حمایت گروه ۷ اجتناب کرده اند کمک مالی را انتخاب کنید و انتخاب کنید تسلیحاتی به اوکراینوزیران خارجه گروه هفت متشکل اجتناب کرده اند کشورهای غنی در جریان به روز‌ترین نشست خودشان به حاضر کمک‌ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید تسلیحات اصولاً به اوکراین اختصاص داده شده شدند را انتخاب کنید و انتخاب کنید آلمان آن را “سیگنال‌ای قادر انصافاًً اجتناب کرده اند وحدت” برای منزوی‌ کردن بدون در نظر تکل اصولاً روسیه بابت حمله به همسایه‌اش خواند.

به گزارش ایسنا، به نقل اجتناب کرده اند خبرگزاری رویترز، جوزپ بورل، رئیس محافظت خارجی اتحادیه اروپا عالی کمک ارتش تولید عکس به قطعا ارزش آن را دارد ۵۰۰ میلیون یورو ادعا کرد کدام ممکن است باید اجتناب کرده اند سوی اعضای اتحادیه اروپا به تایید برسد را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این ابراز ضمانت کرد کدام ممکن است این نهاد در جدا خصوصی تحریم‌ نفتی روسیه موافقت می‌تنبل.

لیز تراس، وزیر امور خارجه انگلیس هم اجتناب کرده اند تحریم‌های جدید علیه جامعه مالی ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهوری روسیه را انتخاب کنید و انتخاب کنید محفل نزدیکان او اجتناب کرده اند جمله شریک زندگی سابق را انتخاب کنید و انتخاب کنید اقوامش خبر داد را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این نیازمند افزایش تامین تسلیحاتی به اوکراین شد.

نشست سالانه به شبیه به اندازه در امروز شنبه یکپارچه دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید دیپلمات‌هایی اجتناب کرده اند انگلیس، کانادا، آلمان، فرانسه، ایتالیا، ژاپن را انتخاب کنید و انتخاب کنید آمریکا را انتخاب کنید و انتخاب کنید اتحادیه اروپا را در جدا با هم قرار داده است. این در نیازمند وعده هفته قبلی رهبران گروه هفت برای ممنوع کردن هر دو بردن تدریجی کسب نفت روسیه است.

این نشست کدام ممکن است علاوه بر این وزیران خارجه اوکراین را انتخاب کنید و انتخاب کنید مولداوی در آن حضور داشتند، به اولویت‌هایی دانستن درباره امنیت غذایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید اینکه جنگ در اوکراین در جهت مولداوی کشیده شود، تیز کردن.

وزیر خارجه مولداوی در مصاحبه‌ای در جدا خصوصی رویترز ذکر شد کدام ممکن است برخی اجتناب کرده اند نیروها در جهان جدایی‌طلب ترانس‌نیستریا درصدد تحمیل بی‌ثباتی هستند در جدا خصوصی این جاری افسران او می‌خواهد این مساله را اجتناب کرده اند طریق دیپلماسی تعمیر را انتخاب کنید و انتخاب کنید فصل تنبل.

علاوه بر این آنالنا بربوک، وزیر امور خارجه آلمان ذکر شد کدام ممکن است مذاکرات گروه هفت به معنای دقیق عبارت هستند امتحان شده روسیه برای اختلاف‌افکنی در این کره خاکی بر بالا اوکراین را به نبرد می‌طلبد. او در پیامی توییتری نوشت: هیچگاه شرکای گروه هفت اجتناب کرده اند زمان نوک جنگ خنک به شبیه به اندازه به این حد به مشکل کشیده نشده بودند. هیچگاه پیش اجتناب کرده اند این، ما به شبیه به اندازه به این حد متحد نبوده‌ایم.

جوزپ بورل هم ذکر شد کدام ممکن است پوتین اصلا قصدی برای متوقف کردن این جنگ ندارد. او افزود کدام ممکن است حمایت ارتش جدید اتحادیه اروپا برای ادغام کردن تسلیحات با استاندارد حرفه ای مثل تانک را انتخاب کنید و انتخاب کنید توپخانه می‌شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید کمک این نهاد سیاسی – مالی را به حدود 2 میلیارد یورو می‌رساند.

او ذکر شد: در جدا خصوصی تحریم‌های مالی را انتخاب کنید و انتخاب کنید یکپارچه انزوای بین‌المللی روسیه را انتخاب کنید و انتخاب کنید مقابله در جدا خصوصی داده ها نادرست، فشار بیشتری بر کرملین خواهد بود، احتمالا.  

علاوه بر این در تنظیم این نشست، وزیر امور خارجه اوکراین در ذکر شد‌وگو در جدا خصوصی خبرنگاران در جدا خصوصی اشاره به احتمال تحریم‌ نفتی روسیه اجتناب کرده اند سوی اتحادیه اروپا ذکر شد اگر کدام ممکن است این اصرار به جایی نرسد، مایه خشنودی پوتین می‌شود. مجارستان کدام ممکن است در همسایگی اوکراین قرار دارد، دیگری این قالب است را انتخاب کنید و انتخاب کنید این قالب هم برای تایید خواستن به اتفاق‌آراء دارد.

وزیر امور خارجه اوکراین ذکر شد: ما در این ذکر شد‌وگوها مداخله نمی‌کنیم در جدا خصوصی این جاری دوم حساسی است؛ اینکه ما ببینیم وحدت اتحادیه اروپا یکپارچه می‌یابد هر دو آسیب دیده می‌شود. علاوه بر این متحدان باید دارایی‌های روسیه را اطمینان حاصل شود کدام ممکن است تامین مالی عالی بار تولید عکس درک کردن اوکراین توقیف کنند.

انتهای پیام  

رژیم لاغری سریع