تمریناتی که می توانید با سگ خود انجام دهید | تناسب اندام کندی


سگها به اندازه شما ورزش را دوست دارند ، و مخصوصاً برای صاحبان حیوانات خانگی با نژادهای فعال ، پیدا کردن تمریناتی که شما و عروسکتان از آن لذت می برید می تواند شما را به هم نزدیک کند و به شما کمک کند سبک زندگی سالم تری داشته باشید! حتی اگر سگی ندارید که همیشه در حال دویدن یا بازی با فریزبی باشد ، تمرینات دیگری با شدت کمتر وجود دارد که می توانید با سگ خود انجام دهید.

داگی یوگا

بله ، یوگای داگی یک چیز است! این برای سگ های آرام تر و آموزش دیده بهترین کار را می کند و چندین فیلم آنلاین وجود دارد که می تواند به شما و سگ شما کمک کند تا انعطاف پذیری بیشتری داشته باشند. اگر سگ شما دارای باسن بدی باشد ، می توانید از درمان فیزیکی سگ استفاده کنید.

پیاده روی و دویدن

اگر در نزدیکی مسیرهای باز زندگی می کنید ، سگ خود را همراه ببرید! شما دو نفر می توانید مکانهای جدیدی را برای دویدن یا پیاده روی کاوش کنید و همچنین در یک تمرین عالی شرکت کنید. به یاد داشته باشید که برای هر دو نفر آب بیاورید – پیاده روی و دویدن می تواند خسته کننده تر از یک پیاده روی معمولی باشد.

تنیس

زدن توپ تنیس به جلو و عقب سرگرم کننده است و اگر سگی دارید که دوست دارد آن را بیاورد و بیاورد ، می توانید خدمات خود را ارتقا دهید. و به ناهماهنگی سگ خود کمک کنید و تمرین کنید! اطمینان حاصل کنید که مکانهایی که انتخاب می کنید برای سگ مناسب است یا در ساعات غیر پیک به آنجا می روید.

آموزش پیاده روی در پیاده روی های روزانه خود

در حالی که با سگ خود قدم می زنید ، می توانید ورزش وزن بدن را نیز انجام دهید. هر پنج دقیقه یکبار برای انجام 15 حرکت اسکوات توقف کنید ، یا وزنه های سبک دستی را به همراه داشته باشید و هنگام راه رفتن با سگ ، بازوهای خود را تمرین دهید. بسیاری از تمرینات متفاوت و آسان وزن بدن شامل تمرینات مقاومتی است و هنگامی که بدن شما از راه رفتن گرم می شود ، ممکن است انجام این تمرینات برای شما آسان تر شود.

شنا كردن

اگر در نزدیکی دریاچه یا استخر دوستدار حیوانات خانگی زندگی می کنید ، ممکن است سگ شما دوست داشته باشد با شما شنا کند! با این حال ، همه سگ ها شنا بلد نیستند-با دامپزشک خود مشورت کنید تا مطمئن شوید که نژادی دوستدار آب دارید و قبل از اینکه آنها را به استخر یا دریاچه ببرید ، به چه نوع آموزش نیاز خواهید داشت.

Ultimate Frisbee یا Disc Golf

اگر شما یا سگتان به تنیس علاقه ندارید ، سعی کنید خانواده و توله سگ را برای یک بازی فریزبی بیرون ببرید. حتی سگهای کوچکتر یا کمتر فعال ممکن است از هوای تازه بیرون و گذراندن وقت با هم لذت ببرند.

گزینه های دیگر برای تناسب اندام

برای لذت بردن از یک تمرین عالی برای تمام بدن ، نیازی به داشتن سگ ندارید. اگر جنبه اجتماعی تناسب اندام را دوست دارید ، یکی از کلاسهای کیک بوکسینگ ما را در شهرستان کامدن یا تمرین ZUMBA® را در South Jersey امتحان کنید. کندی تناسب اندام دارای یک تقویم کامل از کلاس های آمادگی جسمانی گروهی است و ما همیشه مشتاق دیدن چهره های جدید هستیم! آنچه را که در وب سایت ما در دسترس است بررسی کنید-یا فقط به یکی از سالن های بدنسازی ما برای یک تمرین فردی با مربی شخصی مراجعه کنید!دیدگاهتان را بنویسید