تا زمانی که این مطلب را ابتدا نخوانید ، کیت های آزمایش آب نخرید!


آخرین به روز رسانی در 17 مارس 2021

کیت های آزمایش آب راه های ساده ای برای دیدن آنچه در آب شما وجود دارد.

اگر نگران ایمنی آب لوله کشی هستید ، آزمایش آب به شما کمک می کند تا دریابید که چه آلاینده هایی در آب شما وجود دارد.

کیت های تست آب به راحتی یافت می شوند و از منابع متعددی در اینترنت به راحتی قابل دسترسی هستند.

با این حال ، همه کیت های آزمایش آب به یک اندازه ایجاد نمی شوند.

چندین آزمایش ارزان آب خانگی وجود دارد که استفاده از آنها سریع و آسان است ، اما نتایج چندان دقیقی نمی دهد. و کل تلاش برای آزمایش آب بدون نتایج دقیق آزمایش بی معنی است.

این به این دلیل است که شما در مورد مسائلی که در آب آشامیدنی خود کمین کرده اید ، بینش ارزشمندی نخواهید داشت. و این بسیار مایه تاسف است اگر برای مواردی مانند آشپزی ، نوشیدن ، شستشو و غیره به آب خود اعتماد کنید.

کیت های تست آب ارزان تر عموما نوارهایی هستند که در آب یا قطره های شیمیایی قرار می دهید و به برخی آلودگی ها واکنش نشان می دهند.

با این حال ، آنها به اندازه دقیق نیستند کیت های آزمایشگاهی خانگیشما فقط باید نامه ای به نمونه آب خود ارسال کنید و سپس نتایج خود را چند روز بعد به صورت آنلاین دریافت کنید.

اگرچه این آزمایش ها معمولاً گران ترین هستند ، اما دقیق ترین ، جامع و دقیق نیز هستند.اینفوگرافیک MyTapScoreآیا به دنبال آزمایش هستید آب سخت، رهبری یا آب چاهاین مقاله به شما در مورد بهترین گزینه های موجود در بازار امروز می گوید.

نکته خرید متخصص:

“درک این نکته ضروری است که فیلتر معمولی قادر به درمان انواع باکتری ها ، ویروس ها یا آلاینده ها نخواهد بود. با این حال ، هنگامی که آلاینده های خاص موجود در آب خود را می شناسید ، می توانید محلول مناسب فیلتر آب را برای حل مشکلات خاص آب خود پیدا کنید.

راهنمای خرید کیت تست آب

کدام آلاینده ها را می خواهید آزمایش کنید؟

و حتی جامع ترین کیت های آزمایش آب قادر به تشخیص انواع و اقسام آلاینده ها نیست.

Иراهنمای آزمایش آب برای MyTapScoreشما باید از قبل تصمیم بگیرید که برای چه چیزی آزمایش کنید و سپس در آزمون خاص شرکت کنید تا بدانید.

طیف گسترده ای از کیت های آزمایش آب وجود دارد که تعداد مشخصی (یا ترکیبی) از آلاینده های رایج را بررسی می کند.

رایج ترین مواد مورد علاقه عبارتند از آهن ، کلر ، سرب ، فلوراید ، سختی آب و pH.

هرچه آلاینده های بیشتری قابل تشخیص باشند ، گرانتر خواهند بود.

به همین دلیل است که اگر از قبل بدانید برای چه ماده خاصی آزمایش می کنید بسیار ارزان تر خواهد بود.

کدام روش آزمایش بهتر است؟

جعبه MyTapScoreنه چون بستگی به نیاز شما دارد. گزینه های اصلی آزمایش آب شما عبارتند از:

  • نوار / قطره تست خانگی.
  • ارسال نمونه آب به آزمایشگاه برای تجزیه و تحلیل دقیق تر و به دست آوردن نتایج از طریق اینترنت.

آزمایش آب آزمایشگاهی آباگر بودجه کمی دارید و به نتایج دقیق دقیق نیاز ندارید ، کیت های تست خانگی ارزان کفایت می کند.

با این حال ، اگر دقت در اولویت است ، باید یک کیت خانگی را در نظر بگیرید که به آزمایشگاه آزمایشگاه ارسال خواهید کرد.

این گزینه بسیار جامع تر است.

منبع آب چیست؟

آیا آب شیر ، آب استخر یا آب چاه را آزمایش می کنید؟

بسته به نوع آب مورد آزمایش ، می توانید با انجام انواع آزمایشات ، در هزینه خود صرفه جویی کنید.

