تفاوت ایمپلنت سینه با نمک و سیلیکون


اگر به بزرگ کردن سینه خود فکر می کنید ، احتمالاً می دانید که به دنبال چه نوع ظاهری هستید یا می خواهید چیزهایی را تغییر دهید. با این حال ، ممکن است مراحل زیر برای شما آسان نباشد زیرا سعی می کنید بهترین گزینه ها را برای خود مرور کنید.

البته ، متخصصان دارای مجوز مطمئناً همه چیز را که باید بدانید ، به طور کامل به شما ارائه می دهند ، اما همیشه بهتر است قبل از مشورت ، تحقیقات خود را انجام دهید.

پس از همه – این بدن شما است!

دو راه حل عمده ایمپلنت وجود دارد ، و در این قسمت ، می توانید با مزایا و معایب هر یک آشنا شوید تا بتوانید یک تصمیم آگاهانه بگیرید.

ایمپلنت سینه چیست؟

ایمپلنت سینه نمکی و سیلیکونی (1)

ایمپلنت های سینه در اصل کیسه های مایع هستند که در ناحیه سینه / قفسه سینه قرار می گیرند تا ظاهری متفاوت ایجاد کنند. این می تواند برای تغییر شکل سینه یا اندازه باشد. دلایل زیادی وجود دارد که چرا افراد بزرگ کردن سینه را انتخاب می کنند و اغلب روشها متفاوت است ، حتی اگر آنها به سمت یک هدف مشابه حرکت کنند. همه بدن متفاوت است ، به این معنی که هر بیمار باید به طور جداگانه با بدن و اهداف خود در نظر گرفته شود.

نکته اصلی که باید به خاطر بسپارید این است که همیشه به سراغ یک مشاور معتبر و دارای مجوز بزرگ کردن سینه در نیوپورت بیچ بروید.

کاشت نمک

ایمپلنت های نمکی طولانی ترین هستند و به دهه 60 برمی گردند! ایمپلنت در اصل یک “کیسه” سیلیکونی است که با نمک (سالین استریل) پر شده است. کیسه ابتدا در بدن قرار داده می شود و سپس بعد از آن پر می شود و باعث ایجاد محل برش کوچکتر و ایجاد حداقل جای زخم می شود.

در انتخاب ایمپلنت های سالین چند نکته منفی وجود دارد که شامل بافت قابل توجه در زیر پوست (مانند موج زدن آب) ، احساس “لرزش” در قفسه سینه و خطر نشت به بدن است. با این حال ، اگر ایمپلنت ها نشت کنند ، بدن می تواند آب را جذب کرده و به طور طبیعی آن را بدون آسیب رساندن به بدن خارج کند. ایمپلنت های نمکی نیز اغلب ارزان تر از سیلیکون هستند.

ایمپلنت های سیلیکونی

ایمپلنت های سیلیکونی کیسه های سیلیکونی گرد هستند که از سیلیکون نیز پر شده اند. این ماده مصنوعی در تقلید از احساس چربی انسان خوب عمل می کند ، که می تواند این گزینه را طبیعی تر از شور نشان دهد. ایمپلنت های سیلیکونی همچنین از نظر اندازه ، شکل و سفتی انتخاب بیشتری را ارائه می دهند که می تواند تجربه سازگاری بیشتری را برای شما به ارمغان آورد. اگرچه آنها طبیعی تر به نظر می رسند و می توانند انعطاف پذیری بیشتری را در هنگام رسیدن به نتیجه دلخواه به شما بدهند ، اما بدن نمی تواند به طور طبیعی از شر سیلیکون خلاص شود. بنابراین ، اگر ایمپلنت نیاز به پارگی داشته باشد ، این مشکل می تواند باعث عفونت یا حتی مسمومیت شود.

توصیه می شود اسکن MRI هر سه سال یکبار برای مراقبت از مسائل انجام شود ، به ویژه اینکه این وقفه ها نیز می توانند مورد توجه قرار نگیرند و بی سر و صدا ویران کننده بدن شما باشند.

اگر در مورد آنچه برای شما مناسب است مطمئن نیستید ، جراح شما باید مختار باشد تا هر تعداد مورد نیاز را بپرسد!

دیدگاهتان را بنویسید