تعقیب و گریز فعالان چپ به جای رای دهندگان ، دستورالعمل شکست است


حکیم سیاسی که در حال حاضر خشمگین است ، دیوید شور ، مشاور 30 ​​ساله دموکرات ، با اینکه چیزهای بدیهی غیرقابل باور زیادی می گوید ، سر و صدا می کند.

مواردی مانند: دموکرات ها برای پیروزی در انتخابات باید در مورد موضوعات رایج صحبت کنند و در مورد موضوعات غیرحرفه ای صحبت نکنند. آنها باید قول دهند کارهایی را انجام دهند که مردم می خواهند ، به جای کارهایی که به نظر می رسد مردم آنقدرها به آن اهمیت نمی دهند.

واقعیت این است که لیبرالها در حال درک این هستند که باید به این باورهای بدیهی باورنکردنی بشنوند. آنها می توانند در نوامبر 2022 کوه یخی را پیش روی خود ببینند و زمان بسیار کمی برای تغییر مسیر دارند تا اینکه مهمانی آنها به کشتی تایتانیک تبدیل شود و شغل آنها مانند بدن لئوناردو دی کاپریو در آب نمک یخی ناپدید شود.

و هنگامی که چهره های برجسته دموکرات سعی می کنند بحران جنایت را حل کنند ، می گویند که اعداد واقعاً چندان بد نیستند ، مگر افزایش 30 درصدی قتل، احساس می کنید رز کیت وینسلت چشمانش را می چرخاند و آنها را درست از روی قایق به آتلانتیک شمالی می اندازد.

اوه ، و با یک کاپیتان در رأس رئیس جمهور ، مانند بستنی مخروطی بستنی در دهانش ، قبل از این که بگوید احمقانه است ، آنها نگرانی های دوچندان دارند.

اما فقط دموکرات ها نیستند که باید به آن گوش دهند. جمهوری خواهان نیز باید آن را بشنوند ، هر چند در مورد مسائل مختلف به طرق مختلف.

جمهوری خواهان نیز در تمرکز بر موضوعات دکمه ای داغ که به شکوفایی و شکوفایی رای دهندگان عادی پاسخ نمی دهند (مانند عدم شکست رئیس جمهور سابق دونالد ترامپ) پاسخ نمی دهند.

کنترل سیاسی ملی در ایالات متحده در طول 20 سال گذشته آنقدر تغییر کرده است که شما فکر می کنید افرادی که زندگی می کنند و از سیاست تنفس می کنند از تجربیات گذشته یاد خواهند گرفت که بیشتر کارهایی که انجام می دهند باعث می شود طرف مقابل قدرت خود را از دست بدهد یا به دست آورد یا آن را حفظ کنید

جواب منفی.

در سال 1992 ، بیل کلینتون ، رئیس جمهور دموکرات ، با 43 درصد آرا به قدرت رسید ، پیشنهاد نفوذی ترین دولت فدرال به اقتصاد خصوصی در دهه های گذشته را مطرح کرد – و دو سال بعد کنگره را به جمهوری خواهان واگذار کرد و جمهوری خواهان کنترل مجلس را در دست گرفتند. برای اولین بار در 40 سال گذشته

جورج دبلیو بوش جمهوریخواه در انتخابات تقریباً مساوی در سال 2000 پیروز شد در حالی که حزب او در دوران ریاست جمهوری خود سه بار شکست خورد و کنترل سنا را بدست آورد – و در همان دوره ، کنترل مجلس نمایندگان برای اولین بار در 12 سال گذشته به طور قاطع تغییر کرد.

جمهوری خواهان باید از موضوعاتی مانند ادعای دونالد ترامپ رئیس جمهور سابق مبنی بر تقلب در رای گیری خودداری کنند.
جمهوری خواهان باید از موضوعاتی مانند ادعای دونالد ترامپ رئیس جمهور سابق مبنی بر تقلب در رای گیری خودداری کنند.
عکس AP/بن گری ، فایل

در سال 2008 ، دموکرات های باراک اوباما کنترل ریاست جمهوری ، مجلس نمایندگان و سنا را به دست آوردند – و سپس دو سال بعد مجلس نمایندگان و شش سال بعد مجلس سنا را از دست دادند.

در سال 2017 ، دونالد ترامپ با کنترل حزب خود در کنترل هر دو مجلس کنگره به قدرت رسید ، سپس مجلس نمایندگان را از دست دموکرات ها در آورد و پس از شکست در انتخابات ، مشارکت مردمی حزب جمهوریخواه در گرجستان به تنهایی افسرده شد و انتخابات مجلس را فراخواند و مجلس سنا را واگذار کرد. به حزب رقیب

آنچه این تاریخ مختصر مضحک در 30 سال گذشته نشان می دهد این است که مردم آمریکا در هر زمان در مورد نحوه اداره کشور بسیار فکر می کنند.

در همین حال ، احزاب خود را محکمتر با فعالان غیرمعقول و فزاینده ای محکم می دانند که همچنان بر علیه همه شواهدی که معتقدند افراطی ترین اعتقاداتشان سس مخفی برنده شدن ده ها میلیون نفر است ، بحث می کنند. و سپس انتخابات بعدی فرا می رسد و آنها تحقیر می شوند.

اما در پی این تحقیرها ، رهبران احزاب برای خود داستانهای پری می گویند که چگونه آنچه واقعاً اتفاق افتاده است ، فقط اتفاق نیفتاده است. روایت مضحک ترامپ “من از دست ندادم” پس از سال 2020 ، بازتابی از نتایج اوباما پوف در انتخابات میان دوره ای 2014 بود که در آن دموکرات ها 9 کرسی خالص سنا را از دست دادند و گفتند که مردم کافی به این نتایج رأی نداده اند.

دو سال بعد ، ترامپ برنده شد ، البته در دلیلی که دموکرات ها به خود اجازه دادند توسط تقلب خودساز اوباما فریب خورده شوند.

شور می گوید دموکرات ها باید از خود بپرسند که چرا حمایت از دست آفریقایی آمریکایی ها و لاتین تبارهای طبقه کارگر و بدون تحصیلات دانشگاهی را از دست می دهند.

همکاران دموکرات او از این س likeال خوششان نمی آید. جمهوری خواهان از این س theyال که فکر می کنند با رای دهندگان حومه ای که از ترامپ بدشان می آید در صورت ادامه راهکارهای جلوگیری از او تا سال 2024 ، چه اتفاقی می افتد خوششان نمی آید.

اما برخورد با واقعیتهای ناخوشایند معنای حضور در سیاست است. اگر نمی توانید از عهده آن برآیید حرفه دیگری را انتخاب کنید.

[email protected]

دیدگاهتان را بنویسید