خانواده بریتنی اسپیرز سابقه تاریکی در بستن زنان در زندان دارند


کنت وود ، لائوس – موزه محلی که دارای زیارتگاهی مجازی برای مشهورترین ساکن شهر ، بریتنی اسپیرز ، ستاره بزرگ موسیقی است ، قبلاً محل تشییع جنازه بود. این یکی از معدود مکانهایی است که هنوز در میان ساختمانهای متروکه و ویرانه در مرکز شهر کوچک باز است.

با وجود تلاش های فی گهرینگر ، سرپرست موزه تاریخی و فرهنگی کنت وود ، دوست هر دو والدین بریتنی ، این حال و هوای هنوز زنده است. او می گوید که “کریس موهایی که بریتنی می پوشید را” وقتی که او یک دختر کوچک بود در هر کاری که می توانست اجرا می کرد. “

گهرینگر ، که جوانتر از 80 سال به نظر می رسد ، مصنوعاتی مانند بالهای فرشته ای که بریتنی در تور Femme Fatale در سال 2011 پوشیده بود و ماکت شیشه ای تمام اتاق خواب نوجوانان بریتنی را به نمایش گذاشت ، هنگامی که جوان 17 ساله آن زمان مشهور شد. به طرز اغوا کننده ای در کنار عروسک ها و خرس های عروسکی اش در داستان جلد معروف رولینگ استون در سال 1999.

اما گویی او یک نماد مرده را توصیف می کند ، نه یک دختر طلایی یک بار از این برش ناهموار در شمال لوئیزیانا ، فقط در چند مایلی مرز می سی سی پی ، که هنوز 39 سال دارد و بسیار زنده است.

گهرینگر دوست دارد به شباهت ظاهری مادربزرگ بریتنی ، اما ژان اسپیرز اشاره کند ، که در 31 سالگی خود را با تفنگ ساچمه ای روی قبر فرزند شیرخوارش در مه 1966 خودکشی کرد ، و ابتدا در عکس قاب شده از یک جوان با چهره ای تازه اشاره کرد. ژان ، “همانطور که او را صدا می زدند ، و یک پوستر منفجر شده از بریتنی روی دیوار مقابل.

گررینگر درباره خودکشی اما ژان و پدر بریتنی ، جیمی گفت: “این مرگ تأثیر زیادی در آن خانواده داشت.” “این ضربه زیادی به جیمی زد.”

شهر زادگاه بریتنی اسپیرز خود را هم به عنوان نقطه شروع برای ستاره پاپ و هم برای گذشته تاریک خانواده اش نشان می دهد.
شهر زادگاه بریتنی اسپیرز خود را هم به عنوان نقطه شروع برای ستاره پاپ و هم برای گذشته تاریک خانواده اش نشان می دهد.
آنید آر.

گهرینگر ، مانند بسیاری دیگر در این شهر کوچک روستایی (پاپ 2،120) ، از افشاگری های اخیر و تحولات سریع در حماسه پر پیچ و خم 13 ساله محافظت از بریتنی شوکه شده است.

اما مردم محلی از صحبت کردن در مورد آن متنفر هستند ، به ویژه با افراد خارجی. طی 20 سال گذشته ، بازدیدکنندگان گزارش داده اند که توسط اسلحه یا توسط کلانتر محلی تهدید شده اند. نویسنده بیوگرافی بریتنی در سال 2009 به The Post گفت که به او هشدار داده شده است که به بار VFW محلی “Dub” نرود ، در غیر این صورت خود را در حال خوردن “شن” در پارکینگ می بیند. مدیری که به محض خروج از خیابان به بیرون آمد ، به این خبرنگار گفت که آنجا را ترک کند.

گرینگر به The Post گفت: “من می دانم که آنها در مورد جیمی چه می گویند ، اما او مرد بدی نیست.” “[Britney’s mom and Jamie’s ex-wife,] لین نیز شخص خوبی است. آنها هیولا نیستند این یک شهر کوچک است. ما مردم خوب و صادق کشور هستیم. آنها توسط دستگاه هالیوود بلعیده شدند ، توسط افرادی که شبیه ما نیستند. هیچ یک از آنها مجهز به مقابله با آن نبودند ، نه جیمی ، لین و بریتنی. “

یادگاری از موزه بریتنی اسپیرز در کنت وود ، لوئیزیانا.
یادگاری از موزه بریتنی اسپیرز در کنت وود ، لوئیزیانا.
آنید آر.