این به این دلیل است که بسیاری از آزمایشات آب به طور خاص برای درمان انواع خاصی از آب طراحی شده است. به عنوان مثال ، بسیاری از شرکت ها ارائه می دهند بسته کیت آزمایش آببر

کیت تست آنالیز آب

آزمایش آببیشتر از همه تجزیه و تحلیل کامل آب شما می توانید آن را از آزمایشگاه تهیه کنید و آزمایشگاه های زیادی در سراسر آمریکای شمالی وجود دارد.

پس از دریافت نمونه جمع آوری ، نمونه ای از آب خود را گرفته و از طریق پست ارسال کنید. نتایج شما ظرف چند روز در اینترنت منتشر می شود.

از آنجا که این آزمایشات در آزمایشگاه انجام می شود ، می توانید به کیفیت تجزیه و تحلیل و نتایج اطمینان کامل داشته باشید.

به طور کامل و کیت آزمایش جامع برای تجزیه و تحلیل آب گران است ، اما این تا حد زیادی م effectiveثرترین راه برای بدست آوردن عمیق ترین آزمایش آب است که می توانید بر آن تکیه کنید.

همچنین اگر به شما در انتخاب فیلترهای آب مناسب برای خانه شما کمک کند ، ارزش سرمایه گذاری را خواهد داشت.

و فیلترهای تصفیه آب کل خانه می توانند هزاران دلار هزینه داشته باشند ، بنابراین این چیزی نیست که شما بخواهید اشتباه انجام دهید.اینفوگرافیک MyTapScore

نکته خرید متخصص:

“اگر از یک تامین کننده آب عمومی آب دریافت کنید ، ممکن است نتایج آزمایش آب رایگان دریافت کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که با تامین کننده لوله کشی تماس بگیرید و یک گزارش کامل تجزیه و تحلیل آب بخواهید. اگر شما یک تامین کننده عمومی آب هستید ، معمولاً این هزینه رایگان ارائه می شود. سپس می توانید از آن به عنوان معیاری برای آزمایش آب خود در برابر استفاده کنید. “همچنین به شما کمک می کند که بدانید روی چه چیزی آزمایش کنید یا روی کدام آلاینده ها تمرکز کنید.”

کیت تست آب حرفه ای

برای یکی از معروفترین ها کیت های آزمایش آب جامع در بازار ، خرید یک کیت تست سخت را در نظر بگیرید. اینها کیت هایی هستند که معمولاً در کارخانه ها و برای اهداف صنعتی استفاده می شوند.

آزمایش آب آزمایشگاهی آبآنها بسیار دقیق هستند ، اما بسیار گران هستند.

جایگزین این یک کیت آزمایش آب پستی جامع است که توسط یک آزمایشگاه حرفه ای انجام شده است. اینها نیز بسیار گران هستند.

با این حال ، بدست آوردن این بدان معناست که شما نیازی به داشتن و ذخیره تجهیزات آزمایش بزرگ ندارید.

بنابراین ، این گزینه برای هر کسی که می خواهد آزمایش را فقط یک بار قبل از تصمیم گیری در مورد خرید گزینه فیلتر انجام دهد ، خوب است.

قیمت ها را بررسی کنید و نظرات مشتریان را بخوانیدبر آزمایش آب گسترده PLUS یک نمونه گرفته و بیش از 100 آلاینده مختلف را نمایش می دهد و به شما تجزیه و تحلیل عمیق می دهد. این شامل فلزات سنگین ، باکتری ها ، قارچ ها ، جلبک ها ، VOC ها و موارد دیگر است.

یکی از مزایای عمده استفاده از این نوع خدمات این است که آنها نه تنها آب شما را تجزیه و تحلیل می کنند ، بلکه نکاتی را نیز به شما ارائه می دهند.

کیت های آزمایش آب سخت

اکثر مردم آب سخت دارند.

داشتن “آب سخت” به این معنی است که میزان بالاتری از رسوبات کلسیم و منیزیم در آب شما وجود دارد. در نتیجه لکه های سنگ آهک سفید رنگی در اطراف لوله ها ، شیرها و لوله کشی شما ایجاد می شود. این لکه ها بدون استفاده از مواد شیمیایی تقریبا غیرممکن است.

کیت تست آب سختآب سخت همچنین مسئول پوسته های سفید ته دیگ شما است.

