برنج اسپرسو ای همراه خود بوقلمون آسیاب شده


این برنج اسپرسو ای را انتخاب کنید و انتخاب کنید بوقلمون سرخ شده تحت تأثیر پروتئین را انتخاب کنید و انتخاب کنید فیبر، به زودی را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرراست کنار هم قرار دادن می تواند باشد.

برنج قهوه ای و بوقلمون سرخ شده.

خرج کردن به زودی منصفانه شام شلوغ خارق العاده برای شب است. ترتیب دادن به زودی را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرراست، می توانید به همین دلیل {هر} مختلط به همین دلیل پروتئین هر دو سبزیجاتی تخصصی ایجاد می کند یخچال شخصی دارید بیشترین استفاده را ببرید. این هفته برنج اسپرسو ای را انتخاب کنید و انتخاب کنید منصفانه بوقلمون را بر مقدمه یک چیز تخصصی ایجاد می کند انگشت داشتم مناسب کردم. می توانید به سادگی به همین دلیل این سیستم همراه خود سینه خروس، گوشت خوک چرخ کرده و حتی توفو بیشترین استفاده را ببرید!

طرز تولید برنج اسپرسو ای سرخ شده همراه خود بوقلمون آسیاب شده

آب مرغ را به قابلمه اضافه کنید

برنج اسپرسو ای را همراه خود بوقلمون آسیاب شده تنظیم کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود مناسب کردن سس سرخ کنید. ابتدا آب خروس را به 1 کاسه اضافه می کنیم.

شراب برنج و سرکه را اضافه کنید

نیاز دارند آن خواهد شد سس سویا، برنج را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرکه قرار می گیرند.

رب چیلی را اضافه کنید

در داخل مرحله بعد مقداری خمیر سیر پرخطر را انتخاب کنید و انتخاب کنید سس هویزین اضافه می کنید.

دوغاب نشاسته ذرت

همراه خود همزن بزنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید نشاسته ذرت را {به آرامی} اضافه کنید سپس جدا بگذارید.

پیاز را سرخ کنید

سپس همراه خود از جمله حبه های پیاز به ماهیتابه سوزان همراه خود مقداری روغن، خرج کردن به زودی را تنظیم کنید.

برچیدن زمین ترکیه

در داخل مرحله بعد، بوقلمون آسیاب شده را اضافه کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود نمک را انتخاب کنید و انتخاب کنید فلفل مزه دار کنید. {در حالی که} بوقلمون در داخل جاری پختن است، حتما آن خواهد شد را دانش کنید به همان اندازه ترد شود.

زنجبیل تازه رنده شده

سپس همراه خود بیشترین استفاده را ببرید رنده ریز هر دو رنده چسبناک، سیر را انتخاب کنید و انتخاب کنید زنجبیل معاصر را رنده کنید.

گل کلم را به ماهیتابه اضافه کنید

وقتی بوقلمون فقطً پخت، کلم بروکلی را به ماهیتابه اضافه کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود کمی فقط نمک را انتخاب کنید و انتخاب کنید فلفل مزه دار کنید.

سس را به سرخ شده اضافه کنید

سس را به ماهیتابه اضافه کنید، درگاه آن خواهد شد را بپوشانید را انتخاب کنید و انتخاب کنید به مدت زمان 5 {دقیقه} هر دو به همان اندازه روزی کدام ممکن است کلم بروکلی لوس شود بجوشانید.

برنج قهوه ای و بوقلمون سرخ شده.

روی منصفانه لایه برنج اسپرسو ای سرو کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود پیاز بی تجربه را انتخاب کنید و انتخاب کنید دانه کنجد زینت کنید.

گزینه جایگزین برای های سرراست

 • {سبزیجات} را گزینه جایگزین برای کنید. در مقابل کلم بروکلی، لوبیا بی تجربه، کلم زبان چینی هر دو کلم را بررسی کنید.
 • برنج را گزینه جایگزین برای کنید. این سرخ شده را همراه خود انواع برنج {مورد علاقه} شخصی هر دو همراه خود چاو ماین هر دو موضوع فرنگی سرو کنید.

سوالات معمولاً پرسیده می شود:

خواه یا نه خروس چرخ کرده گزینه جایگزین برای خوبی برای بوقلمون چرخ شده است؟

مطمئنا، یک انتخاب دیگر خارق العاده. احساس، سبک را انتخاب کنید و انتخاب کنید خورده شدن یکسانی دارند.

چه انواع روغنی برای خرج کردن به زودی بهترین است؟

سرخ‌کرده‌های پایه همراه خود روغن بادام‌زمینی هر دو نباتی مناسب می‌شوند، اما چه زمانی سبک آن خواهد شد را رفیق دارید، روغن کنجد می‌تواند {مقدار} بیشتری به آن خواهد شد اضافه تنبل.

راه به می توانم بقیه سرخ شده را ذخیره کنم؟

باقی مانده برنج را در داخل ظرف دربسته محافظت کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید برنج را غیر از باقیمانده حفظ کنید به همان اندازه 4 روز در داخل یخچال نگه دارد.

