خانه های سالمندان نیویورک به دلیل حکم ایالت شاهد افزایش یک شبه واکسیناسیون کارکنان کارکنان هستند


این هفته ، لئوناردو ویسنته خود را برای بدترین ها آماده می کرد.

کارکنان بیمارستان و خانه سالمندان نیویورک موظف شدند تا دوشنبه 27 سپتامبر حداقل یک واکسن COVID-19 تزریق کنند تا شغل خود را حفظ کنند. اما قبل از مهلت مقرر ، تقریباً نیمی – 56 — – از کارکنان مرکز Highbridge Woodycrest ، خانه سالمندان ویسنته در برانکس ، این کار را انجام داده بودند.

Highbridge دارای پنج ستاره از مراکز خدمات درمانی و خدمات درمانی است که کیفیت مراقبت در خانه های سالمندان سراسر کشور را پیگیری می کند و در مقایسه با بسیاری از امکانات دیگر در این منطقه از پرسنل خوبی برخوردار است. اما با خروج عظیمی از کارکنان تحت حکم روبرو بود. کار کردن با نیمی از کارکنان کار دشواری است ، اما ویسنته تصور کرد که می تواند از طوفان عبور کند.

او گفت: “ما در زمان همه گیری 50 درصد این مرکز را اداره کردیم.” “به دلیل برخی بیماری ها ، برخی از افراد در خانه از بچه ها مراقبت می کنند ، بستگان بیمار و سایر بلایای معمول زندگی همه گیر.

سپس یک اتفاق معجزه آسا رخ داد: افرادی که قبلاً از تزریق واکسن خودداری کرده بودند ، با در دست داشتن کارت های واکسیناسیون خود وارد دفتر شدند. نه کارمند دیگر تصمیم گرفتند اولین دوز خود را در کلینیک واکسن که در این هفته ارائه شد دریافت کنند. در نهایت ، تنها چهار نفر از 120 کارمند این مرکز از واکسیناسیون خودداری کردند و یکی معافیت پزشکی دریافت کرد. تا روز چهارشنبه ، میزان واکسیناسیون Highbridge به تقریباً کامل ، 98.6 had افزایش یافته بود.

این سناریو در سراسر ایالت نیویورک اجرا شده است و این نگرانی را از بین می برد که دستور واکسن مسائل مربوط به پرسنل موجود در خانه های سالمندان را تشدید کرده و ساکنان آنها را در معرض خطر قرار می دهد. نرخ حداقل یک دوز واکسیناسیون در بین کارکنان خانه سالمندان در سراسر کشور از 84 the در هفته قبل از اجرایی شدن دستور به 97 as تا 30 سپتامبر افزایش یافت. همراه با دستورالعمل ، آموزش گسترده و واکسن احتمالاً به افزایش کمک کرده است.

در شهر نیویورک و مناطق اطراف آن ، بیش از دوازده خانه سالمندان نرخ هایی را ثبت کردند که تنها در پنج روز 20 واحد درصد یا بیشتر افزایش یافت.

در منهتن و استاتن آیلند ، خانه های سالمندان موفق شده اند 99 درصد از کارکنان خود را واکسینه کنند ، در حالی که سایر مناطق به 98 درصد رسیده است. وستچستر نیز صعودی مشابه را ثبت کرده است.

مقامات ایالتی به WNYC/Gothamist تأیید کردند که افزایش پوشش واکسن به دلیل تیراندازی است و نه اخراج کارکنان.

مقامات دولتی تأیید کردند که افزایش پوشش واکسن به دلیل تیراندازی است و نه اخراج کارکنان.

در برخی از خانه های فردی ، نرخ واکسیناسیون کارکنان تنها در چند روز افزایش یافت. مرکز توانبخشی و مراقبت بهداشتی هاپکینز ، یک خانه سالمندان به شدت در بروکلین ، گزارش داد که فقط 61 درصد از کارکنان آن حداقل دو روز قبل از ماموریت واکسینه شده اند. تا 29 سپتامبر ، این رقم به 99 افزایش یافته بود. مرکز بازپروری و پرستاری پلازا در برانکس و مرکز توانبخشی و توانبخشی Oceanview در کوئینز دستاوردهای مشابهی را به دست آورد.

