تاریخچه مختصر ZUMBA® – تناسب اندام کندی


برای بسیاری از افراد ، یافتن روال مناسب تناسب اندام به معنی یافتن فعالیت هایی است که از انجام آنها لذت می برند. این امر باعث می شود افراد به برنامه ورزشی پایبند باشند. کلاسهای رقص کاردیو از نظر اجتماعی بسیار محبوب هستند و رقص بسیار سرگرم کننده تر از دویدن روی تردمیل است.

مزایای تناسب اندام زومبا کندی

ZUMBA® یکی از محبوب ترین انواع کلاس های رقص و تناسب اندام است و در سراسر کشور محبوب است. این ورزش دارای تمام مزایای کاردیو سنتی است ، با سرگرمی و هیجان که آن را به یک فرصت تناسب اندام منحصر به فرد تبدیل می کند. ما یک تاریخچه مختصر از برنامه را برای کمک به علاقه مندان به ZUMBA® در South Jersey جمع آوری کرده ایم تا دریابند که آیا این برنامه برای آنها مناسب است یا خیر!

ZUMBA® یک برنامه تمرینی با الهام از رقص کلمبیایی است که بر خلاف برنامه های دیگر ، تأثیرات مختلف رقص بین المللی را با حرکات هنرهای رزمی در بر می گیرد. این یک برنامه پر سرعت ، سرگرم کننده و چاق کننده است که سالانه بیش از 12 میلیون شرکت کننده دارد. از همه مهمتر ، حرکت ZUMBA® را می توان به راحتی تغییر داد ، از سطح مبتدی تا متخصص ، و برای همه افراد در هر سطح آمادگی جسمانی قابل دسترسی است.

با همه این مزایا ، مردم هنوز تعجب می کنند که ZUMBA® چگونه شروع شد و چرا بسیار محبوب است.

بر اساس وب سایت ZUMBA® ، ایجاد این برنامه توسط آلبرتو “بتو” پرز یک “تصادف شاد” بود و در اواسط دهه 1990 رخ داد. بتو در راه آموزش کلاس ایروبیک متوجه شد که موسیقی خود را فراموش کرده است و باید با نوارهایی که در ماشینش داشت سریع تعویض کند. بنابراین ، بتو به جای انواع ایروبیک سنتی و تکراری ، کلاس را بیشتر بر روی رقص هدایت می کرد و شاگردان متعجب خود را در حرکت نگه می داشت و لذت می برد.

این موسیقی ریشه در موسیقی و رقص الهام گرفته از لاتین دارد ، اگرچه تأثیرات دیگری مانند موسیقی و حرکات سبک بالیوود نیز در آن گنجانده شده است و جذابیت جهانی تری به آن بخشیده است.

بتو با الهام از موفقیت خود ، برنامه رقص/ایروبیک خود را بهبود بخشید و گسترش داد و سرانجام آموزش آن را به عنوان یک نوع جداگانه از کلاس تناسب اندام آغاز کرد. یک “تصادف شاد” دیگر هنگامی رخ داد که بتو با دو علاقه مندان دیگر به نام آلبرتو آشنا شد – آلبرتو پرلمن و آلبرتو آگیون. این سه نفر کلاس هوازی با الهام از رقص را اصلاح کردند و آن را “زومبا” نامگذاری کردند ، نامی که واقعاً معنی خاصی نداشت اما صدای یک برنامه سرگرم کننده و هیجان انگیز را داشت. این ترکیب به سرعت از بین رفت و در ورزشگاه ها و مراکز تناسب اندام در سراسر جهان اصلی شد!

برخلاف سایر انواع کلاس های ورزشی ، ZUMBA® با تأثیر کم طراحی شده است ، در حالی که هنوز در کالری سوزی کارآمد است و به همان اندازه که شرکت کنندگان قادر به انجام آن هستند. این می تواند برای همه سطوح آمادگی جسمانی ، حتی در یک کلاس مناسب باشد ، که برای ورزشگاه هایی که منابع محدودی دارند بسیار مناسب است. در تناسب اندام کندی ، ما مشتاقانه به همه اعضای خود کمک می کنیم تا به اهداف تناسب اندام خود برسند ، چه کاهش وزن ، افزایش حرکت روزانه ، یا افزایش استقامت و ظرفیت قلبی عروقی. ما از تفریح ​​و فلسفه ZUMBA® استقبال می کنیم! برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کلاس های ما ، امروز با ما تماس بگیرید!دیدگاهتان را بنویسید