تحت چه شرایطی فناوری نور درمانی می تواند کمک کننده باشد؟ – محصولات بهداشتی محرمانه


نوشته شده توسط آنیکا اوکس / بررسی شده توسط ری اسپاتز

فن آوری های جدید اغلب می تواند امید را برای بیمارانی که دارای شرایط سلامتی هستند و به راحتی به درمان های معمولی پاسخ نمی دهند ، ایجاد کند. درمان خفیف به عنوان یک مکمل مفید برای انواع دیگر درمان برای طیف گسترده ای از مشکلات سلامتی شناخته شده است. در اینجا چند مورد وجود دارد که نور درمانی می تواند به شما کمک کند:

مشکلات پوستی

همچنین می توان از نور درمانی برای تعدادی از بیماری های پوستی برای افزایش بهبود و تحریک فرآیندهای بیوشیمیایی طبیعی در عمق بافت ها استفاده کرد. متخصصان پوست ممکن است آن را برای انواع خاصی از آکنه ، از بین بردن باکتری ها و کاهش التهاب ایجاد کننده آن توصیه کنند.

از نور درمانی نیز می توان برای درمان پسوریازیس با استفاده از پرتوهای نور متمرکز در طول یک دوره زمانی استفاده کرد تا التهاب در بافت ها را که باعث علائم پسوریازیس می شود کاهش دهد. بیماری پیسی ، کاهش ملانین در نواحی پوست ناشی از مشکلات سیستم ایمنی ، نیز می تواند با نور درمانی درمان شود.

اختلال عاطفی فصلی

SAD یا اختلال عاطفی فصلی ، شرایطی است که برآورد شده را تحت تأثیر قرار می دهد 10 میلیون نفر در ایالات متحدهتصور می شود که به دلیل کمبود نور خورشید در ماه های پاییز و زمستان رخ می دهد. علائم افسردگی ، مشکلات بیداری ، سطح پایین انرژی و مشکل تمرکز می تواند بر زندگی روزمره تأثیر بگذارد.

نور درمانی روش دیگری را برای ارائه خود در معرض نور در فصل زمستان در روزهای کوتاه و شب های طولانی ارائه می دهد. می تواند در بهبود خلق و خو و سطح انرژی بسیار مثر باشد.

درد اسکلتی عضلانی

یکی از مهمترین موارد استفاده از چراغ AAB PBM درمان برای کاهش بسیاری از انواع دردهای اسکلتی عضلانی است. این کار از طریق فرایندی به نام “photobiomodulation (PBM)” انجام می شود ، که تغییرات در بافت را تحریک می کند و منجر به بهبود بیشتر و انتشار مواد شیمیایی طبیعی مسکن می شود. درمان خفیف می تواند برای درد ناشی از آرتریت ، درد بعد از جراحی ، کمردرد ، درد دندان و اختلالات عصبی استفاده شود.

مشکلات خواب

تحقیقات همچنین نشان داده است که نور درمانی می تواند به بهبود برخی از انواع مشکلات خواب کمک کند. افزایش قرار گرفتن در معرض نور به تولید مواد شیمیایی مهم در مغز مرتبط با بهزیستی و تمرکز ذهنی بهتر کمک می کند.

نوردهی با نگاه مستقیم به نور انجام نمی شود. در عوض ، نور به طور غیرمستقیم وارد چشم می شود در حالی که فرد نشسته یا مشغول کار است. نور درمانی معمولاً بر اساس برنامه زمانی در هوای ابری یا بارانی یا گاهی در ساعات کوتاهتر از روز انجام می شود تا حداکثر سود را به دست آورد.

فواید نور درمانی همچنان در حال بررسی است زیرا افراد بیشتری به دنبال درمان های جایگزین برای کمک به شرایط مختلف هستند. پزشک می تواند تعیین کند که آیا نور درمانی برای شما موثر است یا خیر.

مشترک ما شوید باشگاه بهداشت محرمانه خبرنامه برای اطلاعات بیشتر در مورد نکاتی برای زندگی طبیعی، سلامت طبیعی، بهداشت دهان و دندان و مراقبت از پوستOn اگر به دنبال منابع بهداشتی بیشتری هستید ، آن را بررسی کنید فهرست منابع بهداشتی مورد اعتمادبر

نوشته شده توسط:
آنیکا اوکس یک محتوا و ترانه سرای حرفه ای است که از دانشگاه سان فرانسیسکو فارغ التحصیل شده است. او عاشق سگ ، اقیانوس و همه چیزهایی است که مربوط به خارج از منزل است. می توانید با آنیکا در توییترAnicaOaks ارتباط برقرار کنید.

مشاهده شده توسط:

موسس ری اسپاتس علاقه زیادی به چیزهایی دارد که طبیعی هستند و زندگی را از نظر سلامتی و رفاه در طبیعت بررسی کرده است. ری یکی از پیشگامان عرضه محصولاتی به بازار است که بسیار م andثر بوده و عاری از مواد شیمیایی و افزودنیهای مضر است. به همین دلیل ، ری شکل گرفت محصولات بهداشتی محرمانه، شرکتی که می توانید برای محصولات تمیز ، م effectiveثر و سالم به آن اعتماد کنید. ری یک باغبان ارگانیک است ، ماهیگیری را دوست دارد ، پیاده روی می کند و به مردم آموزش می دهد و به آنها می آموزد که مشاغل جدیدی را شروع کنند. می توانید کتاب او ، چگونه بر اساس کلام خدا در تجارت موفق شوید را به صورت رایگان در آدرس زیر بارگیری کنید www.rayspotts.comبر

دیدگاهتان را بنویسید