دو هفته پیش بریتنی یک پیروزی بزرگ در دادگاه به دست آورد وقتی که قاضی اعلام کرد کنترل پدرش بر زندگی او “سمی” است و درخواست او را برای برکناری او به عنوان محافظ املاک خود پذیرفت.

قاضی دادگاه عالی لس آنجلس ، برندا پنی موافقت کرد که به نفع بریتنی است که جیمی را از تنظیم قانونی که زندگی و پول خواننده را در 13 سال گذشته کنترل کرده است ، منع کند.

این حکم پس از آن صادر شد که متیو روزنگارت ، وکیل بریتنی ، از دادگاه خواسته بود که “جیمی اسپیرز” را فورا از این سمت تعلیق کند و معتقد بود که مشارکت مداوم وی جز طولانی کردن “کابوس کافکایی” که از زمان تأسیس محافظه کاری در سال 2008 ، زندگی بریتنی بوده است ، انجام نداده است. فروپاشی بسیار عمومی او
جیمی بیشتر در کنت وود زندگی می کند ، اگرچه خانه کودکی بریتنی ، پشت کلیسای باپتیست گرینلاو را در فوریه به قیمت 275،000 دلار فروخت.

همسایه سالهای دور اسپیرز هنوز در یک خانه زندگی می کند و به روزنامه پست گفت که او برای یک “بریتنی شیرین و پر انرژی” از بچه پرستاری می کرد. این زن ، که نمی خواست از نامش استفاده شود ، به سرعت از جیمی دفاع کرد ، مانند بسیاری دیگر در اینجا.

چند زن محلی در کنت وود و اوسیکا ، میس ، که در مرز ایالتی تنها پنج مایلی شمال قرار دارد ، جیمی اسپیرز را زمانی که ستاره بسکتبال و فوتبال بسکتبال در دبیرستان کنت وود بود ، به خاطر دارند.

یکی از همکلاسی های کنت وود که سه سال از او کوچکتر بود گفت: “هر زنی جیمی می خواست.” زن 64 ساله درخواست کرد که نامش فاش نشود زیرا از عواقب آن می ترسد ، حتی اگر آنچه در مورد خانواده اسپیرز می گوید مثبت باشد. “او واقعاً می توانست مکان هایی را برود. او بسیار زیبا و با استعداد بود. “

دوست زن 63 ساله گفت انتقاد از جیمی ناعادلانه است.

مادربزرگ پدری بریتنی ، اما ژان اسپیرز (سمت چپ) ، در سال 1966 خود را کشت. فرزندان بیوه وی می گویند که او توسط موسسه او ، ژوئن آستین اسپیرز ، نهادینه شده و تحت لیتیوم قرار گرفته است - درست مانند بریتنی چند دهه بعد.
مادربزرگ پدری بریتنی ، اما ژان اسپیرز (بالا سمت راست) ، در سال 1966 خود را کشت. فرزندان بیوه وی می گویند که او توسط نهادش مورد استفاده قرار گرفت و لیتیوم مصرف کرد – درست مانند بریتنی چند دهه بعد – توسط شوهرش ، جون آستین اسپیرز.
آنید آر. دانا کندی

او می گوید: “آن مرد سالها خیلی زحمت کشید.” او یک مشاغل ساختمانی داشت که زیر آفتاب گرم ریخته بود و سالها این کار را کرد. او خونخوار نیست اگر از من بپرسید ، فکر می کنم بریتنی خراب شده است. “

برخی از اعضای نزدیک خانواده جیمی می گویند این برای مردم شهر معمول است که از جیمی دفاع کنند.

جان مارک اسپیرز 52 ساله که برادر ناتنی جیمی است ، گفت که پدر آنها ، جون آستین اسپیرز ، که در سال 2012 درگذشت ، مردی وحشتناک بود که با اکثر 10 فرزندی که با سه همسر خود داشت ، بدرفتاری می کرد.

برخی از 10 نفر مرده اند ، مانند آستین 62 ساله که اوایل امسال بر اثر سیروز و سرطان کبد پس از سالها مشروب و بی خانمانی درگذشت.

جان مارک ، عموی بریتنی ، گفت: “این مردان اسپیرز چیز وحشتناکی هستند.” “آنها سالها با بقیه ، بخصوص با زنانشان ، فاصله گرفته اند.”

جان مارک گفت که تمام مسمومیت خانواده را می توان در پدر او و جیمی جستجو کرد.

جان مارک می گوید: “او یک هیولا بود اما هیچ کس در خارج از خانواده کلمه بدی درباره او نمی گوید.” “همانطور که هیچ کس در اینجا درباره جیمی کلمه بدی نمی گوید.”

