بیل ایالت می تواند روزنه نیویورک را برای هنرمندان و ورزشکاران واکسینه نشده خارج از شهر ببندد


آخر هفته گذشته ، جو روگان ، کمدین ، ​​مجری پادکست و علاقمند به ایورمکتین ، علیرغم سکوت در مورد واکسیناسیون یا عدم واکسیناسیون علیه COVID-19 ، در حضور حضوری در مدیسون اسکوئر گاردن اجرا کرد.

اما بیشتر افراد دیگری که برای این رویدادها وارد باغ می شوند ، شهر نیویورک موظف است مدرک حداقل یک دوز واکسن COVID-19 را اعم از تماشاگران ساکن در منطقه یا بازیکنان نیویورک نیکس نشان دهند.

تفاوت بین مجریان محلی و سرگرمی های خارج از شهر نشان دهنده یک خلأ در دستورالعمل های شهر است که منتقدان معتقدند نه تنها ناعادلانه نیست بلکه خطری احتمالی برای سلامت عمومی است. دفتر شهردار بیل دو بلاسیو وقتی به طور مستقیم در مورد توجیه استثنای خارج از ایالت ، که در مورد کارکنان پشتیبانی همراه ورزشکاران و هنرمندان اجرا می شود ، پاسخ نداد. اما ظاهراً به صنعت سرگرمی اجازه می دهد تا با محدودیت های کمتری بازگشایی شود.

به عنوان مثال ، کایری ایروینگ ، مدافع نقطه ای بروکلین نتز ، به دلیل اینکه از گفتن این که آیا او ضربه محکم خورده است یا خیر ، خودداری کرده است ، از تمرینات تیمی محروم و محروم شد – و برای بازی بسکتبال حرفه ای در شهر موظف به زدن ضربه است. اما حریفان واکسینه نشده مجاز به بازی هستند. در روزهای آینده ، واشنگتن ویزاردز قرار است برادلی بیل ، مدافع را در برابر نیکس به میدان ببرد ، علیرغم اینکه علناً اعلام کرد هنوز واکسینه نشده است.

اکنون ، برخی از مقامات منتخب خواستار بستن شکافی هستند که از کلید شهردار بیل دو بلازیو در فرمان اجرایی نیویورک در ماه آگوست ناشی شده است.

سناتور براد هویلمن ، سناتور ایالت ، گفت: “آنچه ارسال می کند پیام بدی برای عموم است که به نوعی هنرمندان و ورزشکاران از استانداردهای معمول بهداشت عمومی مانند الزامات واکسیناسیون COVID-19 معاف هستند.” “ما باید در تمام سطوح دولتی و جامعه سازگار باشیم.”

این هفته ، هویلمن ، نماینده بخش هایی از منهتن ، لایحه ای را معرفی کرد که این روزنه را می بندد و مستلزم واکسیناسیون همه ورزشکاران ، ورزشکاران و کارکنان پشتیبانی آنها بدون در نظر گرفتن محل زندگی آنها است. با این حال ، هر اقدامی در مورد این لایحه به احتمال زیاد دور است-هویلمن هنوز به دنبال یک حامی مشترک در مجمع است ، و بعید است که قانونگذار ایالت قبل از شروع جلسه بعدی در ژانویه به آلبانی بازگردد. با این حال ، سناتور ایالتی می گوید که اکنون باید اصلاح شود.

“ممکن است افرادی در آن گروه جو روگان نشسته باشند که نتوانستند واکسن بزنند زیرا نقص ایمنی دارند. هویلمن گفت: آنها ممکن است با سرطان مبارزه کنند یا مشکل پزشکی دیگری داشته باشند. “من فقط این استدلال را خریداری نمی کنم که این به نوعی به نتیجه نهایی هر کسی آسیب می رساند.”

گیل بروئر ، رئیس منطقه منهتن ، موافقت کرد. اما در حالی که از لایحه هویلمن حمایت می کند ، او گفت که نمی فهمد چرا شهردار دو بلاسیو دستور اجرایی دوم را برای رفع این حفره صادر نکرده است ، که بلافاصله به اجرا در می آید.

“شما فقط به چند مورد در بارکلی یا مدیسون اسکوئر گاردن احتیاج دارید. نمی دانم این کار چه می کند ؛ شاید این کار همه چیز را برای چند هفته تعطیل کند چه کسی به آن نیاز دارد؟ ” گفت بروئر.

لورا فایر ، سخنگوی شهرداری در بیانیه ای گفت: “ما مفتخریم که اولین برنامه واکسیناسیون کلیدی نیویورک را در کشور اجرا کردیم. این موفقیتی باورنکردنی تاکنون بوده است. ما قوانین را بررسی می کنیم. “

دیدگاهتان را بنویسید