دارندگان رمزارز در مسیر صحیح فصل؟!تصویر آمریکایی کوین بیس به ۹۸ میلیون خریدار خصوصی هشدار داد کدام ممکن است بالقوه است در جدا خصوصی سقوط سهام، تمام رمزارزهای خصوصی را اجتناب کرده اند کف دست بدهند.

به گزارش ایسنا به نقل اجتناب کرده اند بیت‌کوین نیوز، در جاری حاضر، بازار ارزهای دیجیتال پس اجتناب کرده اند سقوط از حداکثر قیمت برخی اجتناب کرده اند بهتر از ارزهای دیجیتال جهان ازجمله بیت کوین را انتخاب کنید و انتخاب کنید ترا لونا در جدا خصوصی خم شدن مواجه است.

این خم شدن در بحبوحه گزارش‌هایی مبنی بر اجتناب کرده اند کف دست دادن اعتقاد در بازارها به بروز پیوسته است را انتخاب کنید و انتخاب کنید آگاه می‌شود کدام ممکن است سرمایه‌گذاران کریپتو به دلیل برای فشارهای مالی جهانی ناشی اجتناب کرده اند نبرد روسیه را انتخاب کنید و انتخاب کنید اوکراین را انتخاب کنید و انتخاب کنید قرنطینه‌های پس اجتناب کرده اند کووید درگیر شده‌اند. علاوه بر این به دلیل برای انتخاب ناگهانی حال ایلان ماسک برای جلوگیری استفاده والدین اجتناب کرده اند بیت‌کوین برای صنوبر خودروهای تسلا  علاوه بر این سرکوب کریپتو توسط چین، شوک‌های قیمتی بزرگی موجود بوده.

به معنای دقیق عبارت هستند اولویت اصولاً تنها پس اجتناب کرده اند آن افزایش کشف شد کدام ممکن است صرافی کلیدی رمزارز کوین بیس در گزارش درآمد سه ماهه اول خصوصی هشداری کسب اطلاعات در مورد پیامدهای فصل صادر کرد.

کوین بیس کدام ممکن است در سال ۲۰۱۲ توسط سرپرست ضرر حال برایان آرمسترانگ را انتخاب کنید و انتخاب کنید شخص اهرسام مدیریت شد، پلتفرم مبادلات پول خارجی دیجیتال است را انتخاب کنید و انتخاب کنید به والدین جایگزین کسب، ذخیره را انتخاب کنید و انتخاب کنید کالا اصولاً ارزهای دیجیتال بی نظیر را انتخاب کنید و انتخاب کنید اطلاعاتی را در زمان دقیق با اشاره به قطعا ارزش آن را دارد آنها حاضر می‌دهد.

این پلتفرم علاوه بر این به اشخاص حقیقی امکان داد را انتخاب کنید و انتخاب کنید ستد توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) را می‌دهد را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوب مقوا نقدی برای مشتریان کریپتو اجرا می‌تدریجی.

طبق شبکه وضعیت آن، این تصویر بیش اجتناب کرده اند ۹۸ میلیون شخص تایید شده در بیش اجتناب کرده اند ۱۰۰ ملت جهان دارد کدام ممکن است هر سه ماهه حدود ۳۱۰ میلیارد دلار پول خارجی دیجیتال تخفیف می‌کنند.

کوین بیس در این هفته پس اجتناب کرده اند تخلیه ضررهای قابل ملاحظه را انتخاب کنید و انتخاب کنید صحبت با اشاره به فصل، به اولویت سرمایه‌گذاران ارزهای دیجیتال افزوده است.

به گزارش خبرگزاری آسوشیتدپرس، پس اجتناب کرده اند زیان خالص ۴۳۰ میلیون دلاری (۳۵۰ میلیون کیلو) کوین بیس در نتایج سه ماهه اول، قطعا ارزش آن را دارد سهام این پلتفرم این هفته به نصف کاهش کشف شد. این ضرر به دلیل برای کاهش درآمد حاصل اجتناب کرده اند کارمزد ایده ها کریپتو علاوه بر این کاهش تقریبا خوب پنجم مشتریان (۱۹درصد) بود.

روز چهارشنبه (۱۱ مه)، قیمت سهام کوین بیس ۵۳.۷۲ دلار را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۱۳ ماه پیش قیمت هر سهم آن ۴۲۹ دلار بود.

کوین بیس در نامه‌ای به سهامدارانش اظهار داشت کدام ممکن است پیش دهانه بینی ندارد زیان‌هایش بخشی اجتناب کرده اند خوب الگو بلندمدت باشد.

اولویت اصولاً در جدا خصوصی ادعا‌ای در گزارش درآمد سه ماهه اول آن تحمیل شد کدام ممکن است به مشتریان با اشاره به آنچه در صورت فصل کوین بیس رخ دهد، هشدار داد.

در این نامه آمده است: «دارایی‌های رمزنگاری کدام ممکن است اجتناب کرده اند طرف مشتریانمان نگه می‌داریم بالقوه است مشمول سطوح فصل شوند».

در این احتمال، صرافی ادعا کرد کدام ممکن است کاربرانش بالقوه است تمام ارزهای رمزنگاری شده ذخیره شده است در حساب‌های خصوصی را اجتناب کرده اند کف دست بدهند از به «بستانکاران نهایی با درجه امنیت» اصلاح می‌شوند را انتخاب کنید و انتخاب کنید وجوه آنها نیز غیر قابل دسترس احتمالاً خواهد بود.

