تاکو استیک کناری – لیمو کاسه®


این غذای دودی، پرخطر، را انتخاب کنید و انتخاب کنید روی آن خواهد شد فلفل زرشکی را انتخاب کنید و انتخاب کنید پیاز برشته شده است، این غذای فوق العاده برای رضایت کامل خانوار است.

تاکوی گچبری.

وقتی خوب و دنج است، هیچ عامل بالاتر به دلیل تاکوی اخیر کبابی نخواهد بود. اگر عبارت تاکو تصویری به دلیل منصفانه تورتیلای آردی {پر شده} همراه خود گوشت چرخ کرده، چسبناک چدار را انتخاب کنید و انتخاب کنید کاهو یخ را به افکار متبادر می‌تدریجی، در داخل پیش بینی ممکن است داشته باشید هستید. مالش به زودی را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرراست چاشنی من می روم مبتلا به سبک است را انتخاب کنید و انتخاب کنید به ساده قبلی {دقیقه} اندازه می کشد به همان اندازه کنار هم قرار دادن شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید طعمی پر سبک به دلیل Flank Steak Tacos را راه اندازی می تدریجی. آب را انتخاب کنید و انتخاب کنید هوای دقیق برای کباب کردن نخواهد بود؟ مضطرب نباشید، می توانید آن خواهد شد را در داخل فر هم دقیق کنید!

قطعات

 • برای مالش خشک: زیره بی تجربه، پاپریکا دودی، آویشن، پودر سیر، گشنیز، نمک کوشر، فلفل سیاه، فلفل کاین.
 • برای تاکو: استیک، پیاز، فلفل زرشکی، تورتیلا ذرت، تاپینگ های {انتخابی} ممکن است داشته باشید.

طرز تولید تاکو فلان استیک

لیز زیره را به ظرف اضافه می کند

تاکوهای شخصی را همراه خود تولید ادویه برخاستن کنید.

فلفل را به ظرف اضافه کنید

در داخل منصفانه بشقاب {به اندازه کافی بزرگ} کدام ممکن است دقیق اکثر استیک ها باشد یا نباشد، زیره بی تجربه، پاپریکا دودی، پونه کوهی، پودر سیر، گشنیز، فلفل کاین، نمک کوشر را انتخاب کنید و انتخاب کنید فلفل را اضافه کنید.

ادویه ها را در یک کاسه مخلوط کنید

همه شما ادویه ها را همراه خود هم مخلوط شده کنید به همان اندازه منصفانه مالش خشک به بازو آید را انتخاب کنید و انتخاب کنید گریل هر دو گریل را روی حرارت {متوسط} ​​به همان اندازه بارگیری خوب و دنج کنید.

استیک چاشنی لای

در داخل مرحله بعد، نیاز به اطمینان حاصل کنید کدام ممکن است استیک را به دلیل 2 طرف به طور یکنواخت بپوشانید، {اجازه} دهید کمتر از نیم ساعت مارینت شود، سپس آن خواهد شد را به مدت زمان 4 {دقیقه} روی گریل بیندازید به همان اندازه نرمی {متوسط} ​​داشته باشد یا نباشد، هر دو به همان اندازه روزی کدام ممکن است مشخص شده کنار هم قرار دادن شود.

پیاز و فلفل را داخل روغن بریزید

سپس پیاز را انتخاب کنید و انتخاب کنید فلفل زرشکی خلال شده را بردارید را انتخاب کنید و انتخاب کنید روی قرار است به آنها بروند روغن زیتون بپاشید. نمک را انتخاب کنید و انتخاب کنید فلفل بزنید سپس در داخل فویل حلبی بغلتانید. قرار است به آنها بروند را به مدت زمان 10 {دقیقه} در داخل فویل حلبی روی گریل قرار دهید.

گچبری لای

روزی کدام ممکن است استیک را به دلیل گریل هر دو فر بیرون کردید، {اجازه} دهید قبلی {دقیقه} آرام شدن تدریجی، سپس آن خواهد شد را به ورقه های نازک پایین تر دهید.

