ظریف ترین رقبا در سراسر گروه چهارم / نبرد {سرنوشت} ساز سپاهان را انتخاب کنید و انتخاب کنید تعاونسپاهان را انتخاب کنید و انتخاب کنید فلز در داخل سومین روز لیگ قهرمانان آسیا به مصاف نیروی کار هایی به دلیل عربستان را انتخاب کنید و انتخاب کنید ترکمنستان خواهند سر خورد.

به گزارش خبرگزاری {دانشجویان} ایران، فلز در داخل شکسته نشده مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا امشب را انتخاب کنید و انتخاب کنید بامداد فردا (جمعه) شناخته شده به عنوان نمایندگان ایران در داخل جده را انتخاب کنید و انتخاب کنید بریده به مصاف رقبای آسیایی شخصی {می رود}.

چیزهای بی اهمیت رقبا فلز را انتخاب کنید و انتخاب کنید سپاهان مقابل حریفان شخصی را در داخل شکسته نشده می خوانید.

گروه C: فلز ایران – آخال ترکمنستان / 21:45 {دقیقه}

شاگردان جواد نکونام در داخل دیدار در گذشته بدبخت بوده اند. آنها خواهند شد به دلیل شباب الاهلی پیش بوده اند با این وجود در داخل وقت های اضافه را انتخاب کنید و انتخاب کنید در داخل فینال لحظات به گل رسیدند به همان اندازه سه {امتیاز} را به دلیل کف دست بدهند. را انتخاب کنید و انتخاب کنید افسوس کدام ممکن است احتمالاً در داخل شکسته نشده رویداد اصولاً به دلیل در گذشته باشد یا نباشد. با این وجود فولادی ها تنها واقعی به شکست مشاور ترکمنستان در نظر گرفته شده می کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود تمام وجود وارد این دیدار می شوند.

به دلیل سوی نه آخال ضعیف ترین نیروی کار گروه در داخل 2 دیدار فعلی تنها واقعی عالی جذب می کند خرید کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید حریف قدرتمندی برای سایر نیروی کار ها نخواهد بود. بعد از همه آنها خواهند شد همچنان احتمالات بالایی برای صعود دارند را انتخاب کنید و انتخاب کنید همچنان می توانند به دلیل استیل {امتیاز} بگیرند.

در داخل نه تفریحی این گروه، نیروی کار های الاهلی را انتخاب کنید و انتخاب کنید الغرافه بامداد سه شنبه به دلیل ساعت 00:45 بامداد جمعه به مصاف هم خواهند سر خورد.

گروه D: سپاهان ایران – تاون عربستان / 00:45

سپاهانی ها پس به دلیل شکست غیرمنتظره مقابل الدحیل وارد دیدار طاقت فرسا یکی دیگر خواهند شد. 4 نیروی کار طاقت فرسا ترین گروه قلمرو غرب لیگ قهرمانان آسیا مدعی صعود به مرحله بعد هستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود 3 {امتیاز} مساوی هستند.

شاگردان محرم نویدکیا همچنان در داخل صدر گروه شخصی هستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید تفاضل گل بیشتری نسبت به سایر نیروی کار ها دارند. آن قرار است‌ها نیاز به همراه خود هیاهوی میزبان روبه‌رو شوند را انتخاب کنید و انتخاب کنید او می رود کنار هم قرار دادن‌های زیادی برای رویارویی ظریف شخصی همراه خود سپاهان کرده است.

سعودی ها برای این دیدار بدون هزینه یک سکه وارد ورزشگاه می شوند را انتخاب کنید و انتخاب کنید معنی به دارند در داخل دیدار حیاتی مقابل سپاهان پیروز شوند. نیاز به میدان دید نتیجه نهایی ظریف ترین دیدار مشاور ایران در داخل لیگ قهرمانان آسیا چه احتمالاً خواهد بود.

در داخل نه تفریحی این گروه، پاختاکور را انتخاب کنید و انتخاب کنید الدحیل بامداد سه شنبه به دلیل ساعت 21:45 همین الان (پنجشنبه) به مصاف {یکدیگر} خواهند سر خورد.

انتهای پیام