برای مقابله با این امر دو راه اصلی وجود دارد:

نرم کننده معمولی بر پایه نمک: این دستگاه همان چیزی است که برای آب بسیار سخت به آن نیاز دارید. به نمک نیاز دارد و تنها راه تضمین شده برای تولید آب نرم است. مثلا پلیکانبر

نرم کننده / نرم کننده آب نمک: این از نمک استفاده نمی کند ، اما می تواند سختی آب کمتری را درمان کند. مثلا، آکواسانا می تواند تا 25 ppm سختی آب را به طور موثر درمان کند.

تنها راهی که می توانید بدانید کدام را بدست آورید انجام این کار است آزمایش سختی آببر

قیمت ها را بررسی کنید و نظرات مشتریان را بخوانیداگر مطمئن نیستید که نرم کننده شما به درستی کار می کند ، کیت های تست سختی آب نیز ایده خوبی است. آگاهی از راه های مختلف به شما اطلاع می دهد که آیا احتیاج به اقدامات احتیاطی دیگری برای تصفیه آب دارید.

وجود آب سخت در خانه برای مدت طولانی برای وسایلی مانند بخاری ، ماشین لباسشویی ، ماشین ظرفشویی و غیره بسیار مضر است. بنابراین الف آزمایش آب سخت و راه حل نرم کننده بعدی واقعاً ارزش سرمایه گذاری دارد.

خوب باشه اب کیت تست

اگر آب چاه دارید ، این نوع آزمایشات ضروری است. این به این دلیل است که آب چاه مشکلات خاص زیادی دارد که باید آنها را بررسی کنید.

آزمایش پیشرفته آب چاه“انجام آزمایش آب برای چاهها بسیار مهمتر است ، زیرا EPA چاههای خصوصی را تنظیم نمی کند.”

به عنوان مثال ، آب چاه معمولاً پر از چیزهایی مانند منگنز ، نیترات ، باکتری ، سولفید هیدروژن و آهن است.

شما می توانید یک دریافت کنید کیت آزمایش آب برای چاه که همه این آلاینده ها و موارد دیگر را بررسی می کند. و او این کار را با یک حرکت انجام می دهد.

این به شما آرامش خاطر لازم را می دهد ، زیرا همه چیز را که احتمالاً در آب شما وجود دارد ، آزمایش می کند ، از جمله مواردی که ممکن است انتظار نداشته باشید.

قیمت ها را بررسی کنید و نظرات مشتریان را بخوانیدمشتریان قبلی این سرویس در مورد این که چگونه این کیت آزمایش آب چاه ساده ، آسان برای استفاده و نتیجه آزمایشگاه به سرعت به زمان تبدیل می شود ، صحبت می کنند.

این نتایج قابل اعتماد هستند ، همراه با تجزیه و تحلیل کامل و مشاوره.

دستگاه تست آب سرب

سرب چیزی است که بسیاری از مردم به دلایل خوب از آن می ترسند.

این با بسیاری از مشکلات بهداشتی وحشتناک همراه است که شامل مواردی مانند aکم خونی ، آسیب مغزی و کلیوی. همچنین برای زنان باردار بسیار مضر است زیرا می تواند از سد جفتی نفوذ کرده و مستقیماً روی نوزاد تأثیر بگذارد.

کیت آزمایش آب سربقرار گرفتن زیاد در معرض سرب می تواند شما را بکشد.

رسوایی فلینت میشیگان آگاهی از مسائل مربوط به آلودگی به سرب را افزایش داده است.

علاوه بر این ، بسیاری از انواع دیگر فلزات سنگین وجود دارند که به همان اندازه مشکلات سلامتی بدی ایجاد می کنند. به عنوان مثال ، آب می تواند به مس یا جیوه آلوده شود.

EPA (آژانس حفاظت از محیط زیست) محدودیت پیشنهادی 15 ppb (قسمت در میلیارد) در مورد میزان سرب در تأسیسات آب شهری ایالات متحده دارد.

قیمت ها را بررسی کنید و نظرات مشتریان را بخوانیدبنابراین ، بهتر است بررسی کنید که آیا سرب آب شما زیر آستانه 15 ppb است یا خیر.

اگر بالاتر از این باشد ، سرمایه گذاری برای به دست آوردن سرب در آزمایش آب ارزشش را داشت زیرا از شما و خانواده شما از بسیاری از مشکلات سلامتی احتمالی آینده جلوگیری می کند.

دیدگاهتان را بنویسید