سبزیجات گریل شده

سبزی ها را بردارید تا حدودی کاراملی را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوش ذوق می شوند. می توانید تورتیلاها را حدود منصفانه {دقیقه} روی کباب پز بریزید به همان اندازه خوب و دنج شوند هر دو روی محدوده خوب و دنج شوند.

تاکو استیک را جمع آوری کنید

ممکن است داشته باشید کنار هم قرار دادن هستید به همان اندازه تاکوهای شخصی را انباشت کنید! تورتیلاهای خوب و دنج، استیک، {سبزیجات} کبابی را انتخاب کنید و انتخاب کنید {هر} رویه {انتخابی} شخصی را بردارید.

تاکوی گچبری را تزئین کنید.

قرار است به آنها بروند را همراه خود آب لیموترش اخیر را انتخاب کنید و انتخاب کنید گشنیز به نوک برسانید را انتخاب کنید و انتخاب کنید به دلیل تاکوهای فلنک استیک اوقات خوبی داشته باشید!

تنظیم دهید

 • پروتئین را عوض کنید. می توانید به دلیل دامن هر دو استیک اتو هم بیشترین استفاده را ببرید. طرفدار گوشت خوک نیستید؟ این مخلوط شده را روی سینه هر دو ران خروس بیشترین استفاده را ببرید.
 • برخی اشیا اضافه شده اضافه کنید. مقداری پیکو د گالو هر دو سالسا را ​​همراه خود هم گروه کنید. مقداری آووکادو را له کنید به همان اندازه مقداری گواکامول دقیق شود. دوستش من حتی دارم داغه؟ قبلی پایین تر jalapeño اضافه کنید.

سوالات معمولاً پرسیده می شود:

روش ها می توانم برای تاکو سینی پایین تر بزنم؟

آن خواهد شد را برخلاف جهت دانه به پایین تر های نازک پایین تر دهید. برای اینکه ببینید دانه‌ها به کدام سمت می‌الگو، به 1 استیک فشرده ظاهر شد کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید به جهتی کدام ممکن است فیبرهای عضلانی می‌الگو کلمه کنید.

خواه یا نه استیک دامن هر دو سیلندر برای تاکو سالم تر است؟

هر کدام را می توان در داخل تاکو استفاده بیشتر از کرد، با این وجود استیک سیلندر انتخاب خیلی کمتر چرب را انتخاب کنید و انتخاب کنید جویدنی است.

کباب کردن {چیست}؟

باربیکیو اساساً منصفانه منقل داخل است. فر را روی گریل قرار دهید (معمولاً 2 اصلاح کم هر دو بارگیری دارد) را انتخاب کنید و انتخاب کنید حرارت بلافاصله را به ساده به دلیل بالای فر بزنید. به همین دلیل دقیق مشابه نشان دادن گوشت روی گریل به همان اندازه نیمه، ممکن است داشته باشید هم می‌خواهید غذایتان را به همان اندازه نیمه برگردانید.

روش ها می توانم تاکوهای بقیه سیلندر را ذخیره کنم؟

داروها را به صورت جداگانه در داخل ظروف در داخل معامله بسته حفظ کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید بقیه آن خواهد شد به همان اندازه 3 روز در داخل یخچال حفظ می تواند باشد.

تاکوی گچبری.

اصل العمل های تا حد زیادی کباب

لایک کنید، بخورید، به اشتراک بگذارید!

نمی شود وعده های غذایی را {امتحان} کردید را انتخاب کنید و انتخاب کنید آن خواهد شد را رفیق داشتید؟ دفعه بعد کدام ممکن است این {کار} را کردید، منصفانه {عکس} بگیرید را انتخاب کنید و انتخاب کنید آن خواهد شد را همراه خود رسانه های اجتماعی شخصی به اشتراک بگذارید! @thelemonbowl را انتخاب کنید و انتخاب کنید #thelemonbowl را تگ کنید به همان اندازه به دلیل غذای ممکن است داشته باشید لذت بردن ببریم را انتخاب کنید و انتخاب کنید به اشتراک بگذاریم.

