تجلیل از قهرمانان سلامت روزانه – وبلاگ های سیسکو


18 ماه گذشته همه را به عنوان یک جامعه جهانی به چالش کشیده است. ما مجبور بودیم در نحوه معاشرت ، یادگیری و زندگی خود تجدید نظر کنیم و گاهی اوقات ، همه ما بار همه گیری را احساس می کردیم.

اما شاید مهمترین بار بیماری همه گیر ، بار بر دوش ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و کارگران ما باشد.

این مراقبان شجاع با افزایش تعداد موارد در سراسر جهان درگیر شدند و به سرعت برای مراقبت از نیازمندان آماده شدند. هنگامی که جهان مجبور به ماندن در خانه شد ، اهداکنندگان خود را وفق داده و راههای جدیدی را برای دسترسی به بیماران عملاً مانند گذشته پیدا کردند.

حتی امروزه ، در حالی که ما همچنان به بررسی تأثیر همه گیری در همه جنبه های زندگی خود می پردازیم ، ارائه دهندگان خدمات درمانی آینده مراقبت را پذیرفته و برای ارائه بهترین و فراگیرترین تجربه مراقبت از بیمار تلاش می کنند.

سیسکو مفتخر است که از ارائه دهندگان خدمات درمانی در سراسر جهان که کارهای فوق العاده در مواقع ضروری انجام می دهند ، حمایت کرده و آنها را پشتیبانی می کند. شما قهرمانان ما هستید و ما از کارهایی که انجام داده اید و فداکاری هایی که برای حفظ امنیت و سلامت ما انجام داده اید سپاسگزاریم. به خاطر شما ، ما به آینده مراقبت خوشبین هستیم و اطمینان داریم که همراه با فناوری های نوآورانه ، می توانیم مراقبت های بهداشتی را در زمان تغییر قدرت برای مراقبت فراگیر برای همه پیش ببریم.

اکنون ، بیش از هر زمان دیگر ، ما معتقدیم که می توان از فناوری برای فراهم آوردن فرصت برای همه ، برای تأثیرگذاری قابل توجه و ایجاد آینده ای بهتر و روشن تر از امروز استفاده کرد. سیسکو در مراقبت های بهداشتی “مشارکت” می کند و ما متعهد هستیم که بهترین مراقبت را از شما به عمل آورید زیرا مراقبت از آینده را تصور می کنید.

برای کمک به شناسایی و تجلیل از برخی از #قهرمانان سلامت روزانه در سراسر جهان ، مفتخریم که سه داستان قدرتمند قهرمانان سلامت را برجسته کنیم. از شما دعوت می کنیم تا داستانهای این قهرمانان روزمره را تماشا کنید و از نحوه تأثیر مثبت این ارائه دهندگان خدمات در جوامع خود در سراسر جهان ، مانند شما ، الهام بگیرید.

هنگامی که فرصتی برای دیدن داستانها پیدا کردید ، ما شما را تشویق می کنیم که یکی از داستانهای خود را به اشتراک بگذارید! نظر خود را در زیر بگذارید و از قهرمان سلامت روزمره در زندگی خود برای ما بگویید.

به عنوان بخشی از تعهد مداوم سیسکو به مراقبت های بهداشتی ، ما مشتاقانه منتظر ادامه جشن و به اشتراک گذاری داستان های قهرمانان مراقبت های بهداشتی در سراسر جهان هستیم. با تشکر از شما ، ارائه دهندگان خدمات بهداشتی ، مجدداً برای هر کاری که انجام می دهید!

اشتراک گذاری:

دیدگاهتان را بنویسید