بنر “عدالت 4 گابی” بر فراز خانه والدین برایان لاندری به پرواز درآمد


یکی از کاربران TikTok فکر می کند زمان آن رسیده است که والدین برایان لاندری این پیام را دریافت کنند.

یک هواپیمای تک موتوره روز دوشنبه با بنری بر فراز خانه والدین فراری فلوریدا پرواز کرد با یک پیام ساده: “عدالت 4 گابی – TikTok Times up”.

این نمایشگاه زاییده ذهن TikToker ، جاستین شپرد و حامیانش در شبکه های اجتماعی بود.

شپرد به WFLA-TV گفت: “این در یکی از ویدیوهای TikTok من ظاهر شد و دنبال کنندگان من می خواستند آن را انجام دهند.” “ناگهان ، کمک های Venmo شروع به ورود کرد.”

این بدلکاری جدیدترین تحقیق در مورد والدین لاندری است که از زمانی که پسر 23 ساله آنها از مقامات فرار کرده است و در پی ناپدید شدن و مرگ دوست دخترش ، گابی پتیتو ، از او س questionال می کنند ، تحت تعقیب قرار گرفته اند.

بنر توسط کاربر TikTok Justin Shepherd ارسال شده است.
بنر توسط کاربر TikTok Justin Shepherd ارسال شده است.
momandpaparazzi.com / SplashNews

معترضان روزها در خارج از خانه بندر شمالی رژه می روند و طرفداران پتیتو از سراسر کشور لباس های شسته شده را با گل تحویل و کارت به یاد جانباز 22 ساله کشته شده لانگ آیلند دفن می کنند.

چوپان گفت که کرایه هواپیما به مدت دو ساعت و نصب بنر بر روی خانه ، 2550 دلار برای او هزینه دارد و کمک های حامیان به پرداخت صورت حساب کمک می کند.

پتیتو و لاندری در یک سفر بین المللی بودند که او در اواخر آگوست ناپدید شد.

لاندری در 1 سپتامبر با وانت سفید فورد ترانزیت 2012 پتیتو بدون او به خانه بازگشت و به سرعت از منزل خارج شد و از صحبت با پلیس خودداری کرد.

در 19 سپتامبر ، مقامات بقایای پتیتو را در یک کمپ دور افتاده در وایومینگ پیدا کردند – دو روز پس از آنکه والدین لاندری او را مفقود کردند.

او در حال حاضر موضوع یک تعقیب و گریز گسترده توسط FBI است.

پزشکی قانونی وایومینگ مرگ پتیتو را قتل اعلام کرد اما علت مرگ وی را اعلام نکرده است. لاندری در مرگ خود متهم نشده است ، اما به دلیل استفاده از کارت بانکی شخص دیگری با حکم بازداشت به اتهام کلاهبرداری فدرال تحت تعقیب است.

اف بی آی اعلام نکرده که این کارت متعلق به پتیتو است.

برایان لاندری یکی از علاقه مندان به مرگ دوست دخترش گابی پتیتو است.
برایان لاندری یکی از علاقه مندان به مرگ دوست دخترش گابی پتیتو است.
اینستاگرامدیدگاهتان را بنویسید