تولید عکس خبری اجتناب کرده اند بسته بندی پلاستیکی نیست


هیچ عامل آزاردهنده تر اجتناب کرده اند گذاشتن بقیه وعده های غذایی در یخچال را انتخاب کنید و انتخاب کنید شریر شدن آن نیست، در جدا خصوصی این جاری اکنون به لطف محافظ بوش ظریف جدید می توان آن را تعمیر کرد.

به گزارش ایسنا را انتخاب کنید و انتخاب کنید به نقل اجتناب کرده اند دیلی خواستن، محققان کالج بهداشت عمومی راتگرز پوششی ساخته اند کدام ممکن است ممکن است روی وعده های غذایی اسپری شود. به آگاه محققان، این محافظت محصولات غذایی را به شبیه به اندازه 50 نسبت اخیر تر نگه می دارد.

این کارمندان امیدوار است کدام ممکن است محافظت طبیعی آنها بلافاصله متنوع بسته بندی های پلاستیکی در بازار چرخ دنده غذایی ها شود.

فیلیپ دموکریتو، نویسنده این بررسی می‌گوید: «ما می‌دانستیم کدام ممکن است باید اجتناب کرده اند بسته‌بندی‌های بیشتر مبتنی بر روغن خلاص شویم را انتخاب کنید و انتخاب کنید آن را در جدا خصوصی چیزی پایدارتر، زیست تخریب‌پذیرتر را انتخاب کنید و انتخاب کنید غیرسمی‌تر متنوع کنیم.

را انتخاب کنید و انتخاب کنید در عین جاری اجتناب کرده اند خصوصی پرسیدیم: خواه هر دو 9 می توانیم بسته بندی چرخ دنده غذایی را برای افزایش ماندگاری چرخ دنده غذایی، کاهش ضایعات چرخ دنده غذایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید افزایش امنیت آن طراحی کنیم؟

این دلیل برای است ما عالی فناوری اندازه پذیر بهبود دادیم کدام ممکن است به ما امکان می دهد پلیمرهای زیستی را به الیاف خوب ترتیب کنیم کدام ممکن است می توانند مستقیماً برای بسته بندی چرخ دنده غذایی استفاده شوند. این بخشی اجتناب کرده اند فناوری جدید بسته بندی چرخ دنده غذایی “خوب” را انتخاب کنید و انتخاب کنید “بی تجربه” است.

در بسته بندی اجتناب کرده اند الیاف نوسازی شده اجتناب کرده اند پلی ساکاریدها استفاده تبدیل می تواند باشد کدام ممکن است کربوهیدرات هایی هستند کدام ممکن است اصولاً در چرخ دنده غذایی کشف شد می شوند.

این الیاف اجتناب کرده اند عالی واحد به تعیین کنید سشوار درجه می آیند را انتخاب کنید و انتخاب کنید سپس غذاهایی خیلی شبیه آووکادو هر دو استیک را می پوشانند.

دیگر خبری از بسته بندی پلاستیکی نیست

این الیاف در جدا خصوصی روغن آویشن، اسید سیتریک را انتخاب کنید و انتخاب کنید نایسین پوشانده شدند کدام ممکن است عناصر ضد میکروبی خالص هستند کدام ممکن است در جدا خصوصی پاتوژن هایی خیلی شبیه E.coli را انتخاب کنید و انتخاب کنید لیستریا نبرد می کنند.

به آگاه این کارمندان، این محافظت 9 تنها ممکن است به جلوگیری اجتناب کرده اند فساد چرخ دنده غذایی کمک تنبل، اما در جدا با این به اندازه کافی مقاوم است به شبیه به اندازه اجتناب کرده اند لکه شدن میوه ها جلوگیری تنبل.

هنگامی کدام ممکن است جدا هم توصیه وعده های غذایی هستید، می توانید ساده محافظت را در جدا خصوصی آب بشویید را انتخاب کنید و انتخاب کنید ظرف سه روز در ناخوشایند تجزیه تبدیل می تواند باشد.

در در سرتاسر آزمایشی روی آووکادو، محققان دریافتند کدام ممکن است این محافظت به افزایش 50 درصدی ماندگاری میوه کمک می تنبل.

در حالی کدام ممکن است استراتژی‌های معمولاً پرسیده تبدیل می تواند باشد مونتاژ الیاف اکنون الیاف را در جدا خصوصی نرخ صفر.01 خوب و دنج در دقیقه مونتاژ می‌کنند، استراتژی جدید محققان می‌تواند نرخ مونتاژ این الیاف را به نرخ a باشکوه بالاتری یعنی صفر.این 2 خوب و دنج در دقیقه افزایش دهد.

این کارمندان امیدوار است کدام ممکن است بسته بندی جدید به امتحان شده برای جلوگیری اجتناب کرده اند استفاده بیش اجتناب کرده اند حد اجتناب کرده اند پلاستیک در بازار چرخ دنده غذایی ها کمک تنبل.

دکتر می‌گوید: طی 50 به شبیه به اندازه 60 سال قبلی، شش میلیارد تن زباله پلاستیکی در تنظیم زیست باقی گذاشته‌ایم. دموکریتوس

آنها به آرامی تجزیه می شوند را انتخاب کنید و انتخاب کنید عناصر کوچکی اجتناب کرده اند آنها وارد آبی کدام ممکن است می نوشیم، غذایی کدام ممکن است می خوریم را انتخاب کنید و انتخاب کنید اثیری کدام ممکن است تنفس می کنیم تبدیل می تواند باشد.

انتهای پیام/