جان کاتکو ، نماینده مجلس معتقد است که زنجیره تامین مسأله امنیت ملی را ایجاد می کند


جان کاتکو (R-NY) عضو رتبه بندی کمیته امنیت داخلی مجلس نمایندگان هشدار داد که زنجیره تامین می تواند عواقب بدتری نسبت به تاخیر در تحویل هدایا برای تعطیلات داشته باشد ، زیرا معتقد است این امر می تواند پیامدهای امنیت ملی را به دنبال داشته باشد.

جمهوری خواه نیویورک گفت که زنجیره تزلزل عرضه که در طول بیماری همه گیر مشاهده شده است ثابت می کند که ایالات متحده باید در تولید اقلام مهم مانند دارو ، تجهیزات حفاظتی شخصی ، تراشه های نیمه هادی مورد استفاده در اتومبیل و لوازم الکترونیکی مورد نیاز در مواقع اضطراری متکی باشد.

“بله ، این یک مشکل است زمانی که ممکن است هدایای کافی برای کریسمس نداشته باشیم ، اما نگرانی اصلی تراشه های رایانه ای است ، نگرانی اصلی این است که مطمئن شویم در مواقع بحرانی دارو داریم ، نگرانی واقعی پیش بینی انبارهای تجهیزات حفاظتی شخصی و موارد دیگر است. او که برای اقتصاد ما بسیار مهم است و برای امنیت داخلی ما بسیار مهم است که به نظر می رسد این دولت همیشه در حال پیشرفت است و پیش بینی و مذاکره نمی کند. ”

جان کاتکو گفت که زنجیره های تامین نشان می دهد که ایالات متحده باید در تولید مواردی مانند دارو و تجهیزات حفاظتی شخصی در مواقع اضطراری به خود متکی باشد.
جان کاتکو گفت که زنجیره های تأمین ثابت می کند که ایالات متحده باید در تولید مواردی مانند دارو و تجهیزات حفاظتی شخصی در مواقع اضطراری به خود متکی باشد.
AP

“ما مجبور بودیم محموله های هوایی از تجهیزات حفاظتی شخصی را از کشورهای دیگر ارسال کنیم ، زیرا ما آن را نداشتیم. داروی ما ، اکثریت قریب به اتفاق پنی سیلین مورد استفاده ایالات متحده در سیراکوز تولید می شد ، و در حال حاضر تمام پنی سیلین در دریای آزاد تولید می شود. وقتی به زنجیره تأمین فکر می کنید ، این چیزی نیست که در قفسه های فروشگاه وجود دارد ، این امنیت ملی است ، زیرساخت های حیاتی است و آنچه برای ما ضروری است در مواقع بحران زنده بمانیم. ”

کاتکو گفت که معتقد نیست دولت بایدن به اندازه کافی برای “تأکید بر مسائل زنجیره تامین که ما در کنگره بر آن تاکید کرده ایم” تلاش کرده است ، و استدلال می کند که تصمیم برای تعطیلی خط لوله Keystone XL یک خطای خود به خودی است که در ایجاد اختلال ایجاد شده است. عرضه و دسترسی آمریکا به نفت

“من یک مثال می زنم – ما در حال حاضر دوباره نفت وارد می کنیم. کاری که آنها انجام دادند این بود که خط لوله کیستون را متوقف کردند ، که منبع بزرگی از استقلال نفت و انرژی برای ما است و بدیهی است که این زنجیره تامین است. اکنون ما مجبور هستیم نفت را از جاهای دیگر بخریم. ”

وی گفت: “آنها این کار را فقط با تغییر سیاست انجام دادند ، بنابراین بسیاری از موارد از نقطه نظر سیاست وجود دارد که آنها به منافع ایالات متحده توجه نمی کنند. آنها فکر می کنند که مجبورند این کار را با مهمانداران جهان انجام دهند و می دانید ، تا حدی ما باید باشیم ، اما ما باید مراقب خودمان نیز باشیم و ما این کار را در این دولت انجام نمی دهیم. “

جان کاتکو گفت که معتقد نیست دولت بایدن به اندازه کافی برای تأکید بر مسائل زنجیره تامین تلاش کرده است.
جان کاتکو گفت که معتقد نیست دولت بایدن به اندازه کافی برای تأکید بر مسائل زنجیره تامین تلاش کرده است.
خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ

کاتکو افزود که معتقد است فشار دولت برای افزایش مالیات بر شرکت ها می تواند شرکت ها را از تولید اقلام مهم در داخل باز دارد و استدلال می کند که تعمیرات مالیاتی عظیم جمهوری اسلامی در سال 2017 باعث شد شرکت ها تجارت خود را به ایالات متحده بازگردانند.

“ما باید انگیزه های اقتصادی مناسبی را برای شرکت ها ایجاد کنیم تا این موارد را به خانه بازگردانند. دولت بایدن در مورد افزایش عظیم مالیات بر شرکت ها صحبت می کند ، آنها برای زنده ماندن همان کاری را انجام می دهند که قبلاً انجام داده اند – آنها قصد دارند به ساحل نقل مکان کنند. آنها شروع به بازگشت به خانه کردند و وقتی مالیات را کاهش دادیم ، باید این کار را ادامه دهیم. اگر فکر می کنید که زنجیره تامین مشکل دارد ، منتظر بمانید تا ببینند در صورت تصمیم گیری برای افزایش مالیات چه اتفاقی می افتد. “

دیدگاهتان را بنویسید