بازی های گیربکس مراقبت های بهداشتی – AI و IoMT


اکوسیستم سلامت فعلی در هند:

به نظر می رسد اکوسیستم سلامت هند در مسیری خوش بینانه حرکت می کند. فناوری نقش مهمی در بهبود دسترسی ، در دسترس بودن و بهره وری راه حل های مراقبت های بهداشتی ایفا می کند. بخش مراقبت های بهداشتی به سمت استفاده از فناوری حرکت می کند و فلسفه خود را در مورد مراقبت از بیماران تکمیل می کند.

هوش مصنوعی (AI) و اینترنت اشیاء یا اینترنت پزشکی اشیاء ، IoMT تغییرات قابل توجهی را به همراه دارد و بهره وری را افزایش می دهد و مراقبت های بهداشتی را هموار می کند. نتایج درمان را بهبود می بخشد و مراقبت از بیمار را بهبود می بخشد.

اتخاذ فناوری جدید در مراقبت های بهداشتی:
سازمان مراقبت های بهداشتی خود را با توصیه های سیاست AMA AI هماهنگ کنید

بر اساس گزارش 15 کشور FHI در مورد سلامتی از سال 2019 ، هند با 76٪ از متخصصان مراقبت های بهداشتی کشور در حال حاضر از طریق استفاده از سوابق سلامت دیجیتال (DHR) در عمل خود پیشگام در پذیرش فناوری سلامت دیجیتال است. توسط Royal Philips ، رهبر جهانی در فناوری مراقبت های بهداشتی سوابق سلامت دیجیتال / سوابق الکترونیکی سلامت به طور گسترده توسط اکثر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی خصوصی در هند به تصویب رسیده است. به ویژه پس از اعلام استانداردهای EHR برای هند ، ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی خصوصی تمرکز خود را بر پذیرش ECC متمرکز کرده اند.

Simbo.ai یکی از پیشگامان هوش مصنوعی است با توضیح: دستیار پزشک صدا

Simbo.ai ، پیشگام در توضیح هوش مصنوعی ، یک دستیار صوتی هوشمند به نام SIMBO طراحی کرده است. SIMBO اسناد EMR را با استفاده از موتور بومی گفتار به متن و درک زبان طبیعی (NLU) ایجاد می کند. علاوه بر این ، فناوری ثبت اختراع ، BISLU (درک گفتار با الهام از مغز) و GIPCA (معماری پیش بینی و اصلاحی هوشمند) به پزشکان این امکان را می دهد تا در کمتر از 30 ثانیه ، بدون نصب نرم افزار ، EMR ایجاد کنند و پلت فرم آگنوستیک است.

Simbo در واقع شتاب دهنده بهره وری پزشک است. در زیر ویژگی های متمایز SIMBO است که به پزشکان در مشاوره یکپارچه با بیماران کمک می کند.

ویژگی های فناوری پیشرفته SIMBO:

ویژگی های سیمبو به 4 زیر عنوان تقسیم می شوند. کاربر ، عملکرد ، دقت و هوش به عنوان یک انسان.

  • آسان برای استفاده: رابط کاربر پسند Simbo نیازی به صفحه کلید یا موس ندارد. نیازی به نصب نرم افزار ندارد و روی پلت فرم آگنوستیک است. همچنین به پزشکان این امکان را می دهد که هنگام ثبت سند الکترونیکی سلامت ، یادداشت های معمولی را یادداشت کرده و ویرایش کنند.
  • کارایی: زمان واقعی و طراحی مقاوم در برابر سر و صدا سیمبو عملکرد بالا را تضمین می کند. با استفاده از الگوهای SIMBO ، پزشکان می توانند در کمتر از 30 ثانیه EMR ایجاد کنند. علاوه بر این ، طراحی تعاملی زمان واقعی آن تضمین می کند که EMR بدون رعایت قوانین خاصی ایجاد می شود.
  • دقت: Simbo حتی در محیط های پر سر و صدا بسیار دقیق است ، با میزان خطای کلمه 2.6 ((WER) و 3.1 rate درصد خطای جمله (SER) ، که SIMBO را یکی از بهترین در جهان می کند.
  • هوش شبیه انسان: Simbo با ثبت اختراعات خود در انتظار فناوری BISLU و GIPCA فراتر از دیکته است. پزشکان مجبور نیستند SIMBO را دیکته کنند. هوش انسانی سیمبو به او اجازه می دهد تا از طریق استخراج داده های ساختاری خود ، با شیوه های گفتگوی پزشکان سازگار شود. علاوه بر این ، پزشکان مجبور نیستند دنباله ها را دنبال کنند. SIMBO می تواند به طور خودکار در عنوان مناسب مرتب شود و پزشک همچنین می تواند دارو را در صورت عدم دریافت دارو تجویز کند

SIMBO از طریق 1 میلیون ضبط صدا آموزش دیده است. همه لهجه های انگلیسی هندی را پشتیبانی می کند و مطابق با نیازهای بالینی هندی آموزش دیده است.

