بالاخره میله های تغذیه JSHealth من اینجا هستند!


رژیم غذایی روزانه همیشه قبل از پروتکل مراقبت از خودم است. من معتقدم که هر روز سه وعده غذایی اصلی و 1 تا 2 میان وعده می خورم. این به ثابت نگه داشتن سطح قند خون شما کمک می کند ، که به تولید انرژی کمک می کند ، از کمبود غذا جلوگیری می کند و می تواند میل شدید به قند را کاهش دهد.

اغلب ، وقتی مشغول کار هستیم یا در حال حرکت هستیم و به چیزی سبک و راحت نیاز داریم ، می توانیم به میان وعده های کمتر سالم برسیم. به همین دلیل است که من توصیه می کنم یک نوار تغذیه داشته باشید که حاوی موادی است که می توانید به آنها اعتماد کنید. با این حال ، من واقعاً برای یافتن نواری که دارای قند کم و پروتئین و فیبر کافی برای حمایت از سطح قند خون و سیری … من احساس می کردم که همیشه باید در مورد چیزی مصالحه کنم ، خواه شیرین کننده های مصنوعی باشد ، هم قند و هم طعم آن.

بنابراین من به طور طبیعی به یک سفر 18 ماهه رفتم تا نواری ایجاد کنم که تمام معیارهای مهم را برآورده کند – که DEMAND HIGH را تعیین می کند! من به معنای واقعی کلمه از شروع این خط میله های پروتئینی امتناع کردم مگر اینکه احساس کنم آنها بهترین میله های ممکن هستند. ما همچنین می خواستیم آنها را با برخی از مواد مغذی و ویتامین های مورد علاقه خود ، مانند کلاژن و پروبیوتیک ها ، مکمل کنیم تا طیف وسیعی از میله ها را داشته باشیم که نتایج سلامتی را نیز به همراه خواهد داشت!

من بسیار هیجان زده هستم تا سرانجام نتیجه نهایی را کشف کنم. آنها با غذاهای کامل ساخته شده و با پروتئین های گیاهی ، فیبر ، پروبیوتیک ها و موارد دیگر مصرف می شوند. هر Nourish Bar به طور خاص با ترکیبات مناسب و بدون قندها و افزودنی های پنهان تهیه شده است ، دارای مشخصات درشت مغذی با پروتئین و فیبر کافی برای حمایت از سطح متعادل قند خون است.

در 3 طعم موجود است که هر کدام مزایای سلامتی و زیبایی خاص خود را دارند. P.S. بازی در بازی های مورد علاقه دشوار است زیرا من همه را می پرستم ، اما اگر مجبور باشم انتخاب کنم … نمی توانم از ادویه دارچین عبور کنم!

نوار زیبایی Nourish + Glow خرد کردن کره بادام زمینی

سرشار از پروتئین های گیاهی ، پروبیوتیک ها و فیبر برای تغذیه بدن ، به علاوه خالص ترین منبع زیست کلاژن دریایی برای حمایت از پوست سالم و درخشش! عدس های فعال شده به این نوار بر پایه کره بادام زمینی طعم خوشمزه ای می بخشد.

تغذیه + انرژی بخشیدن به نوار پروتئین – تراشه دو تراشه

بدن خود را با این ترکیب شکلاتی از پروتئین های گیاهی ، پروبیوتیک ها و فیبر که برای تغذیه و پر کردن روز شما طراحی شده تغذیه کنید! دانه های کاکائو یک ترد خوشمزه به این نوار چاک فاسد می افزایند.

نوار تغذیه ای + پروتئینی گوارشی – ادویه دارچین

زندگی خود را با این نوار ، که پر از هضم ، پشتیبانی از پروبیوتیک ها و فیبر و همچنین پروتئین های گیاهی مغذی است ، چاشنی کنید. دارچین طعم دلپذیری به آن می بخشد ، علاوه بر این از سطح قند خون سالم نیز پشتیبانی می کند.

می توانید در مورد مزایای مجموعه Nourish Bar بیشتر بدانید اینجا من نمی توانم صبر کنم تا بهترین بارهای جهان را تجربه کنم (به هر حال ما اینطور فکر می کنیم!).

مقالات عشق x

دیدگاهتان را بنویسید