت ، تناسب اندام و جوانی در حال رشد است. وقتی او نمی نویسد ، معمولاً می توان او را در حال خواندن یک کتاب خوب یا رفتن به باشگاه یافت. او می خواهد از خوانندگان بشنود ، بنابراین با او تماس بگیرید فیس بوکبر

مشاهده شده توسط:

موسس ری اسپاتس علاقه زیادی به چیزهایی دارد که طبیعی هستند و زندگی را از نظر سلامتی و رفاه در طبیعت بررسی کرده است. ری به عنوان یکی از پیشگامان وارد کردن محصولاتی به بازار بسیار م effectiveثر و عاری از مواد شیمیایی و افزودنیهای مضر شناخته شده است. به همین دلیل ، ری شکل گرفت محصولات بهداشتی محرمانه، شرکتی که می توانید برای محصولات تمیز ، م effectiveثر و سالم به آن اعتماد کنید. ری یک باغبان ارگانیک است ، ماهیگیری را دوست دارد ، پیاده روی می کند و به مردم آموزش می دهد و به آنها می آموزد که مشاغل جدیدی را شروع کنند. می توانید کتاب وی ، چگونه بر اساس کلام خدا در تجارت موفق شوید را به صورت رایگان در آدرس زیر بارگیری کنید www.rayspotts.comبر

عکس از آندریا پیاکادیو از جانب پیکسل ها

دیدگاهتان را بنویسید