تیراندازی در مدارس بیشتر اتفاق می افتد و اغلب دعوا مقصر است


ایالات متحده تعداد بیشتری از تیراندازی در مدارس را در ابتدای سال تحصیلی جدید تجربه کرده است ، در مقایسه با هر سال دیگری که این حوادث ردیابی شده است.

و تعداد فزاینده ای از حملات ، مانند حمله این هفته در دبیرستانی در تگزاس که منجر به زخمی شدن چهار نفر شد ، مربوط به درگیری بین جوانان است.

بر اساس پایگاه داده تیراندازی مدرسه K-12 از مرکز دفاع و امنیت میهن ، از آغاز ماه سپتامبر ، کشور 64 مورد اسلحه در محوطه دانشگاه را تجربه کرده است که 23 مورد آن ناشی از تشدید اختلافات است.

دیوید ریدمن ، بازرس اصلی پایگاه اطلاعات تیراندازی مدرسه K-12 می گوید: “آنچه ما شاهد آن هستیم افزایش شدید خشونت با اسلحه در محوطه های مدرسه است.”

پلیس در محل تیراندازی مدرسه در دبیرستان منسفیلد تیمبرویو در آرلینگتون ، تگزاس در 6 اکتبر 2021.
پلیس در محل تیراندازی مدرسه در دبیرستان منسفیلد تیمبرویو در آرلینگتون ، تگزاس در 6 اکتبر 2021.
رویترز/جرمی لاک

وی افزود: “با بازگشت کودکان به مدرسه ، بسیاری از خشونت ها نشان دهنده افزایش خشونت با اسلحه است که ما در سراسر کشور شاهد آن هستیم.”

تاکنون بیش از 50 حادثه به تشدید اختلافات در سال 2021 نسبت داده شده است ، در حالی که 23 مورد در سال تقویمی 2020 با اختلال همه گیری مختل شده و 49 مورد در سال 2019 گزارش شده است.

جایی که تیراندازی های مدرسه اغلب از نظر حملات برنامه ریزی شده ، مانند کشتار دبیرستان کلمباین 1999 یا تیراندازی دسته جمعی دبیرستان مارجوری استونمن داگلاس 2018 ، که در آن افراد مسلح چندین مکان را بدون قید و شرط قربانیان هدف قرار می دادند ، تصور می شود ، افزایش اخیر در محوطه دانشگاه تیراندازی ها تا حد زیادی توسط اقدامات خشونت آمیز غیرمنتظره تقویت شده است.

دانش آموزان پس از تیراندازی در دبیرستان Marjorie Stoneman Douglas در پارکلند فلوریدا تخلیه شدند.
دانش آموزان در دبیرستان Marjorie Stoneman Douglas در پارکلند فلوریدا پس از تیراندازی تخلیه شدند.
مایک استوکر/سان فلوریدا جنوبی فلوریدا از طریق AP

این همان چیزی است که مقامات می گویند صبح چهارشنبه اتفاق افتاد ، هنگامی که تیموتی جورج سیمپکینز ، یک دانش آموز 18 ساله در دبیرستان تیمبرویو در آرلینگتون ، تگزاس ، پس از تشدید درگیری در کلاس ، شلیک کرد.

به گفته پلیس ، یک هفته قبل ، در 30 سپتامبر ، در ممفیس ، تنسی ، پسر 13 ساله ای هنگام درگیری در راه پله های مدرسه آنها در حالی که کلاس های صبحگاهی در حال انجام بود ، به دانش آموز دیگری شلیک کرد.

قربانی در آن تیراندازی ، همچنین 13 ساله ، از ناحیه شکم مجروح شده و انتظار می رود بهبود یابد. در همین حال مظنون از محوطه مدرسه فرار کرد و پس از جستجوی پلیس خود را تسلیم کرد.

پلیس در دبیرستان هریتیج در نیوپورت نیوز ، ویرجینیا پس از تیراندازی در هنگام درگیری در 20 سپتامبر 2021 شروع شد.
پلیس در دبیرستان هریتیج در نیوپورت نیوز ، ویرجینیا پس از تیراندازی در هنگام درگیری در 20 سپتامبر 2021 شروع شد.
پیتر کیسی-USA TODAY/Kick USA

این تیراندازی پس از تیراندازی در 20 سپتامبر در نیوپورت نیوز ، ویا رخ داد ، که در آن پلیس گفت که یک پسر 15 ساله اسلحه ای از کمر خود بیرون کشید و چندین گلوله به سمت دانش آموز دیگر هنگام درگیری در راهرو اصلی خانه آنها شلیک کرد. دبیرستان.