جان مارک اسپیرز (چپ) و لی آن وترر (راست) ، خواهر و برادر ناتنی جام اسپیرز ، ادعا می کنند که ژوئن-پدربزرگ بریتنی-با زنان خود بدرفتاری می کرد.
جان مارک اسپیرز (چپ) و لی آن وترر (راست) ، خواهر و برادرهای جیمی اسپیرز ، ادعا می کنند که ژوئن-پدربزرگ بریتنی-با زنان خود بدرفتاری می کرد.
آنید آر.

جان مارک ، که در خانه اش در اوسیکا با روزنامه پست صحبت می کرد ، آنجا که 22 سال است مانند پدرش کارخانه دیگ سازی است ، گفت که ژوئن آستین فرزندان خود را به شدت کتک زد و باعث شد هر دو همسر اولش از ریل خارج شوند.

“او اما ژان را خراب کرد و مادر من را خراب کرد [Jo Ann, deceased,” John Mark said. “He shipped them both off to Mandeville [the state’s former notorious mental hospital] از زمان به زمان. بنابراین من خیلی از آنچه جیمی با بریتنی انجام داده است تعجب نمی کنم. همه چیز در مورد کنترل با مردان اسپیرز است. “

خواهر ناتنی جیمی و خاله بریتنی ، لی آن اسپیرس واتر ، 54 ساله ، که اکنون در اسپرینگفیلد ، تنن زندگی می کند ، گفت که در سن 16 سالگی پس از سوء استفاده جنسی توسط پدرشان در سن 11 سالگی خانه را ترک کرد. او از یکی از دوستانش خواست تا به او کمک کند تا فرار کند. مادر دوست ترتیب ملاقات با لی آن را در یک مرکز خرید محلی داد.

وقتی شنیدم که بریتنی مدتی لیتیوم مصرف می کرد. به به [it’s] معمولی برای این خانواده و نحوه برخورد آنها با زنانشان است.

لی آن وترر ، خاله بریتنی اسپیرز ، که مادرش به درخواست پدربزرگ بریتنی “لیتیوم” گذاشته بود

Wrather ، که پس از 26 سال خدمت در نیروی دریایی بازنشسته شد ، به The Post گفت: “من هرگز به جز سفر چند بار به آنجا بازنگشتم.” “من تمام زندگی خود را با آن سر و کار داشتم. او برای ما بچه ها صف می انداخت و شلاق می زد. ما به کلیسایی می رفتیم که پدرم خلیفه بود و در راه خانه من را مجبور می کرد او را کتک بزنم. امیدوارم در جهنم بسوزد. “

واتر ، که در آگوست در مورد دوران کودکی خود وبلاگی را راه اندازی کرد ، گفت که پدرش برای مدتی مادرش ، نامادری جیمی را مجبور به مصرف لیتیوم کرده است.

لی آن می گوید: “مادرم مانند یک تازه کار بود ، او از یک خانواده خوب بود و یک گیرنده محسوب می شد.” “اما بابا – من حتی از اینکه او را اینطور صدا کنم متنفرم – او را دیوانه کرد. او چند بار او را در مندویل نهادینه کرد و روی لیتیوم گذاشت. وقتی شنیدم که بریتنی برای مدتی لیتیوم مصرف کرده بود ، تقریباً باورم نمی شد اما منطقی بود. معمولی برای این خانواده و نحوه برخورد آنها با زنانشان است. “

جان مارک و لی آن گفتند که در مورد اینکه آیا اما ژان اسپیرز واقعاً خودکشی بوده است یا نه ، تردید دارند. این مرگ حتی در صفحه اول روزنامه محلی کنت وود مورد توجه قرار گرفت. همچنین برای خودکشی کاملاً مفصل بود.

روزنامه در آن زمان می گوید: “تفنگ ساچمه ای به سینه زن فشرده شده بود و ظاهراً او با انگشت پای پای راست که کفش از آن جدا شده بود ماشه را کشید.” در این گزارش همچنین آمده است که اما ژان “پای چپ خود را از گور بیرون کشید” قبل از بررسی اینکه اسلحه شکاری 12 سوراخ آماده است و با یک پوسته بارگیری شده است.

عکس خانوادگی لین اسپیرز ، جیمی اسپیرز ، بریتنی اسپیرز و برایان اسپیرز.
عکس خانوادگی لین اسپیرز ، جیمی اسپیرز ، بریتنی اسپیرز و برایان اسپیرز.
آنید آر.

