بایدن خواهان وحدت حزبی است زیرا دمکرات ها بر سر لایحه هزینه 3.5 تریلیون دلاری دعوا می کنند


رئیس جمهور بایدن روز شنبه از حزب شکسته خود درخواست کرد که دور هم جمع شوند و صورتحساب های مخارج چند تریلیون دلاری خود را تصویب کنند-به دموکرات ها اطمینان داد که برنامه گران قیمت او “برنده قرن 21” خواهد بود.

بایدن در سخنرانی سه دقیقه ای از پیش ضبط شده ای که شنبه در جلسه پاییز کمیته ملی دموکرات ها منتشر شد ، گفت: “پیام من ساده است: ما باید در کنار هم بمانیم و به ارزشهایی که به عنوان یک حزب برای خود قائل هستیم ، پایبند باشیم.”

بایدن گفت: “زیرا این توافق است: ما سال 2020 را به عنوان یک حزب متحد برنده شدیم.” “و ما به سال 2022 نگاه می کنیم ، در حالی که این کار را انجام می دهیم ، باید متحد بمانیم.”

بایدن نامی از طرفداران سنای جو منچین (DW.V.) و Kyrsten Sinema (D-Ariz.) ، که مقاومت آنها 3.5 تریلیون دلار هزینه های اجتماعی وی را متوقف کرده است ، یا سناتور برنی سندرز (I-Vt.) ، که به انفجار رساند ، نام برد. این دو در یک کنفرانس مطبوعاتی آتشین این هفته که اختلافات دموکرات ها را آشکار کرد.

سناتور جو مانچین (D-WV)
سناتور جو منچین (DW.Va.) از رئیس جمهور بایدن می خواهد تا برنامه 3.5 تریلیون دلاری خود را کاهش دهد.
آنا پول ساز/گتی ایماژ
سن  Kyrsten Sinema (D-Ariz.)
سناتور Kyrsten Sinema (D-Ariz.) بسته هزینه های اجتماعی رئیس جمهور بایدن 3.5 تریلیون دلاری را متوقف کرده است.
بلومبرگ از طریق گتی ایماژ

اما او به وفاداران حزب وعده داد که برنامه های مخارج وی ، در صورت تصویب ، در آینده مورد ستایش قرار خواهد گرفت – حتی اگر برخی از دمکرات ها نگران باشند که قیمت بالای آن و افزایش شدید دولت می تواند برای اکثریت کنگره آنها در انتخابات میان دوره ای سال آینده هزینه داشته باشد.

بایدن وعده داد: “اگر امروز همه چیز را ارائه دهیم ، 50 سال بعد مردم به گذشته نگاه می کنند و می گویند این دوره بود ، این لحظه بود ، آمریکا در قرن 21 پیروز شد.”

دیدگاهتان را بنویسید