در جدا خصوصی این جاری آرمسترانگ اظهار داشت: هیچ خطر فصل در تصویر وجود ندارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید این ادعا ساده به دلیل برای الزامات جدید کمیسیون بورس را انتخاب کنید و انتخاب کنید اوراق بهادار ایالات‌متحده (SEC) – نهاد نهایی ترتیب کننده وال استریت – درج شده است.

وی اظهار داشت: «ما خوب ضرر خطر جدید را بر اندیشه خوب الزام کمیسیون بورس اوراق بهادار (SEC) به تصمیم تکل SAB ۱۲۱ گنجانده‌ایم کدام ممکن است خوب افشای جدید برای تصویر‌های دولتی است کدام ممکن است دارایی‌های رمزنگاری شده را برای کسی ثالث نگه می‌دارند.»

آقای آرمسترانگ اجتناب کرده اند مشتریان عذرخواهی کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید جیب ها رمزنگاری کوین بیس را برتر راه اندازی شد کرد کدام ممکن است به مشتریان امکانات بیشتری بر دارایی‌هایشان می‌دهد.

مجموع قطعا ارزش آن را دارد بازار جهانی ارزهای دیجیتالی در جاری حاضر ۱.۲۱ تریلیون دلار برآورد می‌شود کدام ممکن است این رقم نسبت به روز در قبلی ۶.۸۱ نسبت کمتر شده است.

در جاری حاضر ۴۴.۷۱ نسبت کل بازار ارزهای دیجیتالی در اختیار بیت‌کوین بوده کدام ممکن است در خوب واحد روز ۰.۸۹ نسبت افزایش داشته است.

کمیت کل بازار ارزهای دیجیتال در ۲۴ ساعت قبلی ۲۰۵.۹۰ میلیارد دلار است کدام ممکن است ۳.۰۵ نسبت افزایش داشته است. کمیت کل در امور مالی غیر متمرکز در جاری حاضر ۲۲.۸۲ میلیارد دلار است کدام ممکن است ۱۱.۰۸ نسبت اجتناب کرده اند کل کمیت ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال است. کمیت تمام پول نقد‌های ایمن اکنون ۱۹۵.۸۲ میلیارد دلار است کدام ممکن است ۹۵.۱۰ نسبت اجتناب کرده اند کل کمیت ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال است.

به روز رسانی قیمت ارزهای دیجیتالی (به شبیه به اندازه ساعت ۱۲:۱۵ بامداد به وقت شرقی)

 این گروه تشکیل تغییرات قیمتی ۱۰ پول خارجی دیجیتالی غول پیکر اجتناب کرده اند تذکر قطعا ارزش آن را دارد بازار است.

۱- بیت‌کوین

قیمت: ۲۸ هزار را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۵۲۰.۳۵ دلار

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت قبلی: ۲.۹۸ نسبت کاهش

تغییرات قیمتی خوب هفته حال: ۲۱.۱۳ نسبت کاهش

۲- اتریوم

قیمت: ۲هزار را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۹۳۴.۲۶ دلار

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت قبلی: ۸.۹۴ نسبت کاهش

تغییرات قیمتی خوب هفته حال:  ۲۸.۷۱ نسبت کاهش

 ۳- بایننس کوین

قیمت: ۲۶۷.۴۶ دلار

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت قبلی: ۲.۸۹ نسبت کاهش

تغییرات قیمتی خوب هفته حال: ۲۸.۳۳ نسبت کاهش

۴- تتر

قیمت: ۰.۹۹۷۲

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت قبلی: ۰.۰۹ نسبت کاهش

تغییرات قیمتی خوب هفته حال: ۰.۲۹ نسبت کاهش

۵- سولانا

قیمت: ۴۳.۹۳ دلار

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت قبلی: ۱۱.۱۸ نسبت کاهش

تغییرات قیمتی خوب هفته حال: ۴۶.۳۹  نسبت کاهش

۶- کاردانو

قیمت: ۰.۴۷۵۸ دلار

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت قبلی: ۱۲.۰۳ نسبت کاهش

تغییرات قیمتی خوب هفته حال: ۳۹.۷۹ نسبت کاهش

۷- ریپل

قیمت: ۰.۳۷۹۸ دلار

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت قبلی: ۱۰.۰۴ نسبت کاهش

تغییرات قیمتی خوب هفته حال ۳۵.۱۷ نسبت کاهش

۸- پولکا دوت

قیمت: ۸.۶۱ دلار

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت قبلی: ۴.۳۵ نسبت کاهش

تغییرات قیمتی خوب هفته حال: ۳۹.۳۸ نسبت کاهش

۹ – یو اس دی کوین

قیمت: ۱.۰۰ دلار

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت قبلی: ۰.۰۲ نسبت افزایش

تغییرات قیمتی خوب هفته حال: ۰.۰۴ نسبت افزایش

۱۰- دوج کوین

قیمت: ۰.۰۸۱۳۶ دلار

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت قبلی: ۵.۷۷ نسبت کاهش

تغییرات قیمتی خوب هفته حال: ۳۵.۹۹ نسبت کاهش

انتهای پیام