بندر LA ، UPS ، FedEx ، Walmart متعهد به کاهش بحران حمل و نقل می شوند


واشنگتن-کاخ سفید می گوید بندر لس آنجلس ، یو پی اس ، فدرال اکسپرس و والمارت 24 ساعت شبانه روز متعهد می شوند تا از تنگنای زنجیره تامین جلوگیری کنند که تهدید می کند هدایایی از زیر درختان کریسمس مفقود شده است.

دستیاران رئیس جمهور بایدن پس از افزایش تاخیرهای حمل و نقل بین المللی تعهدات خود را اعلام کردند. از این هفته ، نزدیک به 100 کشتی کانتینر عظیم در خط ساحلی لس آنجلس در حال کار بودند و قادر به تخلیه کالاهای خود نبودند.

یک مقام ارشد دولت بایدن در جمع خبرنگاران با پیوستن به بندر لانگ بیچ در مجاورت خود ، که حدود سه هفته پیش به برنامه 24 ساعته و هفت روزه منتقل شد ، گفت: “بندر لس آنجلس خدمات 24 ساعته و 7 روزه اعلام می کند.”

این مقام مسئول گفت: مجتمع بنادر لانگ بیچ و لس آنجلس “از نظر تأثیر اقتصادی یکی هستند”. بنادر حدود 40 درصد از کانتینرهای حمل و نقل بین المللی را که به مقصد ایالات متحده حرکت می کنند ، پردازش می کنند.

ظروف در بندر لس آنجلس در لس آنجلس ، جمعه ، 1 اکتبر 2021 جمع شده اند.
ظروف در بندر لس آنجلس در لس آنجلس ، جمعه ، 1 اکتبر 2021 جمع شده اند.
عکس AP/Jae C. Hong

این مقام مسئول گفت: “زنجیره تامین اساساً در دست بخش خصوصی است ، بنابراین ما نیاز داریم که بخش خصوصی برای حل این مشکلات قدم بردارد.”

سه بزرگترین حمل کننده کالا در کشور – Walmart ، FedEx و UPS – متعهد می شوند که در ساعات اوج مصرف به 24 ساعت شبانه روز کار کنند. “

این مقام گفت که اتحادیه بین المللی ساحل و انبار “متعهد شده است که آنها می توانند به صورت 24 ساعته و 7 ساعته در بندرهای ساحل غربی کار کنند”.

راننده United Parcel Service Inc. (UPS) بسته را در محله لینکلن پارک شیکاگو ، ایلینوی ، ایالات متحده ، در روز دوشنبه 30 نوامبر 2020 تخلیه می کند.
UPS ، Walmart و FedEx در ساعات اوج کار کار خواهند کرد.
کریستوفر دیلتز/بلومبرگ از طریق گتی ایماژ

هنوز مشخص نیست که ساعات کارگران FedEx ، UPS و Walmart چقدر به طرز چشمگیری تغییر خواهد کرد ، یا کارگران آن شرکت ها تحت تأثیر قرار خواهند گرفت.

مقامات هشدار دادند که تغییرات ممکن است کافی نباشد.

“اینها تعهدات عمده ای هستند ، اما زمانی موثرتر می شوند که هر شرکت خصوصی در زنجیره تأمین کار مشابهی را انجام دهد. و اکنون ما به دنبال حمل و نقل و حمل بار برای افزایش ساعات و همچنین کمک به تنگناها هستیم. “

کامیون های FedEx در 22 سپتامبر 2021 در مرکز کشتی FedEx در لس آنجلس ، کالیفرنیا پارک شده اند
مشخص نیست که ساعات کار کارکنان FedEx ، UPS و Walmart چقدر به طرز چشمگیری تغییر خواهد کرد.
ماریو تاما/گتی ایماژ

علل مشکلات حمل و نقل محل بحث است. برخی از کارشناسان به افزایش ترافیک کانتینر و این واقعیت که افراد بیشتری در حال خرید آنلاین هستند اشاره می کنند. منتقدان بایدن به برنامه های سخاوتمندانه محرک COVID-19 و کمبود نیروی کار اشاره می کنند و کارفرمایان شاهد رکورد بی سابقه موقعیت های تکمیل نشده هستند.

دیدگاهتان را بنویسید