Simbo – شتاب دهنده بهره وری دکتر:

Simbo برای تقویت طراحی شده است. هدف تغییر مراقبت از بیماران و افزایش بهره وری پزشکان با تمرکز آنها بر مشاوره و تشخیص بیماران با بازی تمیز است. سیمبو همچنین می تواند بیماران را مجدداً معاینه کند ، به عنوان یک دستیار پزشک هوشمند کار کرده و دقیق ترین اسناد EMR را در صنعت آماده می کند. سیمبو به پزشکان اجازه می دهد تا بر شایستگی های اصلی خود تمرکز کرده و سایر کارهای ضروری را انجام دهند.

فناوری مانند SIMBO برای تغییر عملکرد محیط مراقبت های بهداشتی در هند طراحی شده است.

SIMBO – بهترین SaaS برای صنعت مراقبت های بهداشتی:

سیمبو با ایفای نقش صدا (رابط) به هر EMR اجازه می دهد تا یک EMR صوتی باشد. Simbo.ai در حال حاضر از ورودی صدا پشتیبانی می کند. API را از طریق نرم افزار وب برای ارسال داده های صوتی و دریافت پاسخ به JSON ارائه می دهد. سیمبو دارای موتور ASR مقاوم در برابر سر و صدا به همراه NLU مبتنی بر هوش مصنوعی است. API زمان واقعی برای ایجاد راه حل های تعاملی با عملکرد بالا ارائه می دهد. با استفاده از الگوها ، پزشکان می توانند در کمتر از 30 ثانیه EMR ایجاد کنند. به EMR با صدا اجازه می دهد تا از ابزار دیکته دور باشد. هوش انسانی سیمبو به او اجازه می دهد تا با شیوه مکالمه پزشکان سازگار شود.قابلیت همکاری از طریق یک API واحد |  فناوری اطلاعات بهداشت و درمان امروزه

پیشرفت های فناوری:

IoMT با اتخاذ فناوری های جدید در هوش مصنوعی توضیحی (AI) و اینترنت اشیاء یا اینترنت اشیاء پزشکی ، کلید پیشرفت پزشکی در هند خواهد بود. این فناوری ها همچنین متخصصان مراقبت های بهداشتی را قادر می سازد تا نقایص جدی در ارائه مراقبت را برطرف کنند.

در صورت پیاده سازی ، تصویب و معرفی فناوری های مدرن در ارائه خدمات درمانی فعلی ، می تواند زمان انتظار را به میزان قابل توجهی کاهش داده و بهره وری را با به حداقل رساندن مداخله انسان در پرونده های پزشکی الکترونیکی (EMR) به میزان قابل توجهی کاهش دهد. برنامه ریزی منابع سازمانی (ERP) / سیستم های اطلاعات بیمارستانی (HIS )

مراقبت های بهداشتی در هند به دلیل معماری چند لایه دولت مراقبت های بهداشتی پیچیده است. بیمارستان های دولتی و خصوصی از فناوری های جدیدی مانند SIMBO استفاده می کنند. این تصویب می تواند راه را برای خدمات خوش بینانه ، کارآمد و مقرون به صرفه برای صنعت مراقبت های بهداشتی در هند هموار کند. استفاده از فناوری قطعاً باعث ایجاد مراقبت بهتر از بیمار ، تجربه مشتری و برتری عملیاتی در اکوسیستم سلامت می شود. یک سیستم یکپارچه ارائه خدمات درمانی نیاز به هر ساعت است.

خلاصه

نام مقاله

بازی های گیربکس مراقبت های بهداشتی – AI و IoMT

شرح

با استفاده از فناوری های جدید در هوش مصنوعی توضیحی (AI) و اینترنت اشیاء یا اینترنت اشیاء پزشکی ، IoMT کلید پیشرفت پزشکی در هند خواهد بود. این فناوری ها همچنین متخصصان مراقبت های بهداشتی را قادر می سازد تا نقایص جدی در ارائه مراقبت را برطرف کنند.

نویسنده

بیت سینگ |

نام ناشر

mTatva.comدیدگاهتان را بنویسید