تد ساراندوس نتفلیکس کنار فیلم “The Closer” ساخته دیو چاپل ایستاده است زیرا کارکنان قصد خروج دارندبه عنوان بحث بر سر استندآپ جدید دیو چاپل نزدیکتر می سازد (و برخی از کارکنان گزارش می دهند که هفته آینده برای اعتراض به اظهارات چاپل در مورد جامعه ترنس راهپیمایی می کنند) ، تد ساراندوس ، مدیرعامل Netflix در یادداشت جدیدی که روز دوشنبه برای اعضای کارکنان ارسال شد ، در کنار کمدین ایستاد. تنوع)

ساراندوس می نویسد: “ما می دانیم که تعدادی از شما از تصمیم ما برای گذاشتن جدیدترین اثر دیو چاپل در نتفلیکس عصبانی ، ناامید و ناراحت شده اید.”

وی خاطرنشان کرد که بسیاری از مردم نگرانند که اظهارات چاپل به طور بالقوه “آسیب واقعی” را افزایش دهد ، اگرچه او مستقیماً از جامعه ترنسها نام نبرد. سراندوس ادامه داد: “در حالی که برخی از کارکنان با این نظر مخالف هستند ، ما معتقدیم که محتوای روی صفحه به طور مستقیم به ضرر دنیای واقعی تبدیل نمی شود.” “بزرگسالان می توانند خشونت ، تعرض و بدرفتاری را تماشا کنند-یا از کمدی استندآپ لذت ببرند-بدون این که به دیگران آسیب برساند.”

احساسات مخالف در مستند Netflix 2020 به اشتراک گذاشته شده است افشاگری، که بررسی می کند چگونه تصویرسازی هالیوود از افراد ترنس مستقیماً بر جامعه ترنس ها و به طور کلی فرهنگ آمریکایی تأثیر گذاشته است. اظهارات ساراندوس پس از آن مطرح می شود که در گزارش کمپین حقوق بشر در سال 2020 تعداد بی سابقه ای از مرگ و میرهای خشونت آمیز توسط افراد غیر ترانس و جنسیت مشاهده شده است که بالاترین میزان از زمان شروع ردیابی این مرگ و میر در سال 2013 است.

بلومبرگ گزارش هایی که برخی از کارکنان Netflix در مورد آن ابراز نگرانی کرده اند نزدیکتر چند روز قبل از اولین نمایش ، به ویژه “که یک سری شوخی ها در مورد ضمایر خنثی جنسیتی و دستگاه تناسلی افراد تراجنسیتی به طور بالقوه التهابی و مضر بود.”

انتظار می رود حداقل یک هزار نفر از کارکنان پخش کننده در اعتراض به حمایت اخیر ساراندوس از چاپل و همچنین تعلیق بحث برانگیز شرکت سه کارمند پس از اعاده کار-از جمله یک مهندس ترانس-که در اجرایی شرکت کرده بودند ، در یک راهپیمایی مجازی شرکت کنند. جلسه ای برای مخالفت با آنها نزدیکتر (مطابق آستانه)

سازمان نظارت بر رسانه های LGBTQ+ GLAAD بیانیه ای در پاسخ به آخرین نظرات ساراندوس منتشر شد: “GLAAD 36 سال پیش تاسیس شد زیرا نمایندگی رسانه ها عواقبی برای افراد LGBTQ دارد. فیلم و تلویزیون با کلیشه ها و اطلاعات نادرست در مورد ما فیلمبرداری شده است ، که منجر به آسیب واقعی در جهان می شود ، به ویژه برای افراد ترنس و افراد رنگین دگرباش جنسی. “دیدگاهتان را بنویسید