یکی از همکلاسی های کنتوود جیمی به روزنامه می گوید چگونه ، در مه 1966 ، او 8 ساله بود و گاوها را در مراتع نزدیک اوسیکا “هل می داد” خانم ، وقتی او و والدینش متوجه یک “وسیله نقلیه” در قبرستان روبرتز شدند و هیچ یکی در اطراف

همکلاسی که نخواست نامش را بگوید ، اما خبرنگار را به قبر اما ژان برد ، درست در کنار پسر بچه اش آستین وین ، که در یک گورستان واقع شده است ، گفت: “سپس ما متوجه شدیم این شخص کیست و چگونه اتفاق افتاده است.” احاطه شده توسط مزارع و مراتع بوکولیک.

اما جان مارک و لی آن س questionال می کنند که چگونه کسی واقعاً می داند چگونه این اتفاق افتاده است. روزنامه محلی گزارش داد که شوما اما ژان ، جون آستین ، به پزشکی قانونی گفت که همسرش قبلاً چندین بار اقدام به خودکشی کرده بود و هنوز از مرگ پسرش که در سن سه روزگی درگذشت افسرده بود.

لی آن گفت: “هیچ کس نمی داند چه اتفاقی افتاده است زیرا هیچ کس آنجا نبود.” “اما می توانید شرط ببندید که پدرم ماشه را به این طرف یا آن طرف کشیده است حتی اگر او آنجا نبود.”

لی آن گفت که در نیروی دریایی در سان دیه گو مستقر بود و پس از چند سال درمان ، با برادران و خواهران خود و همسرشان تماس گرفت و به آنها گفت که پدرشان به او تجاوز کرده است.

“میدونی کی منو باور کرد؟” او گفت. “فقط لین اسپیرز. من هیچ چیز بدی در مورد لین ندارم. “

جیم اسپیرز (با لباس قرمز) با پسر برایان ، پدر جون ، دختران جیمی لین و بریتنی و همسر سابق لین.
جیمی اسپیرز (با لباس قرمز) با پسر برایان ، پدر جون ، دختران جیمی لین و بریتنی و همسر سابق لین.
WireImage

لی آن گفت: “مردان اسپیرز باید پاسخگو باشند.” “خدا را شکر بریتنی وکیل خوبی گرفت. جیمی با پدرم کاری کرد که پدرم با مادرم و اما ژان کرد. آنها بدبین هستند و اگر نتوانند شما را کنترل کنند ، شما را نابود خواهند کرد. اما فکر می کنم بریتنی زنده می ماند. او یک فرد زیبا با روح زیبا است. “

جیمی اسپیرز به پیام های صوتی و متنی پاسخ نمی دهد ، بنابراین این خبرنگار به دروازه ای منتهی به یک واحد کوچک ذخیره سازی بتن ، در گستره وسیعی در لبه کنت وود رفت.

او حدود دو سال است که در RV پشت واحد خاموش و روشن زندگی می کند. برخی از مردم محلی می گویند که او این کار را کرده است تا نشان دهد با پول بریتنی زیاد زندگی نمی کند.

بعد از اینکه این خبرنگار با جیمی تماس گرفت تا ببیند آیا می خواهد بیرون بیاید و ماجرا را توضیح دهد ، مردی که کلاه بیس بال پوشیده بود و با گاری گلف رانندگی می کرد – به همراه سگی که به شدت پارس می کرد – از پشت انبار بیرون کشیده و به سمت ماشین رفت. دروازه.

او خود را به عنوان “رئیس امنیت” معرفی کرد اما بسیار شبیه به جیمی اسپیرز بود ، که اخیراً آنقدر وزن خود را کاهش داده است که جان مارک گفت وقتی او اخیراً در مرکز شهر با او برخورد کرد ، او را نیز نمی شناسد.

“من با قانون تماس گرفتم و آنها می آیند!” او فریاد زد. “یک اخطار گرفتی وسیله نقلیه شما کجاست؟ برو سوار ماشینت شو و همین الان از اینجا برو. خدا حافظ! برو! اکنون. خدا حافظ!”

جان مارک گفت: “این شبیه جیمی به نظر می رسد.” “او به آنچه جهان خارج فکر می کند اهمیتی نمی دهد. او به شهرت خود اهمیت نمی دهد. او یک پسر عوضی سرسخت است و احتمالاً بعد از این داستان از او دیدن خواهم کرد. “

دیدگاهتان را بنویسید