بیمارستان های کلرادو پیوند اعضا را بدون واکسیناسیون رد می کنند


یک سیستم بیمارستانی در کلرادو می گوید پیوند اعضا را به بیمارانی که طبق سیاست جدید “تقریباً در همه شرایط” واکسینه COVID-19 نشده اند ، رد می کند.

UCHealth ، که بیمارستان ها و مراکز مراقبت فوری را در سراسر ایالت اداره می کند ، به پست چهارشنبه تأیید کرد که گیرندگان پیوند اعضا و اهداکنندگان زنده باید قبل از انجام اقدامات واکسینه شده در برابر COVID-19 باشند.

سیستم بهداشتی اعلام کرد نیروی محرکه تغییر سیاست ، مطالعاتی است که نشان می دهد بیماران پیوندی در صورت ابتلا به COVID-19 بیشتر می میرند. به گفته UCHealth ، میزان مرگ و میر برای بیماران پیوندی که به COVID مبتلا می شوند ، بیش از 20 درصد است.

UCHealth در بیانیه ای گفت: “به همین دلیل بسیار مهم است که فرد دریافت کننده و اهدا کننده زنده واکسینه شوند و اقدامات احتیاطی دیگری را قبل از انجام عمل جراحی پیوند انجام دهند.”

“ممکن است جراحی ها به تعویق بیفتد تا بیماران تمام اقدامات احتیاطی لازم را انجام دهند تا بهترین نتایج را به آنها بدهند.”

هنوز مشخص نیست که سیاست جدید چه زمانی وضع شده است یا چه شرایطی واکسن COVID را تضمین نمی کند.

UCHealth تغییر سیاست پس از نماینده جمهوریخواه ایالت کلرادو در تیم گایتنر در روز سه شنبه را تأیید کرد یک نامه را توییت کرد لیلانی لوتالی زن کلرادو اسپرینگز ماه گذشته دریافت کرد و گفت که وضعیت لیست انتظار وی برای پیوند کلیه به دلیل عدم واکسیناسیون به “غیر فعال” تغییر کرده است.

لیلانی لوتالی.
لیلانی لوتالی می گوید وضعیت لیست انتظار وی برای پیوند کلیه به “غیرفعال” تغییر کرده است زیرا وی در برابر COVID-19 واکسینه نشده بود.
فیس بوک

در مصاحبه ای با CBS Denver ، لوتالی گفت اهدا کننده وی Jaimee Fougner – که 10 ماه پیش در مطالعه کتاب مقدس ملاقات کرد – نیز واکسینه نشده است.

لوتالی ، که در مرحله 5 نارسایی کلیوی قرار دارد ، گفت که وی در نامه ای در 28 سپتامبر از سیاست جدید مطلع شد ، زیرا ابتدا در ماه اوت به او گفته شد که برای دریافت کلیه جدیدش نیازی به واکسن ندارد.

او گفت نمی خواهد واکسن بگیرد زیرا مجهولات زیادی وجود دارد.

“من گفتم معافیت پزشکی را امضا می کنم. به هر حال من باید معافیتی را برای پیوند امضا کنم و آنها را از هر چیزی که ممکن است اشتباه پیش برود رها کنم. “

“این جراحی است ، تهاجمی است. من معافیتی را برای زندگی ام امضا می کنم. من مطمئن نیستم که چرا نمی توانم معافیت ناشی از تزریق واکسن COVID را امضا کنم. “

فوگنر ، که می گوید به دلایل مذهبی این ضربه را دریافت نکرده است ، می افزاید: “این انتخاب شما است که از چه درمانی استفاده کنید. در مورد لیلانی ، انتخاب از او گرفته شده است. اکنون زندگی او به دلیل این دستور گروگان گرفته شده است. “

این زوج اکنون به دنبال بیمارستان دیگری برای انجام پیوند هستند.

UCHealth سیاست جدید خود را دو برابر کرد و گفت سایر مراکز پیوند در سراسر کشور در حال حاضر دستور واکسن COVID را دارند و دیگران در حال حاضر آن را معرفی می کنند.

واکسن
سایر مراکز پیوند در سراسر کشور در حال حاضر دستور واکسن COVID-19 را در دستور کار خود قرار داده اند و دیگران شروع به معرفی آن می کنند.
Chuck Bigger/Alamy Live News

UCHealth در بیانیه ای گفت: “پیوند عضو یک جراحی منحصر به فرد است که منجر به یک عمر مدیریت تخصصی می شود تا اطمینان حاصل شود که یک عضو رد نمی شود ، که می تواند منجر به عوارض جدی ، نیاز به جراحی بعدی پیوند یا حتی مرگ شود.”

پزشکان باید توصیه های پیوند اعضا را در نظر بگیرند و خطرات سلامتی کوتاه مدت و بلند مدت را برای بیماران در نظر بگیرند. “

UCHealth گفت که قبل از پیوند ، شرایط خاصی وجود دارد. در برخی موارد ، بیماران باید واکسیناسیون دیگری مانند هپاتیت B داشته باشند ، یا ممکن است از مصرف الکل ، سیگار کشیدن اجتناب کنند یا ثابت کنند که می توانند داروهای ضد رد را ادامه دهند.

در این بیانیه آمده است: “این الزامات احتمال موفقیت پیوند را افزایش می دهد و بیمار از رد شدن اجتناب می کند.”

تقریباً در همه شرایط ، دریافت کنندگان پیوند و اهدا کنندگان زنده در UCHealth اکنون ملزم به واکسیناسیون علیه COVID-19 هستند ، علاوه بر برآورده ساختن سایر شرایط بهداشتی و دریافت واکسیناسیون اضافی. “دیدگاهتان را بنویسید