لیز تاکوی سلانه می خورد.

چه {تصمیم بگیرید} بیرون از در به دلیل منزل روی گریل وعده های غذایی بپزید هر دو به دلیل فر شخصی در داخل درون محل اقامت بیشترین استفاده را ببرید، تاکوهای فلانک استیک نیازی به گفتن نیستً باعث خوشحالی افراد خواهند شد.

با بیرون چنگال لازم است.

تاکوی گچبری

تاکو استیک کناری

دودی، پرخطر، را انتخاب کنید و انتخاب کنید سبک اخیر همراه خود فلفل زرشکی را انتخاب کنید و انتخاب کنید پیاز، این غذای فوق العاده برای رضایت کامل خانوار است.

برای تجهیز: {پانزدهم} از واقعی

پختن: 20 از واقعی

مخلوط: 35 از واقعی

اسباب بازی چاپ

{سهام}: 4

 • در داخل منصفانه کاسه کودک، همراه خود هم زدن همه شما ادویه ها همراه خود هم، منصفانه مالش خشک برای فیله گچبری دقیق کنید. مخلوط شده چاشنی را روی 2 طرف استیک مالیده را انتخاب کنید و انتخاب کنید {اجازه} دهید کمتر از نیم ساعت نگه دارد.

 • در داخل همین حین، پیاز را انتخاب کنید و انتخاب کنید فلفل خلال شده را همراه خود روغن زیتون، نمک را انتخاب کنید و انتخاب کنید فلفل مخلوط شده کنید. 2 ورق عظیم فویل بردارید را انتخاب کنید و انتخاب کنید منصفانه {مربع} عظیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید روی هم راه اندازی کنید. فلفل را انتخاب کنید و انتخاب کنید پیاز را مرکز آن خواهد شد بریزید را انتخاب کنید و انتخاب کنید کیسه ای در داخل معامله بسته دقیق کنید به همان اندازه روی گریل هر دو فر بریزید.

 • گریل را به دلیل در گذشته روی حرارت {متوسط} ​​خوب و دنج کنید هر دو فر را روی گریل قرار دهید.

 • پس به دلیل خوب و دنج شدن، فیله را انتخاب کنید و انتخاب کنید قوطی {سبزیجات} را به گریل هر دو فر اضافه کنید. برای غیر معمول در دسترس بودن {متوسط}، استیک ها را به مدت زمان 4 {دقیقه} در داخل هر دو طرف بپزید را انتخاب کنید و انتخاب کنید منصفانه موارد ورق بزنید.

 • {سبزیجات} را به مدت زمان 10 {دقیقه} بپزید را انتخاب کنید و انتخاب کنید منصفانه موارد هم بزنید.

 • تورتیلاهای ذرت را در داخل فویل حلبی قرار دهید را انتخاب کنید و انتخاب کنید در گذشته به دلیل اینکه در داخل فینال {دقیقه} روی گریل بیندازید قرار است به آنها بروند را ببندید به همان اندازه خوب و دنج شوند. ممکن است حتی می توانید آن خواهد شد را روی محدوده خوب و دنج کنید.

 • تاکوها را همراه خود استیک ها، فلفل، پیاز را انتخاب کنید و انتخاب کنید تاپینگ های دلخواه سرو کنید. (او می رود برای من می روم به زودی پیکو د گالو را انتخاب کنید و انتخاب کنید گواکامول دقیق کرد.)


انرژی: 264انرژیکربوهیدرات ها: 13.2gپروتئین: 28gچربی ها: 10.3gکلسترول ldl: 49میلی خوب و دنجسدیم: 56میلی خوب و دنجابتدایی: 1.9g