داجرز غولها را پاره می کند تا بازی 5 را در سری NLDS خود مجبور کند


لوس آنجلس – لس آنجلس داجرز در دومین بازی حذفی در کمتر از یک هفته ، آرامش و خونسردی خود را حفظ کرد.

این 52،935 هوادار بودند که سه شنبه شب با پیروزی 7-2 مقابل سانفرانسیسکو جینتز جشن گرفتند تا بازی 5 سرنوشت ساز خود را در سری NL دسته بندی کنند.

موکی بتس در سه رانندگی به خانه رفت و رانندگی کرد و ویل اسمیت نیز عمیق پیش رفت تا فصل را برای مدافع عنوان قهرمانی سری های جهانی زنده نگه دارد. چهارشنبه گذشته داجرز در بازی N-wild کارت NL سنت لوئیس را شکست داد.

بتس می گوید: “همه سرد بودند ، آرام بودند و می خواستند بازی کنند.” “اینطور نیست که همه ما ناگهان شروع به ضربه محکم تر یا پرتاب بیشتر یا پرتاب سریعتر یا هر چیز دیگری کنیم. این همان بازی است که ما در حال انجام آن بودیم. این فقط یک وضعیت برد یا رفتن به خانه است. “

در مرحله بعد ، داجرز با 106 برد به سانفرانسیسکو باز می گردد تا پنجشنبه شب یک بار دیگر با غول های 107 برنده بازی کند ، و برنده در مسابقات قهرمانی NL به مصاف آتلانتا برود. شجاعان روز سه شنبه میلواکی را حذف کردند.

موکی بتس در بازی چهارم NLDS در دور چهارم پیروزی داجرز 7-2 بر داجرز کمربند دو نفره دارد.
موکی بتس در بازی چهارم NLDS در دور چهارم پیروزی داجرز 7-2 بر داجرز کمربند دو نفره دارد.
USA TODAY Sports

اسمیت گفت: “آنها ما را می شناسند ، ما آنها را به خوبی می شناسیم.” “این بستگی به این دارد که چه کسی آن را بیشتر می خواهد.”

سانفرانسیسکو در یک مسابقه تاریخی که تا آخرین روز فصل عادی به پایان رسید ، یک بازی NL West را مقابل داجرز برد. در حال حاضر ، این رقبای مشهور برای یک مسابقه برنده-همه آماده شده اند.

دیو روبرتز ، مدیر داجرز گفت: “این همان چیزی است که بیس بال می خواهد.” “ما تنها نمایش در شهر خواهیم بود. اگر نبض دارید یا طرفدار ورزش هستید ، بهتر است فیلم Dodgers-Giants را تماشا کنید. “

داجرز تنها 5 ضربه را در حین باخت 1-0 در بازی 3-دومین باری که در این سری کنار گذاشته شد-انجام داد تا به مرز حذف برسد. لس آنجلس در دومین دیدار سه شنبه تعداد زیادی از آنها را به دست آورد و در مجموع 12 ضربات را پشت سر گذاشت تا از یک سفر کوتاه اما م effectiveثر از بوئلر در سه روز استراحت پشتیبانی کند.

بوئلر می گوید: “امشب نمونه ای عالی از دور هم جمع شدن 26 پسر و یافتن راهی برای زنده ماندن است.”

بوئلر در اولین برد 9-2 داجرز در بازی 2 به روبرتز رفت و گفت که می خواهد توپ در بازی 4 برای اولین بار در دوران حرفه ای خود با استراحت کوتاه شروع شود. راست دست یک اجرا و سه ضربه را در 4 1/3 نوبت مجاز کرد. او چهار ضربه زد و دو مورد را در 71 زمین پیاده روی کرد.

بوئلر گفت: “من واقعاً احساس فوق العاده ای داشتم.” “احتمالاً بهترین چیزی است که در نیمه دوم سال دارم. فردا خواهیم دید که چه احساسی دارم ، اما امشب احساس خوبی داشتم. “

بوئلر پس از واگذاری تک آهنگ لیدوف به ایوان لونگوریا و راه رفتن استیون دوگر ، با تشویق مداوم طرفداران آبی تکان داد.

داجرز در مرحله دوم آنتونی دی اسکلافانی ، مهاجم را تعقیب کرد. او دو دو و پنج ضربه را رها کرد و دو ضربه را زد.

غولها تا پنجم از شش پارچ عبور کردند و تنها سه تسکین دهنده برای آنها باقی گذاشت. در هفته هفتم ، فقط کرت کاسالی ، پشتیبان پشتیبان از روی نیمکت در دسترس بود و او در هشتم ضربه محکم زد.

در این سریال غولها 16-9 پیشی گرفته اند. آنها سه ضربه سه شنبه داشتند.

باستر پوزی ، صعود کننده همه ستاره ها گفت: “در این زمان از سال ، شما در شب و بیرون با تندروهای شدید روبرو خواهید شد.” “شما امیدوار هستید که وقتی کمی ترافیک را به آنجا برسانید ، بتوانید ضربه بزرگی را متحمل شوید زیرا گاهی اوقات این فرصت ها محدود هستند. امیدوارم این کاری باشد که بتوانیم پنجشنبه انجام دهیم. “

باد گزنده و ثابتی که در طول بازی 3 حاکم بود ، از بین رفت و فقط نسیمی خفیف برای به هم زدن پرچم های میدان میانی باقی گذاشت.

اسمیت دومین مسابقه را در مرکز هشتم انجام داد و برتری را به 7-2 رساند.

بتس در بازی چهارم به خانه رفت و پرواز فداکاری پایه های او کودی بلینگر را در پنجمین گل برای برتری 5-1 به ثمر رساند.

روبرتز گفت: “من به او گفتم بعد از هومر بهترین چرخشی است که او در طول سال انجام داده است.”

مسابقات غول پیکرها در رتبه پنجم مسابقات Darin Ruf با RBI از جو کلی برنده شد و RBI با کریس برایانت در مرحله هشتم. Posey ، حرفه ای .257 بازدید کننده در فصل بعد ، 0 برای 4 شد.

بوئلر در ابتدا سالم بود و ضربه چهارم او به دلیل خطا از پای پای جارلین گارسیا خارج شد. بتس با دو بازی دوم به پاویون زمین راست رفت و برتری 4-0 را افزایش داد.

داجرز در مرحله اول با قهرمان بازی NT ، Trea Turner RBI به مرکز راست که به دیوار می چرخید ، روی تخته رفت و کوری سیگر ، که تک بود را به ثمر رساند.

پرواز فداکارانه کریس تیلور باعث شد 2-0 در ثانیه به ثمر برسد.

سانفرانسیسکو در دومین مسابقه در دومین تک آهنگ متوالی توسط برایانت و لامونته وید جونیور حضور داشت ، اما بوئلر از جام خارج شد و لانگوریا را در یک ضربه مداوم بازنشسته کرد و مایک یاسترزمسکی در یک ردیف دوم قرار گرفت.

آخرین فصل بعد ، داجرز در بازیهای حذفی با نتیجه 3 بر صفر پیش رفت و با شکست 3-1 به مصاف آتلانتا در NLCS رفت.

دیدگاهتان را بنویسید