برنامه های با استعداد و با استعداد نیویورک را هنوز حساب نکنید: نماینده آدامز


برنامه شهردار بیل دو بلاسیو برای بازنگری در برنامه تیزهوشان و استعدادهای درخشان در مدارس ابتدایی شهر ممکن است کوتاه مدت باشد.

اریک آدامز ، نامزد حزب دموکرات ، سخنگوی شهردار بعدی شهر ، از گفتن اینکه آیا آدامز در صورت انتخاب ، تغییراتی را که بلاسیو در برنامه ایجاد می کند ، تجدید نظر خواهد کرد یا خیر.

اما ایوان تیس ، نماینده مجلس تأکید کرد که رئیس منطقه بروکلین “دائماً گفته است که او آزمون G و T را ادامه می دهد و منابع ، کلاس ها و پشتیبانی بیشتری را برای دانش آموزان کم درآمد ارائه می دهد تا نتایج عادلانه تری به دست آورد.”

دی بلاسیو طوفان بزرگی در روز جمعه ایجاد کرد وقتی که به طور ناگهانی برنامه ای را برای پایان دادن به برنامه تیزهوشان و استعدادهای درخشان در شهر اعلام کرد ، که با انتقاد شدید مخالفان که ادعا می کنند باعث جدایی طلبی می شود و به دانش آموزان مهد کودک سفیدپوست و آسیایی که از طریق مدرسه وارد می شوند ، سروکار دارد. امتحان

هم آدامز و هم رقیب جمهوری خواهش ، کورتیس اسلیوا ، در طول مبارزات انتخاباتی به صراحت اعلام کردند که نمی خواهند برنامه را به طور کامل حذف کنند.

اسلیوا حتی بیشتر در مورد نیت خود صادق بود و در یک کنفرانس مطبوعاتی در منهتن شنبه وعده داد که نه تنها “غافلگیری ماه اکتبر” اردک لنگ د بلازیو را بکشد ، بلکه پذیرش خود را در برنامه استعدادهای درخشان و فراتر از 2500 دانش آموز موجود در سال افزایش دهد.

کورتیس اسلیوا
کورتیس اسلیوا گفت در صورت انتخاب شهردار ، پذیرش خود را در برنامه تیزهوشان و استعداد ها گسترش خواهد داد.
جیمز کیوم

“جامعه آسیایی هدف قرار می گیرد زیرا از قوانین پیروی می کند. آنها در دستیابی به برتری تحصیلی موفق هستند ؛ خانواده ها و جوامع آنها انگیزه دارند تا از G&T استفاده کنند و از دبیرستان های تخصصی استفاده کنند. “

بنیانگذار فرشتگان نگهبان همچنین آدامز را متهم به “تکان دادن” کرد[ing]”در مورد این موضوع – ادعایی که Thies” دروغ “نامید.

طبق برنامه دو بلاسیو ، دانش آموزان فعلی در برنامه یادگیری تسریع شده می توانند در مدارس و کلاس های درس جداگانه خود بمانند ، اما گروه های جدید تا پاییز 2022 به طور کامل حذف می شوند و آزمایش برای بچه های 4 ساله به پایان می رسد.

این مدل با Brilliant NYC جایگزین می شود ، برنامه ای که به دانش آموزان 8 ساله و بالاتر فرصت می دهد تا در حین ماندن در کلاسهای معمولی خود با سایر دانش آموزان ، سرعت یادگیری را افزایش دهند. برنامه جدید در ماه دسامبر ، در آخرین ماه ریاست شهردار ، اجرا می شود.

دانش آموزان روی پوستر در PS 5 پورت موریس ، مدرسه ابتدایی در منطقه برانکس نیویورک ، نوشته و تأییدات مثبتی می نویسند.
شهردار بیل دی بلازیو وقتی اعلام کرد که برنامه ای برای پایان دادن به برنامه تیزهوشان و استعدادهای درخشان شهر دارد ، سروصدایی به پا کرد.
بریتنی نیومن/AP

وزارت آموزش و پرورش می گوید معلمان بچه هایی را که برای ابتکار جدید مناسب ترین هستند شناسایی می کنند و تست های پر خطر را که برخی از والدین برای کمک به بچه ها به معلمان کمک می کنند ، حذف می کند.

دفتر شهردار به پرسش هایی مبنی بر این که آیا دو بلاسیو نگران است جانشین او تغییراتی را که انجام می دهد ، پس بگیرد ، پاسخ نداد.

دی بلاسیو یک خبرنگار پست را که در یک رویداد غیر مرتبط روز شنبه در بروکلین از او در مورد برنامه خود برای از بین بردن ابتکار استعدادهای درخشان و مستعدان پرسید ، منفجر کرد.

با این حال ، او در گردهمایی براونزویل از یک مادر نگران شنید که فریاد زد: “با استعدادها و استعدادها چه خبر؟”

“چرا بچه ها نمی توانند فضای کافی برای رفتن به مدرسه داشته باشند تا از فرصت های برابر برای تحصیل برخوردار شوند؟” او گفت در حالی که شهردار سرش را به سوی چشم پوشی از او برمی گرداند. “من آن را درک نمی کنم.”

دیدگاهتان را بنویسید