حضور قهرمان المپیک در داخل {آزادی}/ مصدومیت نساجی شوق آبی ها را برانگیخت


مصدومیت های پی در داخل پی گیمرها النسیج در داخل نیمه دوم دیدار مقابل استقلال شوق هواداران استقلال را برانگیخت را انتخاب کنید و انتخاب کنید باعث شد به همان اندازه آنها خواهند شد علیه گروه النسج مانترا بدهند.

به گزارش ایسنا، در داخل چارچوب مرحله اول چهارم باقی مانده جام حذفی، گروه های استقلال را انتخاب کنید و انتخاب کنید نساجی مازندران به مصاف هم رفتند کدام ممکن است در طولانی مدت نیمه دوم همراه خود جذب می کند با بیرون گل منجر به.

همراه خود برخاستن نیمه دوم هواداران استقلال برای الهام بخش آبی پوشان پایتخت شعارهایی اوج دادند به همان اندازه این گروه در داخل نیمه دوم اولیه گل تمیز کردن با ثمر برساند.

در داخل دقایق ابتدایی نیمه دوم زبیر نیکونفس شرکت کننده نساجی به صورت ضربه خورد را انتخاب کنید و انتخاب کنید به دلیل ناحیه صورت دچار {آسیب} دیدگی شد کدام ممکن است کادر پزشکی استقلال برای مداوای این شرکت کننده به پایین {مسابقه} سر خورد.

امیرحسین حسین زاده در داخل {دقیقه} 57 ممکن است در داخل موقعیتی فوق العاده سودمند دروازه را باز تنبل با این وجود ضربه این شرکت کننده همراه خود پاسخ {واقعی} علی رضا مواجه شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید هواداران استقلال را در داخل بهت فرو برد.

حمید سوریان vp فدراسیون کشتی را انتخاب کنید و انتخاب کنید دارنده 6 مدال طلای بین المللی را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوب طلای المپیک برای تماشای این دیدار به دلیل در دسترس به ورزشگاه {آزادی} به اینجا رسید. حاج کریمی به دلیل اعضای هیئت مدیره تجهیزات گلف استقلال نیز همراه خود همراهی سوریان برای تماشای این دیدار به ورزشگاه به اینجا رسید.

حضور قهرمان المپیک در آزادی/ مصدومیت نساجی خشم آبی ها را برانگیخت

مصدومیت شرکت کننده نساجی باعث شد به همان اندازه فرهاد مجیدی جایگزین را غنیمت شمرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود عارف غلامی مدافع تیمش ذکر شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید گوی کوتاهی داشته باشد یا نباشد.

روزی کدام ممکن است گروه نساجی به دلیل جایگزین استفاده بیشتر از کرد، هواداران استقلال در داخل ورزشگاه {آزادی} اوج را انتخاب کنید و انتخاب کنید صدای زیادی به راهی که در آن انداختند به همان اندازه حواس شاگردان را پرت کنند.

فرهاد مجیدی را انتخاب کنید و انتخاب کنید بیژن طاهری در داخل برخی صحنه ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید انتخاب ها داوری اعتراض کردند را انتخاب کنید و انتخاب کنید مصدومیت برخی گیمرها نساجی باعث پاسخ استقلال فنی به این اتفاقات شد. حتی همین مصدومیت های متوالی هم شوق هواداران استقلال را برانگیخت را انتخاب کنید و انتخاب کنید شعارهایی علیه گروه نساجی را در داخل پی داشت. را انتخاب کنید و انتخاب کنید در داخل یکی در همه این مصدومیت ها، ساکت الهامی از نزدیک به عدم توقف تفریحی پاسخ تأیید شد کدام ممکن است دوباره هواداران استقلال مقابل گروه نسیج تصویری آینه ای پیدا کرد. فرهاد مجیدی در داخل دقایق پایانی تفریحی به عنوان یک نتیجه این مصدومیت ها آزرده بود را انتخاب کنید و انتخاب کنید از نزدیک به داور اعتراض کرد.

در داخل دقایق پایانی تفریحی استقلال مکان خوبی برای گلزنی داشت با این وجود ضربه به دلیل تیرک دروازه به بیرون از در سر خورد. برخی استقلالی ها در نظر گرفته شده می کردند این ضربه وارد دروازه شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید گروه فنی آبی ها از نزدیک به این ماده اعتراض کردند. پس به دلیل این مورد تماشاگران آبی را انتخاب کنید و انتخاب کنید استقلالی از نزدیک به این تصمیم اعتراض کردند را انتخاب کنید و انتخاب کنید حتی صالح مصطفوی نیز از نزدیک به این تصمیم اعتراض کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید {در این} بین بیژن طاهری به دلیل داور {مسابقه} کارت بازی زرد گرفت.

انتهای پیام