این کارکنان مراقبت های بهداشتی ترجیح می دهند تا واکسیناسیون اخراج شوند: سلامتی


این یک نقل قول از مقاله است زیرا در پشت دیواره پرداخت است.

ممنون که اینو خوندی

دبورا کنراد ، دستیار پزشک در غرب نیویورک ، و سیمون لزلی ، اپراتور تابلو بیمارستان در کوئینز ، هر دو ساعت های طولانی و پرخطر در طول همه گیری کار کرده اند. اما اکنون ، هر دو آماده اند تا شغل خود را از دست بدهند تا اینکه مهلت ایالت دوشنبه را برای واکسیناسیون کارکنان مراقبت های بهداشتی رعایت کنند.

آنها با سرپیچی از نظم ، در برابر اقدامی که به گفته کارشناسان بهداشت عمومی برای نجات جان افراد و پایان دادن به همه گیری بحرانی است ، مقاومت می کنند. در حالی که هر یک دلایل متفاوتی برای تصمیمات خود ذکر می کنند – خانم لزلی گفت که کارفرمای او درخواست او برای معافیت پزشکی را رد کرده است. خانم کنراد به عوارض جانبی واکسن اشاره کرد که ادعا می کرد دیده است ، اما از اجماع علمی خارج می شود.

حدود 70 درصد از بزرگسالان واکسینه شده اند. اما همه اینطور نیستند و یک کارمند بهداشتی که واکسینه نشده است نه تنها بیشتر مریض می شود ، بلکه احتمال انتشار ویروس نیز بیشتر است.

در مخالفت با نظم ، آنها در برابر اقدامی که کارشناسان بهداشت عمومی می گویند مقاومت می کنند برای نجات زندگی و پایان همه گیری بسیار مهم استبه در حالی که هر یک دلایل متفاوتی برای تصمیمات خود ذکر می کنند – خانم لزلی گفت که کارفرمای وی درخواست وی برای معافیت پزشکی را رد کرده است. خانم کنراد به عوارض جانبی واکسن اشاره کرد که ادعا می کرد دیده است اما از اجماع علمی خارج می شود – بی اعتنایی آنها تجسم یک معمای رو به روی نیویورک است.

کارشناسان این دستور را راهی روشن برای کارکنان مراقبت های بهداشتی می نامند تا از گسترش موج جدید ویروس جلوگیری شودو متقاعد کردن افراد مشکوک به واکسیناسیون. و سیستم های بهداشتی می گویند این طرح برای حفظ ایمنی بیماران و کارکنان بسیار مهم است.

ممنون از وقتی که برای خواندن این مطلب گذاشتید.

سوال یا نظر؟

دیدگاهتان را بنویسید