اصولاً هم بزنید

بخورید، لایک کنید، به اشتراک بگذارید!

نمی شود سرخ کردنی را {امتحان} کرده اید را انتخاب کنید و انتخاب کنید آن خواهد شد را رفیق دارید؟ دفعه بعد کدام ممکن است این {کار} را کردید، منصفانه {عکس} بگیرید را انتخاب کنید و انتخاب کنید آن خواهد شد را همراه خود رسانه های اجتماعی شخصی به اشتراک بگذارید! @thelemonbowl را انتخاب کنید و انتخاب کنید #thelemonbowl را تگ کنید به همان اندازه به همین دلیل غذای خواهید داشت لذت بردن ببریم را انتخاب کنید و انتخاب کنید به اشتراک بگذاریم.

لیز برنج قهوه ای و بوقلمون آسیاب شده می خورد.

این برنج اسپرسو ای را انتخاب کنید و انتخاب کنید بوقلمون سیر کننده، خوش ذوق را انتخاب کنید و انتخاب کنید {راضی کننده} حتی برای مردم ظریف است، البتهً خانوار خواهید داشت را به مشابه بعد کدام ممکن است شاد می تنبل، خوشحال می تنبل.

چنگال خواهید داشت انتظار برای است.

برنج قهوه ای و بوقلمون آسیاب شده ۲

برنج اسپرسو ای همراه خود بوقلمون آسیاب شده

این برنج اسپرسو ای را انتخاب کنید و انتخاب کنید بوقلمون سرخ شده تحت تأثیر پروتئین را انتخاب کنید و انتخاب کنید فیبر، به زودی را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرراست کنار هم قرار دادن می تواند باشد.

برای تجهیز: 10 از واقعی

پختن: {پانزدهم} از واقعی

ترکیبی: 25 از واقعی

{سهام}: 4

 • 1 پیاز {متوسط} (مکعبها)
 • 1 پری سینه بوقلمون آسیاب شده
 • 2 میخک سیر (رنده شده)
 • 1 قاشق سوپخوری زنجبیل (رنده شده)
 • ½ قاشق نوزاد نمک
 • ¼ قاشق نوزاد فلفل
 • 1 فنجان سوپ خروس (کم سدیم)
 • 2 قاشق های عظیم من می روم بید هستم (کم سدیم)
 • 1 قاشق سوپخوری سرکه شراب برنج
 • 1 قاشق سوپخوری رب فلفل صورتی را انتخاب کنید و انتخاب کنید سیر
 • 1 قاشق سوپخوری نشاسته ذرت
 • 1 قاشق سوپخوری سس hoisin
 • 4 عینک گل کلم بروکلی
 • ½ فنجان پیازچه (فاز)
 • منصفانه تابه عظیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید عمیق را همراه خود اسپری نچسب اسپری کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید روی حرارت {متوسط} ​​مقاومت خوب و دنج کنید.

 • پیازها را اضافه کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید حدود 3-4 {دقیقه} تفت دهید به همان اندازه لوس شوند.

 • در داخل همین جاری، در داخل منصفانه کاسه نوزاد، آب گوشت، سس سویا، سرکه، سرکه برنج، رب سیر سوزان، نشاسته ذرت را انتخاب کنید و انتخاب کنید سس هویسین را همراه خود هم ترکیبی کنید. بنشین جدا.

 • سینه بوقلمون، سیر، زنجبیل، نمک را انتخاب کنید و انتخاب کنید فلفل را به در کنار پیاز به ماهیتابه اضافه کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید به مدت زمان 5 به همان اندازه 7 {دقیقه} تفت دهید به همان اندازه بوقلمون اسپرسو ای شود. به همین دلیل منصفانه قاشق چوب برای فرار سینه بوقلمون بیشترین استفاده را ببرید.

 • وقتی بوقلمون سرخ شد گلچه های کلم بروکلی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ترکیبی آب خروس را اضافه کنید. بگذارید بجوشد را انتخاب کنید و انتخاب کنید سپس همراه خود درگاه به مدت زمان 5-6 {دقیقه} هر دو به همان اندازه روزی کدام ممکن است کلم بروکلی لوس شود بجوشانید. مناسب در گذشته به همین دلیل سرو همراه خود پیاز بی تجربه همراه با برنج اسپرسو ای ارائه شده همراه خود نخود بی تجربه، روغن کنجد را انتخاب کنید و انتخاب کنید پیاز بی تجربه زینت کنید.

برنج اسپرسو ای را طبق اصل روی معامله بسته کنار هم قرار دادن کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید در داخل اواخر زمان پخت، 1 خوب و دنج نخود بی تجربه منجمد را انتخاب کنید و انتخاب کنید 1 قاشق چایخوری روغن کنجد اضافه کنید. همراه خود پیاز بی تجربه زینت کنید. *داده ها خورده شدن ای جای می دهد برنج نمی شود*


انرژی: 231انرژیکربوهیدرات ها: 17.1gپروتئین: 31.8gچربی ها: 4.9gچربی ها های اشباع شده: 1gکلسترول ldl: 55میلی خوب و دنجسدیم: 627میلی خوب و دنجابتدایی: 3.3g