جیمز کامر ، نماینده جمهوری خواه ، کاخ سفید را به دلیل سکوت هانتر بایدن مورد انتقاد قرار داد


جیمز کامر روز سه شنبه پس از آنکه جن پساکی ، سخنگوی کاخ سفید از گفتن اینکه آیا آن را فروخته است یا خیر ، اظهار داشت که پسر اول هانتر بایدن هنوز دارای اقلیت سهام در یک شرکت خصوصی چینی با روابط با دولت کمونیست در پکن است.

جمهوری خواه کنتاکی به Fox & Friends First گفت: “این واقعیت که جن پساکی نمی تواند بگوید” بله ، شکارچی بایدن سهام خود را در آن هلدینگ چینی واگذار کرد “به من می گوید که احتمالاً هنوز مالک آن است.” برای همه به جز هانتر بایدن ، در ذهن هانتر بایدن.

“و بین مالکیت این شرکت چینی و معاملات هنری او که ما معتقدیم به چین می رود ، این واقعیت که دولت این موضوع را فاش نمی کند ، آنها نمی گویند” ما با پسر خود مشکل داریم “. این فقط یک نمونه دیگر از رهبری شکست خورده است. “

جیمز کامر روز سه شنبه پس از آنکه جن پساکی سخنگوی کاخ سفید از اظهارنظر در مورد فروش آن خودداری کرد ، گفت که پسر اول هانتر بایدن احتمالاً هنوز دارای اقلیت سهام در یک شرکت خصوصی چینی با روابط با دولت کمونیست در پکن است.
در ماه آوریل گزارش شد که شرکت هانتر بایدن ، Skaneateles LLC ، 10 درصد از BHR Partners را در اختیار دارد.
ZUMAPRESS.com

در ماه آوریل ، Daily Caller گزارش داد که شرکت هانتر بایدن ، Skaneateles LLC ، دارای 10 درصد از BHR Partners است ، که توسط بانک دولتی چین کنترل می شود و ادغام ، خرید و سرمایه گذاری های مربوط به مشاغل دولتی چین را اداره می کند.

هنگامی که دوشنبه از پساکی درخواست شد که آیا هانتر سهام خود را فروخته است ، او در ابتدا پاسخ داد: “من شما را به نمایندگانش در این مورد نشان می دهم. او [Hunter] در اداره کار نمی کند. “

هنگامی که خبرنگار Newsmax ، امرالد رابینسون ، تلاش کرد پیگیری کند ، پساکی پاسخ قبلی خود را قبل از گفتن به خبرنگار تکرار کرد: “دلیلی برای فریاد زدن وجود ندارد. مطمئناً داد نمی زنم. باید با نمایندگان او صحبت کنید. این سیاست او باقی می ماند. او در حال تلاش برای از بین بردن آن است. فراتر از آن ، من با نمایندگان او صحبت می کردم. “

جیمز کامر روز سه شنبه پس از آنکه جن پساکی ، سخنگوی کاخ سفید از گفتن اینکه آیا آن را فروخته است یا خیر ، اظهار داشت که پسر اول هانتر بایدن هنوز دارای اقلیت سهام در یک شرکت خصوصی چینی با روابط با دولت کمونیست در پکن است.
به گفته نماینده جیمز کامر (R-Ky) ، هانتر بایدن هنوز دارای اقلیت سهام در یک شرکت خصوصی چینی با روابط با حزب کمونیست چین است.
بلومبرگ از طریق گتی ایماژ

کامر صبح سه شنبه گفت: “اگر این خانواده ترامپ بودند ، نمی توانم تصور کنم که دموکرات ها در کنگره و رسانه های لیبرال در حال حاضر چه خواهند کرد.” “هانتر بایدن قبلاً در طول دوران ریاست جمهوری بیشتر از سایر اعضای خانواده رفتار غیراخلاقی با اتباع خارجی داشته است و ما باید در این زمینه کاری انجام دهیم.”

BHR Partners در سال 2013 تاسیس شد – با شرکت هانتر ، Rosemont Seneca Partners ، در ابتدا 30 درصد از سهام را با گروه Thornton تحت مدیریت جیمز بولگر ، پسر بیلی بولگر ، رئیس دیرینه سنای ماساچوست ، به اشتراک گذاشت.

در دسامبر همان سال ، هانتر همراه پدرش ، جو بایدن ، معاون رئیس جمهور وقت ، به همراه هواپیمای Air Force Two به چین رفت. نیویورکر در ژوئیه 2019 گزارش داد که در طول سفر ، هانتر ترتیبی داد تا جاناتان لی مدیرعامل BHR خود را به پدر هانتر معرفی کند.

جیمز کامر روز سه شنبه پس از آنکه جن پساکی سخنگوی کاخ سفید از اظهارنظر در مورد فروش آن خودداری کرد ، گفت که پسر اول هانتر بایدن احتمالاً هنوز دارای اقلیت سهام در یک شرکت خصوصی چینی با روابط با دولت کمونیست در پکن است.
جن پسکی از بیان اینکه آیا هانتر بایدن سهام خود در BHR Partners را فروخته است یا خیر ، خودداری کرد.
آنا پول ساز/گتی ایماژ

در اکتبر 2019 ، هانتر بایدن کرسی خود را در هیئت مدیره BHR واگذار کرد. وکیل وی این حرکت را در همان روزی اعلام کرد که جو بایدن نامزد آن زمان وعده داد که “هیچ کس در خانواده من دفتری در کاخ سفید نخواهد داشت ، در جلساتی مانند اعضای کابینه شرکت خواهد کرد ، در واقع هرگونه رابطه تجاری با هر کسی که به یک شرکت خارجی یا یک کشور خارجی مربوط باشد. “

کامر ماه گذشته از کمیته نظارت خواست تا درباره فروش آتی هنر هانتر بایدن تحقیق کند ، که منتقدان ادعا می کنند می تواند میلیون ها دلار را از خریدارانی که به دنبال جلب رضایت دولت پدرش هستند به دست آورد.

او روز سه شنبه گفت: “جمهوری خواهان مجلس در حال بررسی همه کارهایی هستند که شکارچی بایدن در قبال اتباع خارجی انجام می دهد ،” زیرا غیرقانونی است ، غیراخلاقی است و شرایطی را ایجاد می کند که جو بایدن ممکن است برای برخی از این شرکت های خارجی به خطر بیفتد. “

سال گذشته ، روزنامه پست مجموعه ای از افشاگری ها را در مورد کارهای پرسود هانتر برای Burisma ، یک شرکت انرژی اوکراینی ، کمتر از یک سال قبل از این که جو بایدن مقامات دولتی کیف را تحت فشار قرار دهد تا دادستانی را که در زمینه فساد اداری تحقیق می کند ، اخراج کند ، از جمله در بوریسما.

دیدگاهتان را بنویسید