با پخش QB ها جایگزین راسل ویلسون شوید


در حالی که بازی هفته پنجم “فوتبال شب پنجشنبه” به نظر می رسد خیلی وقت پیش است ، بسیاری از مدیران فوتبال فانتزی با یک سوال در ذهن خود بیدار شده اند: چگونه در جهان جایگزین راسل ویلسون می شوم؟

آسیب ها همیشه یک کابوس هستند ، اما از دست دادن ویلسون به دلیل پارگی تاندون انگشتان دست کم برای چهار هفته آینده صاحبان فانتزی را به پا می کند. مگر اینکه در لیگ هشت تا 10 تیمی بازی کنید ، که در آن تعداد کمی از بازیکنان مهاجم پشتیبان دفاع می کنند ، کار خود را برای شما تمام کرده اند. به دنیای پخش مدافعان چهارگانه خوش آمدید.

هر لیگ متفاوت است ، و برخی ممکن است تعداد انگشت شماری از گزینه های مناسب را در سیم معافیت پیدا کنند. اگر در ESPN بازی می کنید ، بازیکنانی مانند جو بارو ، رایان تاننهیل و درک کار در کمتر از 70 درصد لیگ های خود قرار دارند. البته ، بین کوفتگی گلو Burrow و آسیب گردن Carr ، ممکن است بخواهید عمیق تر به Kirk Cousins ​​یا Sam Darnold بروید تا هر دو از نظر پزشکی برطرف شوند.

در لیگ های یاهو ، درصد لیست بازیکنان دفاعی فوق الذکر کمی بیشتر است ، بنابراین ممکن است مجبور شوید به لیست مت دورتر بروید ، مت رایان ، دانیل جونز (امیدوارم این هفته پروتکل ضربه مغزی را تصویب کند) یا یکی از افراد تازه کار. هنوز آنجا هستی ممکن است شخصی مانند Burrow هر هفته یک گزینه در نظر گرفته شود ، اما با توجه به برخی از مسابقات سخت در NFL ، شما می خواهید کارت رقص خود را باز نگه دارید.

راسل ویلسون
راسل ویلسون
گتی ایماژ

هفته ششم چند گزینه جالب را برای شما ارائه می دهد ، شروع با دارنولد ، که به دنبال رستگاری است و با درجه دوم نرم وایکینگ ها روبرو می شود. تیلور هاینیک از واشنگتن مطمئناً می تواند ارزش تماشا را داشته باشد ، زیرا سران با توجه به این واقعیت که همه بازی های آنها به ضربات ضربات تبدیل می شود ، دومین امتیاز فانتزی را به بازیکنان دفاعی می دهند.

Carson Wentz همچنین باعث می شود که کلت ها با تگزاسی های پست برخورد کنند ، که ششمین امتیاز فانتزی را به موقعیت QB واگذار می کنند.

مصرف یک هفته در هر زمان احتمالاً بهترین کار است ، اما اگر باید از قبل برنامه ریزی کنید ، دارنولد و هاینیکه در هفته 7 نیز با یکدیگر مطابقت مطلوبی دارند. همانطور که ونتز و احتمالاً حتی مک دفاع جونیز پاتریوتز.

هفته های آینده ، حرکت در این آب ها را دشوار می کند ، اما اگر مسابقات را به درستی مطالعه کنید و روی بازوهای مناسب سرمایه گذاری کنید ، دیری نمی گذرد که راسل ویلسون دوباره در مرکز تیم های فانتزی شما قرار می گیرد.

هاوارد بندر معاون عملیات و سرپرست محتوا در FantasyAlarm.com است. او را در توییتر دنبال کنید rotobuzzguy و او را برنده جایزه “Fantasy Alarm Radio Show” در روزهای هفته از کانال ورزشی ورزشی فانتزی SiriusXM از ساعت 6 تا 8 بعدازظهر کنید تا برای همه توصیه های فوتبالی فانتزی خود به FantasyAlarm.com بروید.دیدگاهتان را بنویسید