خلیل ویلر ویور ، مرد نیجریه ای به جرم قتلهای سریالی به 160 سال زندان محکوم شد


یک قاتل سریالی نیوجرسی که از برنامه های دوستیابی برای جلب قربانیان خود در جریان یک قتل 2016 استفاده می کرد ، روز چهارشنبه به 160 سال زندان محکوم شد.

خلیل ویلر-ویور ، 25 ساله ، به دادگاه گفت که وی برای قتل سه زن در نظر گرفته شده است ، اما در حالیکه قاضی ایالت در نیوآرک حکم را صادر می کرد ، ساکت ماند.

اعضای خانواده قربانیان رابین وست و سارا باتلر قبل از اینکه ویلر-ویور سرنوشت وی را در مورد سه قتل ، یکی از قتلهای سوءقصد و شمارش آدم ربایی ، تشدید آتش سوزی و هتک حرمت به اجساد انسانها بیاموزد ، اظهارات احساسی را مطالعه کردند.

تیفانی تیلور ، که از حمله قاتل جان سالم به در برد ، آسیب خود را با سالن دادگاه در میان گذاشت.

“تمام زندگی من متفاوت است. دیگر آرایش نمی کنم ؛ من دوستان ندارم. من همیشه پارانوئید هستم اما خوشحالم که هنوز اینجا هستم. “تیلور گفت.

وی از مارک اس علی ، قاضی دادگاه عالی خواست: “امیدوارم که شما به او ابراز پشیمانی نکنید.”

قاضی دادگاه عالی مارک اس. علی در حالی که خلیل ویلور ویور را به 160 سال حبس محکوم کرد ، صحبت می کند.
قاضی دادگاه عالی مارک اس. علی صحبت می کند ، زیرا وی خلیل ویلر ویور را به مدت 160 سال محکوم کرد.
AP

به گفته دادستان ، ویلر-ویور سه زن را پس از ملاقات برای رابطه جنسی آنلاین خفه کرده و اجساد آنها را در شمال نیوجرسی بین سپتامبر و دسامبر 2016 انداخته است.

“متهم معتقد بود این قربانیان یکبار مصرف هستند. آنها کشته شدند و سپس او روز خود را طوری ادامه داد که گویی هیچ اتفاقی نیفتاده است. “آدام ولز ، دستیار دادستان شهرستان اسکس گفت. اما زندگی هر یک از این زنان اهمیت داشت. “

محققان دوستان باتلر ، دانشجوی کالج را به دلیل استفاده از رسانه های اجتماعی برای ایجاد یک حساب جعلی برای طعمه ویلر ویور و فریب وی در مونتکلر ، به حساب آوردند.

مادر وست ، آنیتا میسون ، از دختر 19 ساله خود به عنوان وعده دهنده یاد کرد.

دادگاه دریافت که زن فیلادلفیا ساعاتی قبل از قتل ویلر ویور سوار ماشین شده و در خانه ای متروکه در شهر اورنج که قاتل آن را به آتش کشیده اند انداخته است.

علیا ، در سمت چپ ، پیراهن هایی با تصویر سارا باتلر می پوشد که در هنگام صدور حکم برای خلیل ویلور ویور ، اظهارات ضربه ای به قربانی می دهد.
علیا ، در سمت چپ ، پیراهن هایی با تصویر سارا باتلر می پوشد که در هنگام صدور حکم برای خلیل ویلور ویور ، اظهارات ضربه ای به قربانی می دهد.
AP

ماسون روز چهارشنبه گفت: “من هرگز لبخند ، چهره ، راه رفتن ، تمایل او به کمک به افراد بی خانمان را فراموش نخواهم کرد.” “جهان روی آخرین ماه زندگی او تمرکز کرده است. او قبل از مرگش یک زندگی کامل داشت. صدها نفر تحت تأثیر زندگی او قرار گرفتند و از مرگ او ناراحت شدند. “

جوآن براون ، ساکن نیوآرک ، 33 ساله ، کمتر از دو ماه بعد توسط ویلر ویور خفه شد و جسد وی نیز در خانه متروکه نارنجی انداخته شد.

باتلر 20 ساله در حوالی روز شکرگزاری 2016 ناپدید شد و جسد او بعداً در منطقه ای جنگلی پیدا شد.

پدرش ویکتور در دادگاه به ویلر ویور روی آورد و پیام شخصی داد.

“امیدوارم هر شب عذاب بکشی پسر.”

با سیم های AP

دیدگاهتان را بنویسید