با استناد به دستور واکسن COVID NYC ، بروکلین نتس Ban Kyrie Irving از تیم


شان مارکس ، مدیرکل شرکت بروکلین نتز روز سه شنبه گفت که بروکلین نتز کایری ایروینگ را از این تیم محروم خواهد کرد تا زمانی که واجد شرایط شرکت کامل در دستورالعمل های واکسیناسیون COVID-19 نیویورک باشد.

این تصمیم پس از چند روز گمانه زنی در مورد آینده مدافع دفاعی ستاره نتز ، که از بحث عمومی در مورد وضعیت واکسیناسیون خود امتناع کرده است ، اما در بین گروهی از بازیکنان NBA تحت بررسی قرار گرفته است. اظهارات این تیم در مورد وضعیت ایروینگ مبهم بوده است زیرا کارفرمایان طبق قانون آمریکایی های دارای معلولیت اجازه ندارند به طور مستقیم اطلاعات پزشکی-مانند مصرف واکسیناسیون-در مورد تک تک کارکنان را به اشتراک بگذارند.

“کیری یک انتخاب شخصی کرده است ، و ما به حق فردی او در انتخاب احترام می گذاریم.” بیانیه خواندن. “در حال حاضر ، انتخاب توانایی او را برای عضویت تمام وقت در تیم محدود می کند و ما به هیچ یک از اعضای تیم خود اجازه نخواهیم داد که با حضور پاره وقت شرکت کند.”

طبق مقررات شهر نیویورک ، هم در مرکز بارکلیز و هم در مدیسون اسکوئر گاردن از همه کارکنان – از جمله بازیکنان – و همچنین بیشتر طرفداران خواسته می شود که مدرک واکسیناسیون را برای ورود نشان دهند. این قانون در حال حاضر در مورد بازیکنان مهمان اعمال نمی شود ، حفره ای که برخی از مقامات منتخب ایالت برای بستن آن تلاش می کنند.

در حالی که یک بازیکن واکسینه نشده می تواند در بازیهای خارج از خانه شرکت کند ، نت ها روز سه شنبه این احتمال را متوقف کردند و به این دلیل “ضروری است که ما شیمی خود را به عنوان یک تیم بسازیم و به ارزشهای مشترک و فداکاری قدیمی خود وفادار بمانیم”.

ایروینگ تا کنون اکثر تمرینات تیمی و تمام بازیهای پیش فصل را از دست داده است. او روز شنبه در تمرینات بیرونی تیم در پارک بروکلین بریج با ماسک ظاهر شد. روز بعد ، استیو نش ، سرمربی نتس اذعان کرد که این ستاره هفت دوره ای احتمالاً حداقل بخشی از فصل را از دست خواهد داد.

غیبت ایروینگ یکی از مهمترین پیامدهای دستورالعمل های واکسن شهر نیویورک است ، که نشان داده است میزان تلقیح را به طور گسترده در گروه های موظف مانند معلمان و کارکنان مراقبت های بهداشتی افزایش می دهد.

گفته می شود که سایر بازیکنان نتز و همچنین کل فهرست نیکس واکسینه شده اند.

ایروینگ در سال 2019 یک قرارداد چهار ساله و 141 میلیون دلاری با نتز امضا کرد و هدف آن قهرمانی این تیم بود. گفته می شود اگر او بازی نکند ، این فصل تا 15 میلیون دلار ضرر می کند.

نت ها چهارشنبه هفته آینده فصل خود را مقابل میلواکی باکس آغاز می کنند.دیدگاهتان را بنویسید