با وجود بحران زنجیره تامین ایالات متحده ، جو بایدن به تازگی بندر تاسف می زند


پرزیدنت بایدن روز چهارشنبه از جان پورکاری ، فرستاده خود در بندر ، به دلیل انجام یک کار خوب-که دوبار او را با نام اشتباه نامید-تقدیر کرد ، در حالی که در مورد افزایش انبارهای ظروف حمل و نقل که تحویل به موقع کالاهای مصرفی روزمره ، هدایای کریسمس و … حتی درختان را برای قرار دادن آنها در زیر.

بایدن از کار پورکاری استقبال کرد زیرا او اعلام کرد که بندر لس آنجلس به دنبال یک برنامه کاری 24 ساعته و 7 روزه به دنبال مثال اضطراری بندر لانگ بیچ در مجاورت خود ، که سه ساعت پیش برای کاهش زنجیره تامین افزایش یافته بود ، به کار خود ادامه داد.

وی افزود: من می خواهم از جو پورکاری تشکر کنم. و من فکر می کنم جو یک کار عالی انجام داده است ، فرستاده ویژه من به طور خاص در بندرها ، که در چند هفته گذشته با همه ذینفعان این موضوع را کار کرده است.

کاخ سفید در 27 اوت اعلام کرد که جان دیویس پورکاری نماینده بندر خواهد بود. وی در زمان دولت اوباما معاون وزیر حمل و نقل بود.

جان پورکاری
جان پورکاری در زمان دولت اوباما معاون وزیر حمل و نقل بود. پورکاری در ماه آگوست به عنوان “فرستاده بندر” انتخاب شد.
بلومبرگ از طریق گتی ایماژ

استفاده بایدن از واژه “شغل خوب” در حالی ظاهر می شود که خلاف آن ظاهر می شود.

بیش از 100 کشتی بزرگ در نزدیکی ساحل لس آنجلس بیش از یک ماه است که منتظر تخلیه کالا هستند. این موضوع در هفته جاری با طولانی شدن بحران مورد توجه قرار گرفت و تحویل به موقع هدایا را برای تعطیلات تهدید کرد.

سیاستمداران از اعلام اینکه کسی “شغل خوبی” کرده است به دلیل استفاده بدنام از این جمله توسط رئیس جمهور جورج دبلیو بوش برای ستایش مایکل براون ، مدیر FEMA پس از طوفان کاترینا در نیواورلئانز در سال 2005 اجتناب می کنند. بسیاری از منتقدان معتقد بودند که براون کار خوبی نکرده است. شغل و این اظهارات برای نشان دادن بوش به عنوان فردی دور در واکنش سریع به بلایای طبیعی استفاده شد.

رئیس جمهور جو بایدن
پرزیدنت بایدن به اشتباه “فرستاده بندری” خود جان پورکاری ، جو ، در 13 اکتبر 2021 تماس گرفت.
گتی ایماژ

بایدن روز چهارشنبه همچنین از اتحادیه کارگری که در بندر لس آنجلس کار می کند به خاطر تعهد به کارکنان شبانه روزی تأسیسات تقدیر کرد. بنادر لس آنجلس و لانگ بیچ با هم حدود 40 درصد از کانتینرهای حمل و نقل بین المللی را که وارد ایالات متحده می شوند ، پردازش می کنند.

کاخ سفید اعلام کرد که FedEx ، UPS و Walmart همچنین متعهد می شوند ساعات کار پردازش بار را افزایش دهند تا کار هرگز متوقف نشود.

بایدن گفت: «والمارت در حال استفاده از ساعات غیرعادی در چند هفته آینده تا 50 درصد است.»

“علاوه بر این ، FedEx و UPS ، دو نفر از بزرگترین جابجایی بار در کشور ما ، امروز متعهد شده اند میزان کالاهایی را که در شب جابجا می کنند به میزان قابل توجهی افزایش دهند … تعهد آنها برای انجام همه روزه 24/7 به این معنی است که مشاغل با هر اندازه ای کالاهای خود را سریعتر و با اطمینان بیشتر به قفسه ها برسانید. “

شنبه 9 اکتبر 2021 ، کشتی های کانتینری در بنادر لس آنجلس و لانگ بیچ در لانگ بیچ ، کالیفرنیا ، ایالات متحده پهلو گرفتند.
کشتی های کانتینری در بنادر لس آنجلس و لانگ بیچ در لانگ بیچ ، کالیفرنیا پهلو گرفته اند.
بلومبرگ از طریق گتی ایماژ

اما بایدن همچنین گفت که به دنبال شرمساری از مشاغلی است که احساس می کند به اندازه کافی انجام نمی دهند. در تماس قبلی با خبرنگاران عصر سه شنبه ، یکی از مقامات دولت بایدن گفت: “اکنون ما به دنبال حمل و نقل بار و حمل و نقل برای افزایش ساعات و همچنین کمک به تنگناها هستیم.”

بایدن گفت: “در صورت نیاز به حمایت فدرال ، همه اقدامات مناسب را هدایت می کنم. و اگر بخش خصوصی پیشرفت نکند ، ما با آنها تماس می گیریم و از آنها می خواهیم که اقدام کنند. “

منتقدان می گویند بایدن با افزایش تقاضای مصرف کنندگان با وجوه سخاوتمندانه COVID-19 مقصر اصلی logjam است ، که همچنین با تورم بالا و رکورد تعداد افرادی که کار خود را ترک می کنند ، مقصر است. شماره رکورد فرصت های شغلی ، از جمله در صنعت حمل و نقل ، که در مرکز تنگنای زنجیره تامین قرار دارد.دیدگاهتان را بنویسید