تاریخ زندگی؛ قسمت 5 (عشق راهی پیدا می کند).


ناپایین گفت: “ماه های زیادی گذشته است و این همه گیری کووید -19 جدی می شود.” کوجو افزود: “من حدس می زنم مردم هنوز پروتکل های کووید -19 را نقض می کنند.”

خانم استیونز صدا زد: “کوجو”. کوجو با عجله از اتاق بیرون رفت. ناپایین با زنگ تلفن به سقف خیره شد. سریع گوشی را برداشت. یابا ، بهترین دوست او بود.

“فکر کردن به ولنتاین در این مدت باعث می شود معده ام تکان بخورد. چگونه می توانم با فیفی آشنا شوم ، ماه های زیادی گذشته است ، اما ما هنوز ملاقات نکرده ایم. او به من می گوید که حالش خوب است ، اما قلب من مشتاق دیدن چهره اش است. “ناپایین در انتهای خط گفت.

یابا پاسخ داد: “این همه گیری کووید -19 جدی می شود و جان بیشتر از قبل را می گیرد. یکی از دوستان من فکر می کرد این یک فریب است تا زمانی که شروع به تب ، سرفه ، از دست دادن بویایی و مشکل در تنفس کرد. پس از آن ، در بیمارستان تشخیص داده شد که به ویروس مبتلا شده است. این همه گیری شوخی نیست ، دوست من. ناپاین ، من فکر می کنم شما باید راهی برای جشن گرفتن این مناسبت به صورت آنلاین به جای حضور شخصی در نظر بگیرید. فکر می کنم این بهتر از به خطر انداختن جان شما باشد. ”

“یائابا ، من از این محدودیت ها خسته شده ام ، بیش از یک سال گذشته است و به نظر می رسد این بیماری همه گیر در حال رشد بیشتر است. کی متوقف می شود ، “ناپاین گفت. کوکوآ هنوز برنگشته است. مدام نگران مامانم هستم ؛ من به استراحت نیاز دارم. بی توجهی به این پروتکل های به اصطلاح یک روزه ضرری برای من نخواهد داشت. علاوه بر این ، می دانید چقدر طول کشید تا توجه فیفی را به خود جلب کنم. ”

یابا به سرعت اضافه کرد: “آیا ترجیح می دهید خود را به خاطر یک روز در معرض خطر قرار دهید یا دوست دارید روزهای شادتری را پیش رو بگذرانید.” ناپایین زمزمه کرد: “من از همه اینها خسته شده ام.”

یابا گفت: “اکنون درد دارد.” “اما به زودی خوب می شود. پیشرفت های زیادی در زمینه از بین بردن این ویروس انجام شده است. واکسن Pfizer- BioNTech covid-19 و واکسن Moderna covid-19 توسط نهادهای قدرتمند تأیید شده اند ، و سایر شرکت ها سخت تلاش می کنند تا واکسن های خود را برای حل این مشکل به همراه داشته باشند. هیچ چیز جدیدی در زیر نور خورشید وجود ندارد. نقل قول مورد علاقه لولو را به خاطر می آورید. پیش از زمان ما همه گیری ها اتفاق افتاده بود ، و ما خوش شانس هستیم که بخشی از عصر اینترنت هستیم ، هنوز می توانیم با کمک همه این سیستم عامل های فوق العاده در کنار هم باشیم. ” یابا مکث کرد.

“ناپاین ، اگر می توانید در خانه بمانید ، راهی بیابید که این روز ولنتاین را با همه این ابزارهای آنلاین به یاد ماندنی به جای نادیده گرفتن پروتکل های ایمنی که ارائه دهندگان و موسسات مراقبت های بهداشتی ما تکرار می کنند ، بیابید. ولنتاین همیشه می آمد و می رفت ، اما شما غیر قابل تعویض هستید.

ناپایین گفت: “اوو”. ناپایین گفت: “خانم ، من شما را می شنوم.”

خانم استیونز فریاد زد: “ناپایین”. “کجایی؟ من در آشپزخانه به کمک شما احتیاج دارم. خانم استیونز اضافه کرد.”

ناپایین گفت: “یاآبا ، مامان زنگ می زند ، بگذار بعداً به هم برسیم.”

یابا گفت: “مطمئناً مراقب خودت باش عزیزم.”

ادامه دارد…

سوال برای روز

چگونه می توانید این روز ولنتاین را بدون به خطر انداختن خود بگذرانید؟

سلب مسئولیت: هدف Storia di vita آموزش عموم مردم در مورد مسائل بهداشتی است. همه شخصیت ها ، رویدادها و حوادث استفاده شده در این داستان ساختگی و محصول تخیل نویسنده هستند. هرگونه شباهت به شخص واقعی زنده یا مرده یا رویدادهای واقعی کاملاً تصادفی است.

دیدگاهتان را بنویسید