این بسیار باورنکردنی برای یانکی ها مناسب بود: شرمن


به مدت شش ماه ، یانکی ها یک نبرد داخلی را انجام دادند که فصل آنها را برجسته کرد – “برجسته” نیمی از آن نبرد را به درستی توصیف کرد.

بنابراین به درستی بازی 162 خلاصه ای از 161 اول را ارائه می دهد – آیا تهاجم مورد حمایت یانکی تا به حال به اندازه کافی برای جلب نظر بازیکنان زمین که حتی از مهربانترین پیش بینی فراتر رفته بود ، سود می آورد؟

به مدت 8 ¹/₂ نوبت ، تیمی از بازیکنان یوکیز-هیچ کدام از آنها گریت کول در استراحت کوتاه-دومین گلزنی برتر گلزنی را بدون هیچ دوشی در اختیار داشتند. یا همان مجموع جرم یانکی تا آن نقطه جمع آوری شده بود. گلزنی را فراموش کنید ، یانکی ها حتی یک دونده را به موقعیت گلزنی منتقل نکرده بودند. آنها بیش از آنکه تعداد بازدیدها (یک) را به نمایش بگذارند ، بیشتر به نمایش دوگانه (دو) روی آوردند.

تابلوی امتیاز بیش از فقدان خطای یانکی نشان می داد. بلو جی ها قرار بود برنده شوند ، رد ساکس برای پیروزی تیم ملی در راه پیروزی تجمع کرده بود. یانکی ها برای جلوگیری از بازی 163 در تورنتو باید پیروز می شدند.

آنها این کار را از طریق دو ضربه چپ به چپ توسط Rougned Odor و Anthony Rizzo در مقابل Josh Fleming ، فوق العاده فوق العاده توسط Tyler Wade (که در پست Odor بازی کرد) و اولین ضربه پیاده روی در حرفه Aaron Judge انجام دادند و 1-0 را به ثمر رساندند. پیروزی بر اشعه ها

هیچ بازی 163 وجود نخواهد داشت. در عوض ، Rivalry فصل دیگری دارد ، سه شنبه شب ، مرگ ناگهانی ، Fenway Park. برنده AL-best Rays در سری Division را دریافت می کند و اگر خدایان بیس بال وجود دارند ، امیدواریم سه شنبه شب به همان اندازه بازی 162 دراماتیک و پرتنش باشد.

آرون بون گفت: “من عاشق گروه ما هستم ، من عاشق بچه هایمان هستم ، من رقابتمان را دوست دارم.” “این کامل نبوده است. ما آماده ایم تا شلیک خود را انجام دهیم. ما احساس می کنیم می توانیم هر کسی را در بهترین حالت خود شکست دهیم. “

در این بازی هیچکس به اندازه بون که قراردادش بعد از این فصل به پایان می رسد روی خط حمله نبود. او تصمیم گرفته بود که آس ، کول را در استراحت کوتاه به زمین نگذارد. او قمار کرد که جیمسون تایلون از ناحیه مچ پا بد است و هیچ سابقه بازی بزرگی نمی تواند این لحظه را تحمل کند. Taillon اعتماد را محترم شمرد. Perhap the Over/Under روی او دو نوبت بود ، شش اوت. او به بون 10 امتیاز داد.

جیمسون تیلون
جیمسون تیلون
برای پست NY

سرمربی یانکی سپس توپ را در میانه ورودی به واندی پرالتا ، کلی هولمز ، چاد گرین و جاناتان لواسیگا واگذار کرد تا اینکه آرولدیس چپمن کل نهم را به دست آورد. همه آنها تحت فشار قرار گرفتند ، زیرا می دانستند که یک دویدن می تواند یانکی ها را به کشور دیگر بفرستد و بازی 163. اما گروه پیچینگ Rays را با یک ضربه در 13 ضربه خفاشی با دوندگان پایه ، از جمله 0- برای -11 با مردان موقعیت گلزنی

تایلون می گوید: “هر کوزه ای که وارد زمین می شد زمین های بزرگی می ساخت.”

ممکن است در بسیاری از نقاط اشتباه شده باشد. مچ پای تیلون باعث می شود که او حتی یک ورقه یا نقص در زنجیره امداد نداشته باشد. در عوض ، به سختی می توانست یکشنبه و سه شنبه بهتر از این باشد. کول اکنون یک روز استراحت اضافی خواهد داشت. هیچ یک از پنج داروی تسکین دهنده بیش از حد مالیات نگرفتند و لوئیس سورینو حتی مورد استفاده قرار نگرفت. این بدان معناست که همه آنها در مقابل بوستون در دسترس خواهند بود.

بون گفت: “ما از غرفه پارچ هایی که داریم و عمق پارچ هایی که داریم احساس خوبی داریم.”

در حال حاضر ، 162 بازی شواهد وجود دارد که نشان می دهد ذخیره انبار کلید پیروزی Yankees نه تنها در بازی با کارت وحشی AL ، بلکه در 12 بازی پس از فصل است تا اولین عنوان این سازمان را از سال 2009 بدست آورد.

برای جرم فقط هرگز شلیک نکرده است. قدرت مورد انتظار تیم در گلزنی در رده های بزرگ 19 بود در حالی که Rays ، Blue Jays و Red Sox در پنج تیم برتر قرار گرفتند. چهار تیم از پنج تیمی که بیشترین امتیاز را در AL کسب کردند ، به مرحله حذفی راه یافتند و تیم پنجم ، تورنتو ، در بازی سوزان فصل عادی حذف شد. یانکی ها از طریق زمین زدن موفق شدند. زمانی که قاضی و جانکارلو استانتون با هم درگیر بودند ، این حمله نیز انجام شد. اسامی بسیار بهتر از نتایج به نظر می رسید.

بنابراین بزرگترین نجات فصل عادی یانکی ، نجات دادن ضربه بود. حتی پس از ناپدید شدن سه جانبه جانباز زک بریتون ، دارن اودای و جاستین ویلسون ، زمین بازی یانکی عمیق تر و قابل اعتمادتر شد.

بون گفت: “خوشبختانه ما تعداد زیادی از افراد را که به آنها اعتماد داریم و در کارهایی که انجام می دهند بسیار خوب هستند ، از دست دادیم.”

که یکشنبه تجسم شد. این کار با پتانسیل یک کراوات چهار طرفه با کارت وحشی آغاز شد. اما با شروع همه بازی ها از ساعت 3 بعد از ظهر شرقی ، یانک ها دیدند که مارینرز زود عقب افتاده است ، آبی جی ها بزرگتر شده اند و رد ساکس هم جمع شده است. تنها یک راه برای اجتناب از مرگ ناگهانی دوشنبه وجود داشت تا سه شنبه به مرگ ناگهانی برسید. این به این معنی بود که صفر را یکی پس از دیگری پرتاب می کرد و منتظر می ماند و امیدوار بود که این جرم – جرم مورد تبلیغ و عملکرد ضعیف – بتواند یک حرکت ناچیز ایجاد کند.

در بازی 162 فصلی که قرار بود یانکی ها پشت سر کول و یک ترکیب عمیق به پلی آف برسند ، هیچ کول و ترکیبی وجود نداشت که دوباره لنگ باشد. تنها راه صفر پس از صفر با حرکت بود. یانکی ها متوجه این موضوع شدند. اشعه ها هرگز از صفحات عبور نکردند ، با تاکید بر – با پایان فصل عادی و شروع فصل بعد – قدرت یانکی ها.

دیدگاهتان را بنویسید