دو دانش آموز زخمی شدند: پسر 17 ساله ای که از ناحیه صورت مورد اصابت گلوله قرار گرفت و دختری 17 ساله از ناحیه پا مجروح شد.

ریدمن گفت ، علاوه بر مواردی که دانش آموزان در هنگام درگیری به طور ناگهانی اسلحه گرم می کشند ، برخی از این تیراندازی ها نیز با گروه ها مرتبط بوده است.

به عنوان مثال ، مقامات مسئول رقابت گروه ها در دبیرستان جنوبی لس آنجلس را عامل تیراندازی در نزاع در 2 سپتامبر که منجر به زخمی شدن یک دانش آموز 17 ساله شد ، دانستند.

به گفته کارشناسان ، تعداد فزاینده ای از تیراندازی ها در مدرسه ناشی از درگیری بین دانش آموزان است.
به گفته کارشناسان ، تعداد فزاینده ای از تیراندازی ها در مدرسه ناشی از درگیری بین دانش آموزان است.
عکس AP/تونی گوتیرز

وکیل متهم تیمبرویو که به نمایندگی از سیمپکینز صحبت می کرد ، سعی کرد در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز پنجشنبه این تفاوت را ایجاد کند که این حادثه “تیراندازی استاندارد در مدرسه” نبوده است.

“تیراندازی های متعددی در مدارس در سراسر این کشور رخ داده است که غم انگیز است. کیم تی کول ، وکیل حقوق مدنی گفت که همه تیراندازی ها در مدرسه غم انگیز است. “با این حال ، در این وضعیت ، این کسی نبود که فقط برای رفتن به مدرسه تیراندازی کرده بود و تصمیم خود را گرفته بود [and said,] “می دانی که من ناراحت هستم و فقط به هر کسی که می بینم شلیک می کنم.”

با این حال ، کارشناسان و مقامات می گویند که صرف نظر از علت تیراندازی ، این حوادث می تواند آثار مخربی برای دانش آموزان داشته باشد.

ریدمن گفت: “این حوادث منفرد هنوز تأثیر عمیقی بر همه دانش آموزان و مدارس دارد.”

به عنوان مثال ، یک معلم در دبیرستان تیمبرویو به The Post توضیح داد که چگونه دانش آموزانش مجبور شدند در هنگام کلاس درس در کلاس درس خود را محکم کنند و چگونه برخی از افراد در حین قفل شدن بعد از آن اشک ریختند.

دانش آموزان بعد از تیراندازی در 14 فوریه 2018 در خارج از دبیرستان استونمن داگلاس به یکدیگر دلداری می دهند.
دانش آموزان بعد از تیراندازی در 14 فوریه 2018 در خارج از دبیرستان استونمن داگلاس یکدیگر را دلداری می دهند.
John Mccall/TNS از طریق ZUMA Wire

سرپرست مدارس عمومی نیوپورت نیوز در ویرجینیا ، جورج پارکر ، نیز توضیح داد که تیراندازی برای دانش آموزان و کارکنان چقدر ناراحت کننده بود.

پارکر در ادامه گفت: “فقط دیدن چهره دانش آموزان ما و میزان ترس آنها در این شرایط و کارکنان خارج از صدمه ،” هیچ کس نمی خواهد از پس این شرایط برآید. “

روندهای نگران کننده ای که از آمار پایگاه داده تیراندازی در مدارس K-12 سرچشمه می گیرد ، با داده های موجود توسط موسسه غیرانتفاعی Everytown for Safety Gun ، که 30 مورد شلیک گلوله در محوطه مدرسه بین 1 اوت و 15 سپتامبر را شامل می شود که منجر به کشته شدن پنج نفر و 23 نفر شد ، مطابقت دارد. مجروح.

این بزرگترین رقم ثبت شده در همان دوره از زمان شروع سازمان ردیابی تیراندازی در محوطه مدرسه در سال 2013 است.

ممکن است سالها طول بکشد تا محققان تشخیص دهند که چرا جوانان بیشتری در محوطه مدرسه اسلحه می آورند و شلیک می کنند ، اما کارشناسان معتقدند که این روندها از الگوهای اجتماعی مشابهی پیروی می کند که به دلایل مختلفی از جمله تلفات همه گیری کروناویروس و… افزایش خرید سلاح گرم

ریدمن گفت: “ما اکنون در این روند هستیم و ارائه توضیحی برای آن دشوار است.” “آنچه ما می دانیم این است که در هر منطقه جمعیتی و منطقه شاهد افزایش خشونت با اسلحه در محوطه مدرسه هستیم.”

دیدگاهتان را بنویسید