بیشتر زنان بازداشتی از جزیره رایکرز خارج می شوند


بیش از 200 نفر که در حال حاضر در مرکز بدنام زنان جزیره رایکرز بازداشت شده اند ، به زندان های دولتی در شهرستان وستچستر منتقل می شوند ، این آخرین تلاش برای کاهش جمعیت در زندان بحران زده است.

فرماندار کتی هوچول و شهردار بیل دی بلاسیو روز چهارشنبه از توافق مشترک ایالت و شهر برای انتقال “تقریباً همه زنان و افراد دارای هویت فرانسوی” از جزیره از هفته آینده خبر دادند.

در مجموع 230 زندانی که در مرکز Ringer M. Singer Island Rikers Island نگهداری می شوند ، به مرکز اصلاحات بدفورد هیلز و مرکز اصلاحی تاکونیک ، تقریبا 40 مایلی شمال شهر نیویورک منتقل می شوند.

به گفته هوچول ، این حرکت موقتی خواهد بود و “به کاهش نگرانی های کارکنان ، محدودیت ظرفیت و ارتقاء ایمنی چند صد بازداشتی کمک خواهد کرد.” مشخص نیست که آیا مرکز خواننده رز M. باز می شود یا خیر.

کسانی که در زندان زنان نگهداری می شوند مدت هاست که شرایط کثیف ، کمبود منابع پزشکی و سوءاستفاده گسترده از سوی نگهبانان را گزارش کرده اند. در سال 2017 ، شهر با یک پرونده 1.2 میلیون دلاری دو زن که گفتند مورد تجاوز و سوء استفاده مأموران اصلاح در زندان قرار گرفته است ، معروف به Rosie’s ، رسیدگی کرد.

در بیانیه ای ، انجمن عدالت جامعه زنان ، که کمپین بستن زندان زنان را رهبری کرده است ، از این تصمیم استقبال کرد ، در حالی که از شهر خواست تا آزادی زندانیان زن را تسریع کند که می توانند جایگزین حبس شوند.

شارون وایت هریگان ، مدیر اجرایی این گروه می گوید: “این محل آسیب های باورنکردنی برای مادران ، دختران و خواهران ما بوده است که اکثر آنها خود قربانی سوء استفاده هستند.” “امروز شفا شروع می شود.”

این زندان ، که در سال 1988 افتتاح شد ، دارای یک مهد کودک 25 تختخوابی است و اخیراً یک مرکز تخصصی برای زنان تراجنسیتی اضافه شده است. در سال 2019 ، Layleen Polanco ، زن 27 ساله تراجنسیتی که به دلیل وثیقه 500 دلاری به دلیل روسپی گری و نگهداری مواد مخدر در سطح پایین بازداشت شده بود ، در داخل یک واحد انفرادی در محدوده مسکن مرده پیدا شد. این شهر به خانواده پولانکو مبلغ 5.9 میلیون دلار به عنوان تسویه حساب پرداخت کرد.

به گفته هوچول ، هر فردی که در حال حاضر تحت درمان جایگزینی هورمون در Rikers قرار می گیرد ، به درمان در تاسیسات وستچستر دسترسی خواهد داشت.

بر اساس بیانیه مطبوعاتی ، اداره اصلاح دو بار در روز حمل و نقل را برای اعضای خانواده و عزیزان زندانیان به همراه مرکز حمل و نقل اتوبوس در هر منطقه ای جز استاتن آیلند انجام می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید