بازگشت میهن پرستان تام بردی با هزینه بیل بلشیک انجام می شود


یکشنبه شب باران بارید ، یک توسعه مناسب فاکسبورو. بیل بیلیچک مجبور بود کاپشن خود را روی سرش بگذارد و تام بردی باید با یک توپ صاف کنار بیاید. اگر پاتریوت ها می خواستند میزبان سورئال ترین دیدار در تاریخ NFL باشند ، خدایان فوتبال قرار بود همه چیز را درست انجام دهند.

بردی در دقایق پایانی به اندازه کافی تلاش کرد تا تامپا بی را پیش بیندازد و تقریباً روی پاس بلند تاچ داون سوم به انتونیو براون ضربه زد و او قبل از اینکه بوکانیرز برای یک گل زمینی و یک گل 19- گل به ثمر برساند ، آن را در پشت منطقه آخر به زمین زد. 17 سرب

بردی که بدون Rob Gronkowski مصدوم کار می کرد ، در این بازی نتوانست گل بزند و فقط بیش از نیمی از ارسال های خود را انجام داد. او سرانجام در مقابل یک مغز متفکر دفاع می رفت ، سرمربی پاتریوت ها که تیمش را به یک مدافع تازه کار تبدیل کرده بود که شبیه برادر کوچکتر برادی بود.

مک جونز توپ و لحظه را در دست داشت و ساعت شروع به خشک شدن کرد ، زیرا بیلیچیک و برادی بی اختیار از کنار خود به تماشای اختلاف خانواده خود می نگرند. جونز قبلاً دو پاس تاچ داون پرتاب کرده بود. این بار انتخاب دور اول آلاباما تنها به یک گل زمینی نیاز داشت.

همانطور که معلوم شد ، نیک فولک نمی تواند آن را به او بدهد ، نه از 56 یارد. ضربه فولک به راست به چپ برخورد کرد. بیلیک تکان داد و سرش را پایین انداخت و برادی مشتش را فشار داد. این یک بازی اینچ است ، درست است؟ وقتی همه چیز تمام شد ، مدافع میهمان امسال در ورزشگاه ژیلت 1-0 بود و سرمربی تیم میزبان 0-3 بود.

بليچيک برادي را در آغوش گرفت و او را روي شانه سمت راست لمس کرد. بعداً ، بیلیچیک وارد رختکن تامپا بی شد و بیش از 20 دقیقه با بردی در منطقه ای خصوصی ملاقات کرد.

برادی
تام بردی و Buccaneers یکشنبه شب Patriots بیل Belichick را شکست دادند.
USA Today Sports ، گتی ایماژ

بریدی با صدای خشن خود گفت: “من برای او به عنوان یک مربی احترام زیادی قائل هستم و برای این سازمان احترام زیادی قائل هستم.” مدافع برنده می گوید که هفته ای احساسی بوده است و پاسخ هواداران به او را “عالی” خواند. برادی در خروج طوفانی خود گفت: “سفر فوتبالی ام مرا به جای دیگری برد.”

جونز یکشنبه شب بردی را خیلی بهتر بازی کرده بود و مهم نبود. بردی بازی را برد زیرا او همیشه برنده بازی است و بلیشیک ، که قبل از برادی در بریتانیا در نیو انگلند 5-13 بود ، اکنون از زمانی که بریدی او را برای تفریح ​​در زیر نور آفتاب رها کرده است ، 8-12 است.

بیلیچیک می گوید: “این امشب کوتاه آمدن ناامید کننده است.”

هیچ وقت نبود؟ وقتی شخصی در کنفرانس خبری Belichick سعی کرد از او در مورد رویارویی با Brady برای اولین بار س askال کند ، مربی Patriots حرفش را قطع کرد و گفت: “ما هر روز در تمرین تدافعی مقابل تام برادی قرار گرفتیم. بنابراین اینطور نیست که ما تام بردی را قبلاً ندیده باشیم. آنها یک تیم فوتبال خوب هستند و او یک مدافع عالی است و من فکر می کنم همه چیز بدون گفتن پیش می رود. “

البته این کل رویداد هرگز نباید اتفاق می افتاد. چهار سال و نیم پیش ، قبل از اینکه 40 ساله شود ، برادی به من گفته بود که می تواند خود را در اواخر 40 سالگی ببیند.

وی در آن زمان گفت: “من همیشه اواسط 40 سالگی خود را می گفتم و طبیعتاً این به معنی 45 سالگی است.” “اگر به آنجا برسم و هنوز هم مثل امروز احساس کنم ، نمی دانم چرا نمی خواهم ادامه دهم.” وقتی از او پرسیدم: “چه کسی می گوید تام بردی نمی تواند در 50 سالگی بازی کند؟” او پاسخ داد: “این یک سوال عالی است.”

بنابراین بلیشیک در تمام این سالها آماده بود تا برای بردی بازی ، بازی و بازی را آماده کند ، و با این وجود هیچ کاری انجام نداد تا مطمئن شود که مدافع وسط وی به عنوان نماد یک لباس بوستون مانند بیل راسل ، تد ویلیامز بازنشسته شد. ، و لری برد. در حقیقت ، بیلیچیک هرگز با قرارداد طولانی مدتی که امیدوار بود و مطمئناً مستحق آن بود ، به برادی پیشنهاد نداد ، اما به جز بازیکن فرنچایز خود ، یک Uber فراخواند و او را تا در خانه همراهی کرد.

قبل از بازی یکشنبه ، در شبی که هر چیزی غیر از عادت بود ، برادی با دویدن عادی خود در حاشیه ورزشگاه ژیلت و پمپ مشت معمولی وحشیانه و جهشی خود را به سمت جمعیت انجام داد. او هماهنگ کننده تهاجمی سابق خود ، جاش مک دانیلز را در زمین بغل کرد ، همانطور که قبلاً رئیس سابق خود ، روبرت کرافت ، را بیرون رختکن در آغوش گرفته بود.

برادی ساعاتی قبل از شروع مسابقه توییت کرده بود ، همراه با یک فیلم برجسته ، “خوشحالم که برگشتم.”

تام
تام بردی پس از شکست پاتریوت ها در روز یکشنبه جشن می گیرد.
گتی ایماژ

حتی بهتر بود که با هفتمین حلقه سوپربول برگردید ، در حالی که بلیشیک و پاتریوت ها روی شش گیر کرده بودند.

برادی ادای احترام ویدیویی خود را دریافت کرد و شنید که طرفداران نام او را می خوانند. وقتی او برای اولین بار با 12:54 دقیقه در کوارتر اول وارد بازی شد ، جمعیت او را فریاد زد. بسیاری از افرادی که هو می کردند پیراهن های میهن پرستان او ، شماره 12 او را می پوشیدند. قبل از پایان کوارتر ، بردی از درو بریس به عنوان رهبر تاریخ در لیگ در عبور از حیاط ها پیشی گرفته بود-در زمینی که او همیشه قصد شکستن آن را داشت. آن رکورد در خدایان فوتبال باید آن را به او می دادند.

و آنها مجبور شدند این پیروزی غرق در باران را بر مربی ای که هرگز نباید او را در وهله اول رها می کرد ، به او بدهند.

دیدگاهتان را بنویسید