بازدید کنندگان با استاندارد حرفه ای در 4 جاده/مسدود چالوس را انتخاب کنید و انتخاب کنید شمال تهران آزادراه به شبیه به اندازه ساعت 4 بعد اجتناب کرده اند ظهررئیس وسط داده ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید مدیریت بازدید کنندگان پلیس راهور فراجا اجتناب کرده اند بازدید کنندگان با استاندارد حرفه ای در 4 محور خبر داد.

سرهنگ احمد شیرانی در ذکر شد وگو در جدا خصوصی ایسنا. وی در خصوص فینال وضعیت ترافیکی جاده های ملت ذکر شد: بر مقدمه فینال گزارش های امکانات مدیریت بازدید کنندگان پلیس راه در در سرتاسر ملت، هم اکنون شاهد بازدید کنندگان با استاندارد حرفه ای در 4 محور مواصلاتی هستیم. بر این مقدمه بازدید کنندگان در آزادراه کرج – قزوین در محدوده مهراویلا را انتخاب کنید و انتخاب کنید آزادراه قزوین – کرج در محدوده پل فردیس پرحجم را انتخاب کنید و انتخاب کنید بعضا نیمه با استاندارد حرفه ای است.

وی آسیب دیده نشده داد: علاوه بر این در محور ساوه – تهران محدوده بهمن آباد بازدید کنندگان با استاندارد حرفه ای را انتخاب کنید و انتخاب کنید نیمه با استاندارد حرفه ای گزارش شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید در محور شهریار – تهران حدفاصل میدان معادن به شبیه به اندازه شهرقدس نیز وضعیت مشابهی موجود است.

رئیس وسط داده ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید مدیریت بازدید کنندگان پلیس راهور فراجا در جدا خصوصی خاص اینکه محور چالوس را انتخاب کنید و انتخاب کنید آزادراه تهران شمال به شبیه به اندازه ساعت شانزده همچنان مسدود است، ذکر شد: محور چالوس در استان های مازندران را انتخاب کنید و انتخاب کنید البرز به انگیزه اجرای عملیات کارگاه راهداری مسدود است. تردد در این مدت اجتناب کرده اند محورهای متنوع هراز را انتخاب کنید و انتخاب کنید فیروزکوه انجام تبدیل می تواند باشد.

شیرانی افزود: علاوه بر این محور ریگان – ایرانشهر نیز به شبیه به اندازه اطلاع ثانوی مسدود است. علاوه بر این محور لاسم ارجمند به انگیزه شرایط فصلی مسدود را انتخاب کنید و انتخاب کنید جاده امامزاده داوود نیز همچنان مسدود است.

رئیس وسط داده ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید مدیریت بازدید کنندگان پلیس راهنمایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید رانندگی فراجا علاوه بر این در جدا خصوصی ادعا کردن شماره تلفن صد را انتخاب کنید و انتخاب کنید بیست اجتناب کرده اند رانندگان را انتخاب کنید و انتخاب کنید مسافران خواست در قبلی اجتناب کرده اند آغاز بازدید در جدا خصوصی این شماره تصمیم گرفته را انتخاب کنید و انتخاب کنید در جدا خصوصی اطلاع اجتناب کرده اند فینال وضعیت جوی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ترافیکی جاده های ملت بیشترین محدوده را داشته باشند. زمان صحیح را انتخاب کنید و انتخاب کنید بهتر از مسیر برای بازدید خصوصی محدوده کنید.

انتهای پیام