ریچارد مولوت ، مدیر اجرایی اتحادیه جامعه مراقبت های طولانی مدت ، که از طرفداران آن حمایت می کند ، می گوید: “ما شاهد افزایش قابل توجهی در میزان واکسیناسیون هستیم و حداقل به طور غیرحسنه ، تعداد زیادی از کارکنان از صنعت خارج نشده اند.” به نمایندگی از ساکنان مراکز مراقبت طولانی مدت در ایالت نیویورک.

در هفته های منتهی به اجرایی شدن فرمان ، رهبران صنعت زنگ خطر کمبود نیروی کار را به صدا درآورده بودند. برخی از مدیران خانه های سالمندان آماده شدند تا بستری شدن بیماران را از بین ببرند و برنامه های کارکنان اورژانس را نوشتند تا بتوانند بدون کارکنان واکسینه نشده مدیریت کنند.

“با نزدیک شدن به دستور واکسن [deadline]استفان هانس ، رئیس و مدیرعامل انجمن تأسیسات بهداشتی ایالت نیویورک ، که نماینده خانه های سالمندان است ، گفت: “ما واقعاً نگران بودیم.” “سپس به طور شبانه روزی کارکنان در مورد ایمنی و اثربخشی واکسن های منتهی به بیست و هفتمین دوره آموزش بودند و ما همچنان شاهد افزایش تعداد آنها بودیم.”

با این حال ، هانس خاطرنشان کرد که در برخی موارد ، از دست دادن حتی چند نفر از کارکنان بسته به اینکه چه کسی از بیمارستان خارج شود ، می تواند عواقبی برای مراقبت از بیمار داشته باشد. او می گوید: “شما می توانید یک خانه سالمندان با چهار پرستار در شیفت شب داشته باشید.” “بگویید یک یا دو نفر واکسینه نشدن را انتخاب می کنند ، این 25 یا 50 درصد کاهش کارکنان است. این فوق العاده است. ”

علیرغم افزایش چشمگیر نرخ واکسیناسیون در خانه های سالمندان ، برخی از مراکز در شهر و مناطق اطراف هنوز نرخهای زیر 90 درصد دارند. اگر آنها همچنان راکد بمانند ، ممکن است هفته آینده و پس از آن بخش قابل توجهی از کارکنان خود را از دست بدهند.

به عنوان مثال ، در پرستاری و توانبخشی لوکسور در شهرستان سافولک ، حدود 12 درصد از کارکنان حتی پس از مهلت 27 سپتامبر هنوز واکسینه نشده اند. و در حال حاضر کمترین رتبه ممکن را از نظر تعداد پرسنل از مراکز خدمات درمانی و مدیکید دارد که خانه ها را بر اساس نسبت پرستاران و دستیاران آنها به ساکنان طبقه بندی می کند.

هانس توضیح داد ، از آنجا که نیروی کار در حال حاضر بسیار ضعیف است ، بسیاری از مدیران خانه های سالمندان کارکنان واکسینه نشده خود را تا آخرین مهلت کار می کردند. اکنون که مهلت به پایان رسیده است ، برخی از مدیران به جای اخراج کارمندانی که رعایت نکرده اند ، 30 روز مرخصی بدون حقوق به آنها می دهند به این امید که آنها نظر خود را تغییر دهند. آخر هفته گذشته ، فرماندار کتی هوچول مزایای بیمه بیکاری را برای کارکنان مراقبت های بهداشتی که به دلیل عدم رعایت دستور کار فسخ شده بودند حذف کرد.

“آیا ما تا به حال شاهد 100 درصد واکسیناسیون خواهیم بود؟” هانس پرسید. “این سخت خواهد بود. این چیزی است که ما برای آن تلاش می کنیم ، اما این یک انتخاب فردی و شخصی است. “

دیدگاهتان را بنویسید