با جیمز ولبرن آشنا شوید – FitnessBank


و چه ماجراجویی است. او در طول مسیر با انواع حیات وحش روبرو شده است ، اما خوشبختانه هیچ گونه گریزلی و گرگ وجود ندارد – اما صدای گرگ ها را شنیده است. جیمز می گوید هر بار که شب ها صدای گرگ ها را می شنود ، لرز از ستون فقرات او پایین می آید. او 21 ماهی گوزن ، شش عقاب کچل ، صدها گوزن ، صدها آنتالوپ ، صدها گوزن قاطری ، دو روباه و شش بز کوهی و نوزادان آنها را مشاهده کرد. او در یک حوضچه در وایومینگ با گله ای از اسب های وحشی روبرو شد. اسب نر به سمت جیمز حرکت کرد ، 20 فوت جلوتر ایستاد ، پاهایش را محکم زد و به او خروپف کرد. سپس کل گله به جهت خود برگشت و در دشت رعد و برق کرد ، یال های آنها در باد می وزید.

جیمز می گوید پیاده روی در مسیر برنامه ریزی برای آب و غذا است. هنگامی که او در بیابان نیومکزیکو شروع به کار کرد ، مجبور شد از مخازن گاو آب بگیرد. سپس در کوه های کلرادو ، او توسط یخ های فراوان و نهرهای تازه آب خراب شد. هنگامی که او وارد حوضه بزرگ وایومینگ شد ، به مخازن احشام بازگشت. غذای موجود در مسیر از وعده های غذایی کم آب کوله پشتی تشکیل شده است. جیمز می گوید نمی تواند غذای کافی را در مسیر حمل کند ، بنابراین هنگامی که هر پنج تا شش روز یکبار به یک شهر می رسد ، تا جایی که می تواند غذا می خورد. یک بار ، در یک رستوران در گرند لیکس ، CO ، جیمز آنقدر غذا سفارش داد که دو سرور طول کشید تا همه آنها را روی میز خود بیاورند. او آخرین لقمه را خورد.

به دلیل مصدومیت ، جیمز مجبور شد در ماه ژوئن یک ماه مرخصی بگیرد ، بنابراین امسال نتوانست مسیر را به پایان برساند. امسال ، جیمز از نیومکزیکو به Dubois ، WY پیاده روی کرد ، جایی که برای انتظار در زمستان سرد متوقف شد. او 1،915 مایل پیاده روی کرده است و در بهار مسیر را طی می کند تا آخرین 1،185 مایل آخرین ماجراجویی بزرگ خود را به پایان برساند.

به وب سایت وی مراجعه کنید علت ماجراجویی برای یادگیری بیشتر و اهدای تا از هدفش حمایت کند

سرعت می گیرد

کفش کوهنوردی مورد علاقه: بروکس کاسکادیا در مسیر ، جیمز تا کنون شش جفت کفش را پشت سر گذاشته است. او قبل از اینکه به یک جفت دیگر نیاز داشته باشد ، 400 مایل از یک جفت فاصله می گیرد.

مکان مورد علاقه برای پیاده روی: کوه های سان خوان در کلرادو و محدوده رودخانه باد در وایومینگ. “این رشته کوه ها مناظر دیدنی را ارائه می دهند. من عاشق قله های گرانیتی زیبا و باشکوه آنها با برف پوشیده از آسمان شدم. “

غذای مورد علاقه در مسیر: گوشت گاو استروگانف Mountain House و مرغ و پیراشکی غذاهای خشک شده را منجمد می کنند. “من خیلی خوردم ، این دو طعم آخر است که می توانم بخورم.”

ردیاب فعالیت مورد علاقه: فیت بیت

دیدگاهتان را بنویسید