با تناسب اندام خود را دوست داشته باشید. | اتصال تناسب اندام


تمرکز فوریه

حتی اگر یک ماه کوتاه باشد ، اما این نباید مانع از آن شود که عاشق یک روال جدید تناسب اندام شوید و تصمیمات خود را قوی نگه دارید. اگر از قبل این را نمی دانید ، ما بسیار مشتاق هستیم که بهترین کلاسها ، ماشینهای درجه یک و مربیان متخصص را در اختیار شما داشته باشیم. با این کار ، علاوه بر ارائه یک تجربه ایمن تر ، تمیزتر و بزرگتر ، شما همه چیز را که برای کار روی سلامت جسمی و روحی خود نیاز دارید در اختیار دارید.

یک دستور العمل برای بازیابی

بسیاری از ورزشکاران بعد از تمرینات شدید خود به نوشیدنی ها یا غذاهای بازیابی قسم می خورند و به راحتی می توان دلیل آن را تشخیص داد. مواد مغذی و پروتئین های مناسب به بدن شما بعد از ورزش می تواند به ترمیم ماهیچه ها ، تسکین دردهای مفصلی ، آب رسانی مجدد بدن و موارد دیگر کمک کند! این ماه ، ما روی یک نوشیدنی ریکاوری که خوشمزه است ، تهیه می شود و تعطیلات ملی را جشن می گیرد ، تمرکز می کنیم (روز شکلات تلخ 1 فوریه بودخیابان)

برخی از مردم به شکلات تلخ اعتراض می کنند بدون اینکه از فواید آن برای بدن مطلع باشند. این نه تنها منبع بزرگی از آنتی اکسیدان ها است ، بلکه قند کمتری نسبت به شیر و انواع سفید آن دارد. شکلات تلخ همچنین می تواند به شما کمک کند:

 • بهبود جریان خون
 • HDL را افزایش دهید (این کلسترول خوب است)
 • فشار خون پایین
 • التهاب را کاهش دهید
 • مواد معدنی مهم مانند منیزیم ، روی و آهن را به بدن اضافه کنید

با توجه به اهمیت مکمل بازیابی و مزایای شکلات تلخ ، تصمیم گرفتیم آنها را با هم مخلوط کنیم تا یک تکان آسان تهیه شود.

شکلات نازک dotFIT® لرزش بازیابی

عناصر

 • 1 عدد موز کوچک
 • 1 پیمانه dotFIT® کرم شکلاتی پروتئینی نرم وی
 • 1 قاشق غذاخوری پودر کاکائو شکلات تلخ
 • 1 فنجان یخ
 • 1 فنجان شیر بادام/جو دوسر
 • 1 قاشق غذاخوری شربت افرا خالص

جهت ها

همه مواد را به مخلوط کن اضافه کرده و هم بزنید تا یکدست شود. نی را در ظرف بریزید و بنوشید. یا اگر کسی تماشا می کند داخل لیوان بریزید.

نوع PRO: به جای شکلات تلخ ، سعی کنید به جای آن از زغال اخته استفاده کنید. آنها نه تنها مقدار زیادی آنتی اکسیدان دارند ، بلکه شیرین و خوشمزه نیز هستند.

پست های تناسب اندام فیزیکی

تمرینات شریک

تمرینات دایره ای ما در این ماه بر تمرین با یک شریک متمرکز بود. بنابراین ، چه این بهترین دوست شما باشد ، چه کسی دیگر ، چه یک عضو خانواده یا حتی دیوار (ما قضاوت نمی کنیم) ، ما لیستی از حرکاتی را تهیه کرده ایم که تضمین می شود در مورد مسائل اعتماد شما کار کند و ضربان قلب شما را افزایش دهد. با امکانات بزرگتر ما ، می توانید همه اینها را در راحتی ورزشگاه انجام دهید.

در تمام این تمرینات از یک توپ دارویی استفاده می شود. اگر یکی ندارید ، خوب است! می توانید یک توپ فوتبال ، بسکتبال یا حتی یک گالن آب جایگزین کنید. زیاده روی نکنید و حتما روی حرکات تمرکز کنید.

پیچ و تاب پزشکی توپ پزشکی

این تمرین همه چیز را انجام می دهد! پشت سر هم با شریک زندگی خود بایستید و توپ دارو را جلوی خود نگه دارید. در عین حال ، هر دوی شما به یک طرف می پیچید. وزن را به شریک خود واگذار کنید ، سپس برعکس آن را بچرخانید و توپ را از طرف دیگر در طرف مقابل قبول کنید.

