{حاشیه}‌نگاری خبرنگار ایسنا به دلیل روز قدس ۱۴۰۱ در داخل یاسوج


ایسنا/کهگیلویه را انتخاب کنید و انتخاب کنید بویراحمد راهپیمایی روز قدس ۱۴۰۱ بعد به دلیل 2 12 ماه کدام ممکن است به مسایل کرونایی همراه خود حضور افراد برگزار نمی‌شد، امسال در داخل فینال جمعه ماه رمضان به دلیل ساعت ۱۰ را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۳۰ {دقیقه} صبح {در شهر} یاسوج به دلیل {مسیر} میدان {هفتم} تیر، جاده آیت الله طالقانی، جاده مسجد حضرت صاحب الزمان(عج) در جهت مصلای عظیم امام خمینی(ره) برگزار شد.

درست در این لحظه 1000 تن به دلیل افراد روزه دار کلان شهر یاسوج به طور همزمان در سراسر اطراف ملت جلوه های خارق العاده حضور شخصی را در داخل بدنه دوربین دیجیتال های عکاسان را انتخاب کنید و انتخاب کنید تصویربرداران گزارش کردند.

راهپیمایی مردم استان کهگیلویه را انتخاب کنید و انتخاب کنید بویراحمد امسال در داخل ۲۲ سطح به دلیل این استان برگزار شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید افراد یاسوج همراه خود دهان روزه، به دلیل ساعت ۱۰ را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۳۰ {دقیقه} صبح حد فاصل میدان {هفتم} تیر به همان اندازه مصلی این کلان شهر را در داخل گفتن حمایت به دلیل افراد مظلوم فلسطین را انتخاب کنید و انتخاب کنید انزجار به دلیل مستکبران را انتخاب کنید و انتخاب کنید زورگویان جهان راهپیمایی کردند.

این راهپیمایی همراه خود قرائت قرآن را انتخاب کنید و انتخاب کنید دعای فرج امام زمان(عج) به راه اندازی شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید در داخل ادامه دادن با فریاد «فلسطین پیروز است، اسراییل نابود است»، «از دست دادن زندگی بر اسرائیل، از دست دادن زندگی بر آمریکا»، «قدس دل تپنده‌ پایین است، تجلی توانایی مسلمین است» « فلسطین پیروز است اسرائیل نابود است» تجاوز به ناخوشایند فلسطین را محکوم کردند.

حاشیه‌نگاری خبرنگار ایسنا از روز قدس ۱۴۰۱ در یاسوج

در میان افراد را انتخاب کنید و انتخاب کنید مشارکت کنندگان همراه خود لباس مجلسی محله ای عشایری بویراحمدی در داخل راهپیمایی حضور داشتند کدام ممکن است به دلیل گرافیک رایانه ای این راهپیمایی بود.

در داخل راهپیمایی روز قدس امسال یاسوج مشابه نه {مراسم} سراسری را انتخاب کنید و انتخاب کنید دینی اقشار مختلف چون بانوان، کارگران، فرهنگیان، ورزشکاران، بسیجیان، کارمندان را انتخاب کنید و انتخاب کنید کودکان، افراد را انتخاب کنید و انتخاب کنید مسئولان همراه با {یکدیگر} در داخل {مراسم} نمایندگی داشتند را انتخاب کنید و انتخاب کنید بر مقدمه تفسیر خبرنگار ما این حضور بزرگ را انتخاب کنید و انتخاب کنید معنادار بود. {در این} راهپیمایی، تمام اقشار محله حضور داشتند.

مخلوط کثیری به دلیل ورزشکاران، پرسنل هلال احمر، شومینه نشانان یاسوجی همراه خود لباس مجلسی های نوع ورزشی شخصی به سیل پرشور گروه پیوستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید جلوه خاصی به این راهپیمایی دادند. مسئولان دولت را انتخاب کنید و انتخاب کنید سیاسی، فرماندهان نیروی دریایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید انتظامی استان کهگیلویه را انتخاب کنید و انتخاب کنید بویراحمد نیز همراه با افراد در کل {مسیر} راهپیمایی حضور داشتند.

راهپیمایان یاسوج همراه خود حمل پرچم فلسطین را انتخاب کنید و انتخاب کنید انگشت نوشته‌هایی شامل می شود «القدس لنا»، «فلسطین آزاد احتمالاً وجود خواهد داشت» را انتخاب کنید و انتخاب کنید «فلسطین تنها واقعی معمولاً نیست» را انتخاب کنید و انتخاب کنید «قدس متعلق به مسلمین است را انتخاب کنید و انتخاب کنید نیاز به به آنان بازگردد» انزجار شخصی را به دلیل رژیم غاصب صهیونیستی به {نمایش} گذاشتند.

عکس ها سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی اسوه از دوام جهان اسلام نیز در داخل دستان راهپیمایان دکوراسیون فاز فضای پرشور راهپیمایی افراد روزه دار شده بود.

در داخل بین گروه، حضور مادرانی به در کنار جوانان خردسالشان به توجه می‌خورد کدام ممکن است پرچم جمهوری اسلامی را انتخاب کنید و انتخاب کنید انگشت نوشته هایی در داخل حمایت به دلیل افراد فلسطین در داخل دستان جوانان بود.

در میان جوانان مرد لباس مجلسی پاسداران را انتخاب کنید و انتخاب کنید زنان همراه خود چادر را انتخاب کنید و انتخاب کنید چفیه در داخل راهپیمایی حاضر شده بوده اند.

پدران را انتخاب کنید و انتخاب کنید مادرانی هم {نوزادان} شخصی را در داخل کالسکه به این راهپیمایی معرفی شده است بوده اند.

حضور دهه گذشته هشتادی‌ها نیز در داخل {حاشیه} برگزاری راهپیمایی روز قدس واضح است.

عالی فروند بالگرد حامل متنوع به دلیل عکاسان را انتخاب کنید و انتخاب کنید {تصویر} برداران صدا را انتخاب کنید و انتخاب کنید سیمای وسط استان کهگیلویه را انتخاب کنید و انتخاب کنید بویراحمد به دلیل {مسیر} {حرکت} راهپیمایان تصویربرداری می‌کردند.

  فینال جمعه ماه رمضان روز قدس شناسایی دارد کدام ممکن است قادر به گفتن حمایت به دلیل افراد فلسطین را انتخاب کنید و انتخاب کنید مخالفت همراه خود رژیم صهیونیستی، به دلیل عالی 12 ماه پس به دلیل انقلاب اسلامی ایران شناسایی‌گذاری شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید سالانه در داخل امروز راهپیمایی ضد صهیونیسم برگزار می‌شود.

در نهایت این راهپیمایی تصمیم ای در داخل 5 بند قرائت شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید راهپیمایان همراه خود تکبیر را انتخاب کنید و انتخاب کنید مانترا الله اکبر بندهای این تصمیم را تایید کردند.

راهپیمایان روزه‌دار در نهایت {مراسم} همراه خود حضور در داخل مصلی امام خمینی(ره) در داخل نماز عبادی سیاسی جمعه نمایندگی کردند.

به گزارش ایسنا، سید علی احمد زاده، استاندار کهگیلویه را انتخاب کنید و انتخاب کنید بویراحمد سخنران پیش به دلیل خطبه نماز را انتخاب کنید و انتخاب کنید {مراسم} روز قدس در داخل یاسوج بود.

انتهای پیام