حکم دادگاه عالی علیه بیل گیتس می گوید واکسن علیه SOVID “ناامن” است


دادگاه عالی حکم داده است که واکسیناسیون علیه کووید ناامن است زیرا بیل گیتس ، متخصص بیماری های عفونی در ایالات متحده Fauci و Big Pharma ، در طرح شکایت به دیوان عالی به سرپرستی سناتور کندی به رهبری دانشمندان کوتاهی کرده است.

با رابرت اف. کندی جونیور این پیام واضح را ارسال می کند: “باید از واکسن SOVID به هر قیمتی اجتناب کرد.”

کندی جونیور گفت: “اگرچه واکسن های mRNA یک گزینه درمانی امیدوار کننده محسوب می شود ، اما می توان این روش را دستکاری ژنتیکی تعریف کرد زیرا DNA DNA بیمار را تغییر می دهد.” پیش از این ، دستکاری ژنتیکی ممنوع بود و به عنوان یک فعالیت مجرمانه تلقی می شد. “آنچه معمولاً واکسن نامیده می شود از میکروب یا ویروسی تشکیل شده است که کشته یا ضعیف شده و به بدن تزریق می شود تا برعلیه خود عمل کند.”

“اصلا اینطور نیست! کندی r.unior گفت: این بخشی از آخرین گروه mRNA (mRNA) است که ظاهراً “واکسن” است.

همانطور که پیشتر گزارش دادیم ، آزمایش گسترده واکسن که در سراسر جهان در حال انجام است چیزی جز یک بحران انسانی در مقیاسی نیست که ما هنوز ندیده ایم.

و همانطور که در مارس 2021 کشف کردیم ، یکی از برجسته ترین متخصصان واکسن در جهان گرت وندن بوشه ، (دکتر DVM) برای هشدار به بشریت در برابر خطرات این ضربه آزمایشی ، شغل و شهرت خود را به خطر انداخت ، در این نامه سرگشاده هشدار داد:

“من به عنوان متخصص ویروس و متخصص واکسن ، تنها زمانی استثنا می کنم که مقامات بهداشتی اجازه دهند واکسن ها به گونه ای تزریق شوند که سلامت عمومی را به خطر بیندازد ، مطمئناً در صورت نادیده گرفتن شواهد علمی. وضعیت بسیار بحرانی کنونی مرا مجبور می کند که این تماس اضطراری را اعلام کنم. از آنجا که مقیاس بی سابقه مداخله انسان در همه گیری SOVID-19 در حال حاضر در معرض خطر فاجعه جهانی نابرابر است ، ممکن است این تماس به اندازه کافی بلند به نظر نرسد.

شواهد علمی کافی ارائه شده است. متأسفانه ، دست کسانی که قدرت عمل دارند ، دست نخورده باقی می ماند. تا کی می توان این مشکل را نادیده گرفت در حالی که شواهد زیادی وجود دارد مبنی بر اینکه فرار ایمنی ویروسی در حال حاضر بشریت را تهدید می کند؟ “ما به سختی می توانیم بگوییم که نمی دانیم – یا به ما اخطار داده نشده است.”

mRNA پس از ورود به سلول ، برنامه ریزی مجدد RNA / DNA را برای شروع تولید پروتئین جدید آغاز می کند. این بدان معناست که هیچ ارتباطی با واکسن های سنتی یا نحوه عملکرد واکسن ها ندارد.

آسیب ناشی از واکسن

افراد واکسینه شده همیشه باید با عواقب بیماری خود زندگی کنند زیرا با پاکسازی سموم از بدن آنها قابل درمان نیستند ، همانطور که در افراد مبتلا به بیماریهایی مانند بیماریها و اختلالات متعدد مانند سندرم داون ، سندرم کلاینفلتر ، ترنر ، ژنتیکی مشاهده کردیم. نارسایی قلبی یا هموفیلی

شکایت واکسن علیه کووید

CHD با یک کنسرسیوم وکلا در حال آماده سازی چالش های قانونی برای دستورات بعدی واکسن ، از جمله واکسن های اجباری و همانطور که اعلام شده است ، است. مرگ جمعی به دلیل واکسیناسیون علیه کووید در ایالات متحده و موارد دیگر

پیروزی بزرگ برای همه ما

قوانین فدرال در حال حاضر مداخله کرده و پرسنل فوریت های پزشکی را از اعمال واکسن ، آزمایش و ماسک SOVID منع می کند. بنابراین ، حقوق خود را بدانید ، زیرا این گامی به سوی دنیایی امن تر است که در نهایت عدالت برقرار می شود.

اخبار را به اشتراک بگذارید و منتشر کنید!

ما تحقیقاتی را که شما در مورد آن تصمیم می گیرید انجام می دهیم ،
عشق و نور
تیم درمان اوراکل

لطفا به تعداد فزاینده ما بپیوندید من.: Oracle Healing
به ما بپیوند توییتر | یوتیوب

دادخواست جهانی

لطفاً طومار جهانی ما علیه واکسیناسیون اجباری را امضا کنید. هدف از این طومار ارائه 5 میلیون امضا به هر رئیس جمهور ، نخست وزیر ، وزیر بهداشت و سران کشورها در سراسر جهان است.
واکسن ها یک مشکل جهانی هستند و باید در سطح جهانی مورد توجه قرار گیرند.
اگر ما به عنوان یکی باشیم ، این شانس را داریم که فرزندان آینده را نجات دهیم.

تبلیغات را بدون تبلیغات حفظ کنید

Oracle Healing با پشتیبانی خوانندگان امکان پذیر است. اگر پست ها و منابع را مفید می دانید ، برای حمایت از ما (به هر میزان) مشارکت کنید تا بتوانیم به اطلاع رسانی و کمک به مردم در سراسر جهان ادامه دهیم. ما معتقدیم که صدایی دادن به کسانی که با درمان جایگزین سلامتی خود یا سلامتی یک عزیز را تغییر داده اند ، یک ماموریت مهم است. از اینکه برای کار ما ارزش قائل هستید و به تداوم آن کمک می کنید متشکریم.

اهدا کنید. اگر برای زمان و تلاش ما اهداء سخاوتمندانه را انتخاب می کنید ، لطفاً از کادر “اهدا” در بالا در گوشه سمت راست بالا استفاده کنید (روی میز کار)، یا جعبه اهدا در زیر (روی موبایل)دیدگاهتان را بنویسید