جو روسو ، کارگردان فیلم “انتقام جویان” پس از شکایت “بیوه سیاه” اسکارلت جوهانسون می گوید “اعصاب مردم در حال از بین رفتن است”انتقام جویان: پایان بازی و انتقام جویان: جنگ بی نهایت جو روسو ، کارگردان فیلم ، نظرات خود را در مورد “تاسف بار” اسکارلت جوهانسون به اشتراک گذاشت. عنکبوت شکایت امروز دیزنی در مصاحبه جدید با تنوعبه

“تنش زیادی وجود دارد [in the film industry]همانطور که در بسیاری از صنایع وجود دارد ، زیرا اختلالات زیادی وجود دارد. ” اعصاب افراد در حال فرسودگی است و پیش بینی اینکه چه اتفاقی قرار است بیفتد یا جایی که در حال وقوع است دشوار است. “

یوهانسون در 29 ژوئیه علیه مارول شکایت کرد و ادعا کرد پخش همزمان جریان دیزنی از Black Widow به Disney+ Premier Access قرارداد او را نقض کرد و این استودیو پتانسیل گیشه فیلم را برای رشد دیزنی پلاس فدا کرد. بر اساس ادعا ، “دیزنی عمداً بدون هیچ توجیهی نقض توافقنامه مارول را برانگیخت تا مانع از این شود که خانم یوهانسون از مزایای کامل چانه زنی خود با مارول مطلع شود.”

دیزنی استدلال کرد که هیچ گونه شایستگی برای تشکیل پرونده وجود ندارد ، و فاش کرد که یوهانسون قبلاً 20 میلیون دلار برای کار خود در این زمینه دریافت کرده است. عنکبوت، با بیان اینکه انتشار فیلم در Disney+ با Premier Access “توانایی وی را در دریافت غرامت اضافی به میزان قابل توجهی افزایش داد”.

قبل از اینکه دادگاه در ماه گذشته نهایی شود ، روزنامه وال استریت گزارش داد که برادران روسو در زمان تصمیم گیری در مورد کارگردانی فیلم دیگری برای مارول ، به دلیل عدم اطمینان از نحوه توزیع فیلم احتمالی و جبران خسارت آنها ، به بن بست رسیده بودند.

او گفت در حالی که روسو به طور مستقیم به این گزارش رسیدگی نکرده است تنوع که قطعنامه این دعوی “گویای بسیاری” در مورد احترام به هنرمندان پیشرو در این عصر جدید و روز است. او معتقد است که اکران های تئاتر پایدار خواهند بود ، اگرچه همه گیری کووید -19 و رشد سریع سرویس های پخش کننده پیامدهای بزرگی بر صنعت فیلم خواهد گذاشت.

“من در آینده شاهد افزایش دوباره فیلم های مستقل در سینماها نیستم. من فقط ندارم ، “او گفت. “شما پول بیشتری برای ساختن آنها به صورت دیجیتالی دریافت می کنید. سردرد کمتر. ساده ترین کار برای Netflix این است که یک فیلم کوچکتر را سبز نشان دهد. آنچه من و بسیاری از فیلمسازان دیگر پیدا کرده ام این است که هیچ کس واقعاً شما را اذیت نمی کند. داشتن چنین تجربه ای باورنکردنی است. ”

دیدگاهتان را بنویسید