شریک ندارید؟ توپ دارو را به سمت بیرون نگه دارید و به آرامی به یک طرف بچرخید. مکث کنید و سپس به طرف دیگر بچرخید. این 1 تکرار است 2 ست 10 تکراری انجام دهید.

پاس پزشکی نشسته بال

بعد از این عضلات شکم و عضلات شما درد می کند. اما با هر نوع تمرینی ، سوختگی خوبی است.

اگر شریک زندگی شما از انجام کارهای دیگر خودداری می کند ، با خیال راحت خلاق شوید. هنگامی که به بالاترین سطح رسیدید ، قبل از بازگشت به پایین ، توپ را چند ثانیه مستقیم در مقابل خود نگه دارید. 10 تکرار انجام دهید.

پاس پزشکی Crunch Pass

اعتماد با Medicine Ball Crunch Pass مهم است. این کار نه تنها بر روی شکم ، قلب و شانه های شما کار می کند ، بلکه به شما این فرصت را می دهد که روی هماهنگی چشم و دست خود نیز کار کنید. پروانه ها نیازی به استفاده ندارند.

شریک ندارید؟ نگران نباش! به جای عبور از توپ دارو ، آن را مستقیم به سمت بالا پرتاب کرده و هنگامی که به بالاترین سطح خود رسیدید ، آن را بگیرید. 15 تکرار انجام دهید.

رول پلان دار توپ پزشکی

اگر فکر می کنید تخته چوبی معمولی برای آتش زدن هسته شما کافی است ، دوست دارید مقداری از آنها را اضافه کنید حرکت های اضافی با Medicine Ball Plank Roll. شانه های شما نیز از شما تشکر می کنند.

این یک تمرین است که به تنهایی به همان اندازه سرگرم کننده است. توپ را با بازوی راست جلوی خود بچرخانید ، بازوی راست خود را به حالت تخته برگردانید و دست خود را دراز کنید و با بازوی چپ توپ را به سمت خود بچرخانید. این 1 تکرار است 2 ست با 8 تکرار انجام دهید ، سپس بازوهای شروع را عوض کرده و تکرار کنید.

ویژگی های عضو

ایمان و تناسب اندام راننده عضو برجسته این ماه است paradox_world_به الویرا چه در مسابقات بدنسازی شرکت کند و چه در خارج از باشگاه بدنسازی باشد ، همیشه توصیه های شگفت انگیزی برای ارائه دارد. او هرگز تسلیم نمی شود ، هرگز تسلیم نمی شود و همیشه مطمئن است که پشتکار دارد. او الهام بخش واقعی برای هر کسی – در هر زمان – در طول سفر زندگی خود است. وارسی paradox_world_ در اینستاگرام برخی از کلمات حکمت آمیز او را دریافت کند.

FC 2 فوریه 19 پارادوکس جهان

برنامه

وقتی صحبت از برنامه Fitness Connection می شود هیچ رقابتی وجود ندارد. این یک راه عالی برای پیگیری اهداف خود و ماندن در مسیر عظمت است.

برنامه ما با اجازه به شما کمک می کند تا سفر تناسب اندام خود را افزایش دهید:

 • پیگیری تمرینات
 • کلاسها را بیابید و برنامه ریزی کنید
 • به Fitness Connection @ Home دسترسی داشته باشید
 • برای محصولات داخل سالن پاداش دریافت کنید
 • چالش ها و اهداف را تعیین کنید

برنامه را امروز بارگیری کنید!

مراقب خودت باش

ما در حال حرکت تا سال 2021 با سرعت تردمیل هستیم. فراموش نکنید که کمی وقت بگذارید و آنچه را که در خودتان دوست دارید کشف کنید. آیا سرسختی شماست؟ قابلیت جونگلی با یک دست؟ کک و مک زیبا روی بینی شما؟ هر چه باشد ، به یاد داشته باشید که مراقبت و دوست داشتن خود بسیار مهم است. اگر تا به حال احساس ناراحتی کردید یا به پیک نیاز دارید ، از رفتن به آنجا دریغ نکنید. ما عاشق بالا بردن روحیه و همچنین وزنه زدن هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید